Septintąją pergalę iš eilės Eurolygos B grupėje iškovojo Jono Kazlausko vadovaujama Maskvos CSKA (7/0) ekipa, kuri svečiuose tik po atkaklios kovos  81:78 (25:18, 19:19, 23:25, 14:16) palaužė Bambergo „Brose Baskets“ (2/5) krepšininkus.

Lemiamą tritaškį aidint finalinei ketvirtojo kėlinio sirenai pataikė Milošas Teodosičius.

Likus žaisti keturias minutes Marcusas Slaughteras dvitaškiu išvedė į priekį Vokietijos čempionus į priekį (70:69), tačiau Ramūnas Šiškauskas ir Nenadas Krstičius dvitaškiais su pražangomis sugrąžino penkių taškų pranašumą CSKA klubui - 75:70.

Prasidėjus paskutinei minutei rezultatas vėl buvo lygus (78:78), tačiau M.Teodosičius įspūdingu tolimu metimu paskutinę mačo sekundę išplėšė pergalę CSKA komandai.

31 minutę aikštelėje praleidęs R.Šiškauskas pelnė 5 (dvitaškiai 2/5, tritaškiai 0/1, baudos 1/1) taškus, atkovojo 5 kamuolius, išprovokavo 2 varžovų pražangas bei 2 sykius pažeidė taisykles.

„Brose Baskets“: M.Slaughteras 21 (dvitaškiai 9/13), A.Tuckeris 11, A.Gavelas 10, P.Suputas ir C.Jacobsenas (tritaškiai 1/6) - po 9.

CSKA: N.Krističius 20 (baudos 8/11), V.Chriapa 19 (tritaškiai 5/5, 7 atk. kam.), A.Švedas 14 (5 atk. kam.), M.Teodosičius 12 (5 rez. perd.).