Karjeros rungtynes sužaidęs Evanas Mobley atvedė Klivlando „Cavaliers“ (29-19) komandą į pergalę.

Pastaroji namuose 114:102 (23:26, 27:21, 36:34, 28:21) nukovė Milvokio „Bucks“ (29-17) krepšininkus, kurie vertėsi be Giannio Antetokounmpo pagalbos.

38 minutes rungtyniavęs E.Mobley pelnė 38 taškus, atkovojo 9 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, padarė 4 klaidas ir kartą prasižengė.

Aukštaūgis tapo vos ketvirtuoju krepšininku lygos istorijoje nuo 1979 metų, kai surinko bent 38 taškus ir nė karto nemetė baudos metimų.

Tokiu pasiekimu gali pasigirti Hakeemas Olajuwonas, Alexas Englishas ir George‘as Gervinas.

Skirtumas tarp ekipų ryškėti ėmė antrajame kėlinyje, kai aikštės šeimininkai surengė spurtą 10-0 ir nutolo (40:28).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai sugrįžo į rungtynes ir persvėrė rezultatą (86:87). Visgi, netrukus Klivlando komanda sudavė dar vieną smūgį oponentui ir spurtavo 10-0 (105:95).

Po to momento Milvokio ekipai pakilti jau nepavyko ir teko patirti nesėkmę – 114:102.

„Cavaliers“: Evanas Mobley 38 (19/25 dvit., 0/2 trit., 0/1 baud., 9 atk. kam.), Dariusas Garlandas 21 (10 rez. perd.), Carisas LeVertas (7 rez. perd.) ir Cedi Osmanas po 13, Jarrettas Allenas 12, Isaacas Okoro 9.

„Bucks“: Jrue Holiday 28 (11/22 dvit., 1/5 trit., 3/3 baud., 10 rez. perd., 6 kld.), Bobby Portisas 23 (5/8 trit., 11 atk. kam.), Patas Connaughtonas 15 (7 atk. kam.), Brookas Lopezas 10 (0/6 trit., 4 blk.).