Pergalę prieš vienus iš NBA lyderių iškovojo Niujorko „Knicks“ (36-25) ekipa. Rezultatu 109:94 (27:15, 33:31, 28:29, 21:19) jie pranoko Bostono „Celtics“ (44-18) krepšininkus.

Po šios nesėkmės Bostono komanda iškrito iš Rytų konferencijos lyderių ir pirmąją vietą užleido Milvokio „Bucks“ ekipai.

„Knicks“ gretose po 23 taškus į komandos sąskaitą įrašė Juliusas Randle‘as ir Immanuelis Quickley. Dvigubą dublį laimėtojų pusėje surinko Mitchellas Robinsonas. Per 31 minutę jis pelnė 10 taškų ir atkovojo 13 kamuolių.

Tuo tarpu „Celtics“ „Visų žvaigždžių“ žaidėjas Jaysonas Tatumas pataikė tik 6 iš 18 metimų ir buvo išvarytas iš aikštės ketvirtajame kėlinyje, kai pasiėmė antrąją techninę pražangą. Jis pelnė 14 taškų, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 7 kamuolius.

„Knicks“ perėmė kontrolę antrajame ketvirtyje ir jos daugiau nebeatidavė. Didžiąją antrojo kėlinio dalį skirtumas buvo dviženklis, o „Celtics“ nesugebėjo gerai pataikyti, kad išlaikytų gerą atkarpą.

Po šios pergalės namų arenoje „Knicks“ pakilo į penktą Rytų konferencijos lentelės vietą, o „Celtics“ iš lyderių pozicijos nukrito į antrą vietą.

„Knicks“: Juliusas Randle‘as 23 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), Immanuelis Quickley 23, Jalenas Brunsonas 17 (4 atk. kam.), Joshas Hartas 12 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Mitchellis Robinsonas 10 (13 atk. kam.), RJ Barrettas 10 (7 atk. kam.).

„Celtics“: Malcolmas Brogdonas 22, Marcusas Smartas 19 (4 atk. kam.), Jaysonas Tatumas 14 (7 atk. kam., 9 rez. perd.), Alas Horfordas 13, Robertas Williamsas III 6 (7 atk. kam.).