EHF Čempionų lygoje liko aštuoni pretendentai į nugalėtojo titulą. Į vyrų rankinio Čempionų lygos ketvirtfinalį pateko po du Vokietijos ir Prancūzijos klubus bei Ispanijos, Danijos, Vengrijos ir Lenkijos komandos.

Paskutinį kelialapį į ketvirtfinalį iškovojo latvio ir lenko vedama „Paris Saint-Germain“ komanda. Atsakomosiose aštuntfinalio rungtynėse PSG namuose 37:30 įveikė norvegų „Elverum“ ekipą. Pirmosios rungtynėse baigėsi lygiosiomis 30:30.

Iki sezono pabaigos PSG komandai netekus traumą gavusio vieno geriausių pasaulio rankininkų dano Mikkelio Hanseno, lyderio vaidmens PSG puolime ėmėsi latvis Dainis Krištopanis. 215 cm ūgio latvių bokštas pelnė 7 įvarčius ir kartu su lenku Kamiliu Sypžaku buvo rezultatyviausi nugalėtojų gretose.

Į ketvirtfinalį pateko dar viena prancūzų komanda „Montpellier“. Po lygiosiomis 29:29 pasibaigusių pirmųjų rungtynių, atsakomosiose „Montpellier“ namuose įtikinamai 35:27 nugalėjo „Porto“ ekipą. „Montpellier“ rankininkai Čempionų lygos nugalėtojų titulą siekia susigrąžinti po 4 metų pertraukos. 2018 metais „Montpellier“ gretose Čempionų lygą laimėjo ir lietuvis Jonas Truchanovičius.

Aštuntfinalio barjero nepavyko įveikti 2019 m. Čempionų lygos nugalėtojams Skopjės „Vardar“ rankininkams. Makedonijos čempionai atsakomosiose rungtynėse išvykoje sužaidė lygiosiomis 31:31 su „Veszprem“ klubu, tačiau vengrai buvo laimėję pirmąsias rungtynes rezultatu 30:22.

Atkakliausiai klostėsi vokiečių „Flensburg-Handewitt“ ir vengrų „Szeged“ komandų aštuntfinalio dvikova. Atsakomosiose rungtynėse pergalę minimaliu skirtumu 36:35 šventė Vengrijos čempionai, tačiau to nepakako, nes pirmose rungtynėse vokiečiai buvo laimėję keturiais įvarčiais 25:21.

Čempionų lygos aštuntfinalio barjerą įveikusios komandos ketvirtfinalyje susitiks su grupių etape 1-2 vietas pogrupiuose užėmusiomis ir tiesioginius kelialapius į ketvirtfinalį iškovojusiomis ekipomis.

A grupės nugalėtojas danų „Aalborg“ klubas susitiks su „Veszprem“. Antroje vietoje grupėje likę 2020 m. Čempionų lygos nugalėtojai Vokietijos čempionai „Kiel“ rankininkai žais su PSG.

B grupės nugalėtojai Lenkijos čempionai „Kielce“ rankininkai, kuriuos treniruoja keturis kartus kaip treneris Čempionų lygą laimėjęs kirgizas Talantas Dushebajevas, ketvirtfinalyje kovos su „Montpellier“. Antrą vietą B grupėje užėmę čempionų titulą ginantys „Barcelona“ rankininkai ketvirtfinalyje susitiks su „Flensburg-Handewitt“.

Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynės vyks gegužės 11 ir 18 dienomis. Finalinis ketvertas vyks birželio 18-19 d. Vokietijos mieste Kelne.

Šį sezoną EHF Čempionų lygoje žaidė tris lietuvius savo gretose turintis Zaporižės „Motor“ klubas. Tačiau dėl Rusijos pradėto karo, Ukrainos čempionai negalėjo tęsti Čempionų lygos turnyro ir pasitraukė iš grupių turnyro.

„Motor“ klubui nuo 2015 metų atstovavęs Aidenas Malašinskas, su Ukrainos klubo žinia, karjerą tęsia Ispanijos lygoje „Ademar“ klube, o „Motor“ komandai vadovavęs treneris Gintaras Savukynas dabar treniruoja Lietuvos rinktinę. Su „Motor“ klubu kontraktą prieš sezoną pasirašęs Jonas Truchanovičius gydosi sunkią kojos traumą.