Dramatišką pergalę Eurolygos „Top 16“ etapo F grupėje iškovojo titulą ginanti Pirėjo „Olympiacos“ (2/3) ekipa su Martynu Gecevičiumi, kuri svečiuose 78:77 (30:19, 14:14, 13:29, 21:15) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ (1/4) krepšininkus.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 2 minutėms šeimininkai dar pirmavo 77:74, bet Kyle‘as Hinesas skirtumą sušvelnino, o prasidėjus paskutinei minutei Vassilis Spanoulis svečius išvedė į priekį – 78:77. „Maccabi“ savo atakos metu turėjo net tris galimybes pasižymėti, bet Yogevo Ohayono ir Devino Smitho metimai tikslo nepasiekė.

Likus 2,5 sekundės prie baudų metimo linijos stojo Kostas Papanikolaou, kuris pirmosios baudos nepataikė, o antrąją prametė tyčia. Šeimininkai atkovojo kamuolį ir suskubo surengti ataką, kuri pasibaigė Darko Planiničiaus dėjimu, bet jis jau buvo atliktas nuaidėjus finalinei sirenai.

M.Gecevičius per 6 minutes prametė abu tritaškius, sykį prasižengė ir surinko –3 naudingumo balus.

„Maccabi“: D.Smithas 17, Davidas Loganas 15, Shawnas Jamesas 11 (12 atk. kam.), Lioras Eliyahu 8.

Olympiacos“: V.Spanoulis 24 (4/9 tritaškiai), Georgios Printezis 16 (6 atk. kam.), K.Hinesas ir Giorgi Shermadini (9 atk. kam.) po 9.