Juanas Carlosas Navarro tapo pirmuoju krepšininku Eurolygos istorijoje, kuriam pavyko perkopti trijų tūkstančių pelnytų taškų ribą, o jo atstovaujamas Barselonos „Regal Barcelona“ (4/1) klubas su Šarūnu Jasikevičiumi antrojo etapo F grupės rungtynėse svečiuose 90:79 (27:28, 23:19, 19:13, 21:19) palaužė Vitorijos „Caja Laboral“ (4/1) krepšininkus.

Vitorijos klubui tai buvo pirmoji nesėkmė po septyniolikos pergalių iš eilės Eurolygoje bei Ispanijos čempionate.

Lemiamą persvarą svečiai įgijo trečiojo kėlinio pradžioje, kai po Pete'o Mickaelo metimo įgijo dešimties taškų pranašumą (63:53), o vėliau padidino persvarą iki trylikos taškų – 67:54. Visgi vos prasidėjus lemiamam ketvirčiui iš toli pataikė Nemanja Bjelica, du baudų metimus pridėjo Maciejus Lampe ir aikštės šeimininkų deficitas sumažėjo iki taško – 68:69.

Visgi lemiamomis minutėmis gerokai sėkmingiau žaidė svečiai, kurie iš iškovojo pergalę rezultatu 90:79.

17 minučių aikštelėje praleidęs Š.Jasikevičius pelnė 2 (dvitaškiai 1/1, tritaškiai 0/2) taškus, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo bei 2 kartus prasižengė.

„Caja Laboral“: M.Lampe 21 (baudos 12/14, 11 atk. kam., 8 išprov. praž.), F.San Emeterio 14, N.Bjelica 11, A.Nočionis 9.

„Regal Barcelona“: P.Mickaelas 23 (dvitaškiai 10/11), J.Inglesas 12, A.Tomičius ir J.C.Navarro – po 11, V.Sada ir E.Lorbekas – po 9.