„TOPsport A lygoje“ penktą pergalę iš eilės iškovojo Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa. 25-ajame ture svečiuose žaidę mėlynai balti 1:0 (0:0) nugalėjo Alytaus DFK „Dainava“.

Per pirmas 45 minutes grėsmingiau atakavo šeimininkai. Arijus Bražinskas gelbėjo komandą nuo Davoro Rakičiaus prasiveržimo bei pavojingo Artiomo Baftalovskio smūgio.

Antrame kėlinyje apie save vėl priminė puikiai pastarosiomis savaitėmis žaidžiantis Artemas Ščedras. 49-ąją minutę legionierius iš Ukrainos pasižymėjo nepriekaištingu tolimu smūgiu.

Kauno rajono komanda su 48 taškais visiškai priartėjo prie Vilniaus „Žalgirio“ ir žengia antri.

Dainaviečiai turi 28 taškus bei rikiuojasi septinti.