Antrąją pergalę iš eilės Eurolygos turnyre iškovojo Jono Kazlausko treniruojama Maskvos CSKA ekipa, kuri namuose šį kartą po gerokai atkaklesnės kovos 79:60 (26:15, 15:21, 17:16, 21:8) privertė pasiduoti Bilbao „Gescrap“ krepšininkus.

Pirmąsias rungtynes maskviečiai, kurie serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2:0, laimėjo 98:71.

Lemiame ketvirtyje sužaidus dvi minutes aikštės šeimininkai dar pirmavo vos šešiais taškais (60:54), tačiau netrukus CSKA surengė spurtą 9:1 ir po penkių iš eilės Jamonto Gordono taškų nutolo - 69:55. Per likusį laiką svečiams intrigos atkurti jau nepavyko, o CSKA komanda dar labiau nutolo.

Ramūnas Šiškauskas nugalėtojams per 21 minutę pelnė 5 (dvitaškiai 0/1, tritaškiai 1/4, baudos 2/2) taškus, atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo, išprovokavo 3 varžovų pražangas bei 2 kartus pažeidė taisykles.

Darjušas Lavrinovičius visą mačą praleido ant atsarginių žaidėjų suolelio.

CSKA: A.Kirilenko 20 (12 atk. kam., 9 išprov. praž.), M.Teodosičius 18 (7 atk. kam., 9 rez. perd.), V.Chriapa 111 (tritaškiai 3/8, 7 atk. kam.).

„Gescrap“: R.Lopezas 13, A.Jacksonas 12, D.Mavroeidis 9, M.Baničius 8.