Maskvos CSKA krepšininkams Eurolygos „Top 16“ etapo susitikime rimtą iššūkį metė Bambergo „Brose Baskets“ klubas. Įspūdingai rungtyniavusio Boštjano Nachbaro vedami Vokietijos čempionai tik rungtynių pabaigoje 83:90 (24:22, 22:23, 18:22, 19:23) nusileido Ettore Messinos auklėtiniams.

Nuo pirmųjų dvikovos minučių „Brose Baskets“ išsiveržė į priekį – per pirmąjį ketvirtį pusę komandos taškų pelniusio B.Nachbaro dėka svečiai pirmavo 24:22. Slovėnas nesustojo – snaiperis ir toliau buvo didžiausias varžovų galvos skausmas. Įpusėjus susitikimui Bambergo klubas turėjo minimalią persvarą (46:45).

Po pertraukos Rusijos čempionai sugebėjo palenkti žaidimą į savo pusę, o po trijų ketvirčių jie jau pirmavo 67:64. Paskutinėje rungtynių atkarpoje aikštės šeimininkams pavyko atitrūkti – po Viktoro Chriapos dėjimo CSKA įgijo didžiausią pranašumą (76:69). Rungtynių pabaigoje Maiko Zirbeso ir B.Nachbaro pastangų nepakako – Maskvos klubas 90:83 iškovojo trečiąją pergalę „Top 16“ etape.

„Brose Baskets“ gretose nesulaikomai rungtyniavo B.Nachbaras – slovėnas per 33 minutes pelnė 35 taškus (6/11 dvit., 6/7 trit., 5/6 baud. met.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, išprovokavo 5 varžovo pražangas, 2 sykius prasižengė ir surinko 36 naudingumo balus.

CSKA: V.Chriapa (14 atk. kam.) 19, M.Teodosičius (9 rez. perd.) ir D.Christmas (4/5 trit.) po 17, S.Kaunas 10.

„Brose Baskets“: B.Nachbaras 35, S.Gipsonas ir M.Zirbesas (7 atk. kam.) po 12, J.Goldsberry 9, C.Jacobsenas 8.