Eurolygos ketvirtfinalio seriją pergale pradėjo Martyno Gecevičiaus atstovaujama Pirėjo „Olympiacos“ ekipa, kuri svečiuose 82:75 (21:26, 21:22, 16:18, 24:9) įveikė du lietuvius savo gretose turinčią Sienos „Montepaschi“ komandą.

Graikijos vicečempionai serijoje iki trijų pergalių pirmauja 1:0, o antrosios serijos rungtynės penktadienį vėl vyks Italijoje.

Likus žaisti keturias minutes aikštės šeimininkai dar turėjo minimalų pranašumą (70:69), tačiau svečiai laimėjo atkarpą 13:5 ir iškovojo kiek netikėtą pergalę.

Labai nesėkmingai rungtynės susiklostė Sienos klubo vidurio puolėjui Kšyštofui Lavrinovičiui, kuris per 11 minučių taškų nepelnė (dvitaškiai 0/2, tritaškiai 0/1), atkovojo kamuolį, du sykius suklydo, išprovokavo varžovo pražangą, išnaudojo 5 asmeninių pražangų limitą bei surinko -7 naudingumo balus.

Traumą besigydantis Rimantas Kaukėnas mačui registruotas nebuvo.

Nugalėtojų gretose žaidžiantis M.Gecevičius aikštelėje praleido 8 minutes, taškų taip pat nepelnė (tritaškiai 0/1), 2 sykius prasižengė ir surinko -3 naudingumo balus.

„Montepaschi“: D.Andersenas 26 (7 atk. kam.), B.McCalebbas 15, I.Rakočevičius 11.

„Olympiacos“: G.Printezis 20, V.Spanoulis 15, K.Hinesas 13, M.Kešeljis ir A.Law - po 8.