Šeštąją pergalę iš eilės iškovojo ir vienintele antrajame Eurolygos etape nepralaimėjusia komanda išliko Madrido „Real“ (6/0) ekipa, kuri E grupės rungtynėse namuose 86:78 (14:15, 19:12, 10:17, 23:22, 20:12) privertė pasiduoti Maskvos CSKA (4/2) krepšininkus.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui Jaycee Carrollas pataikė du tritaškius iš eilės, metimą iš po krepšinio pridėjo Nikola Mirotičius ir 7:0 spurtavę aikštės šeimininkai truputį nutolo – 59:54. Visgi iniciatyvos ėmėsi Sonny Weemsas, kuris dviem baudų metimais likus žaisti tris minutes dar kartą atstatė pusiausvyrą – 59:59.

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei Rudy Fernandezas tiksliu baudos metimu išlygino rezultatą (66:66), o pergalę galėję išplėšti tiek J.Carrollo, tiek Milošo Teodosičiaus tritaškiai tikslo nepasiekė.

Pratęsimo metu kiek sėkmingiau žaidė aikštės šeimininkai. Prasidėjus paskutinei minutei Sergio Llullas ir J.Carrollas baudų metimais padidino „Real“ persvarą iki penkių taškų (81:76), o Ispanijos vicečempionų pergalę vainikavo J.Carrollo tritaškis paskutinę mačo akimirką – 86:78.

Traumą besigydantis Martynas Pocius rungtynėms registruotas nebuvo.

„Real“: J.Carrollas 31 (tritaškiai 6/8, baudos 7/7, 30 naud. bal.), R.Fernandezas 20 (13 atk. kam., 34 naud. bal.), N.Mirotičius ir S.Llullas (tritaškiai 2/7) – po 10.

CSKA: M.Teodosičius (tritaškiai 0/6) ir Z.Ercegas – po 13, V.Micovas 12 (dvitaškiai 4/4), A.Kaunas (4 blk.) ir N.Krstičius – po 11, S.Weemsas 10.