Naudingiausiu Eurolygos šeštosios savaitės krepšininku tapo Vitorijos „Caja Laboral“ ekipos gynėjas Fernando San Emeterio, kuris rungtynėse su Stambulo „Fenerbahce Ulker“ klubu surinko 36 naudingumo balus.

27 metų 198 cm ūgio krepšininkas per 32 minutes pelnė 25 (dvitaškiai 5/8, tritaškiai 3/4, baudos 6/6) taškus, atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, išprovokavo 5 varžovų pražangas bei sykį pažeidė taisykles.

Vitorijos klubas namuose įveikė varžovus rezultatu 90:85.

Antroje vietoje su 34 naudingumo balais liko Pirėjo „Olympiacos“ klubo atakų organizatorius Vassilis Spanuolis, kurio vedama komanda 88:81 palaužė Bilbao „Gescrap“ krepšininkus.

Graikas per 31 minutę surinko 29 (dvitaškiai 6/8, tritaškiai 2/4, baudos 11/12) taškus, atkovojo kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo, išprovokavo 10 varžovų pražangų bei 3 sykius prasižengė.

Trečiąją ir ketvirtąją vietas pasidalijo po 33 naudingumo balus surinkę Nenadas Krstičius (Maskvos CSKA) ir Danilo Gallinari (Milano „Emporio Armani“, o penktoji pozicija atiteko Donatui Motiejūnui (Gdynės „Asseco Prokom“), kurio sąskaitoje 30 naudingumo balų.

35 minutes ant parketo praleidęs lietuvis surinko 22 taškus (4/6 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 5/10 baudos metimai), sugriebė 10 ir atėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 4 varžovų metimus, išprovokavo 8 pražangas, suklydo 5 sykius ir prasižengė 4 kartus.