Užtikrintą pergalę trečiose Eurolygos ketvirtfinalio serijos rungtynėse iškovojo Vitorijos „Caja Laboral“ klubas, namie 93:72 (15:14, 28:10, 27:15, 23:33) nesunkiai nugalėjęs Maskvos CSKA komandą.

Serijoje iki trijų pergalių „Caja Laboral“ atsilieka 1:2. Ketvirtasis dvikovos mačas vyks penktadienį Ispanijoje.

Maskviečiai subyrėjo antrajame kėlinyje. Iš pradžių, per spurtą 13:2 ketvirčio pradžioje – 34:19. Netrukus – 9:2 baigiantis kėlinukui. Po dviejų kėlinių įgiję solidų 19 taškų pranašumą (43:24), po pertraukos „Caja Laboral“ krepšininkai jį tik didino. Beveik prieš pat ketvirtą kėlinį baskai pirmavo net 70:37.

„Caja Laboral“: Thomas Heurtelis 21, Milko Bjelica 15, Nemanja Bjelica 13 (7 atk. kam.), Andresas Nočionis 10, Fernando San Emeterio ir Tiboras Pleissas po 9.

CSKA: Nenadas Krstičius 12, Vladimiras Micovas ir Aaronas Jacksonas 11, Sonny Weemsas ir Zoranas Ercegas po 10.