Dviejų pralaimėjimų atkarpą Eurolygoje nutraukė Vitorijos „Baskonia“ (13-12) krepšininkai, kurių gretose žaidžia Tadas Sedekerskis.

Baskai šį kartą namuose 92:82 (20:26, 34:21, 19:16, 19:19) pranoko Tel Avivo „Maccabi“ (13-12) komandą.

Pastaroji pralaimėjo ketvirtą mačą iš paskutinių penkių.

T.Sedekerskis dėl šlaunies traumos praleido antras rungtynes iš eilės.

Lūžis įvyko antrajame kėlinyje, kai aikštės šeimininkai surengė spurtą 14-4 ir susikrovė dviženklį pranašumą (45:35).

Iniciatyvą perėmę baskai po didžiosios pertraukos ir toliau nemažino apsukų, o atstumas padidėjo iki 19 taškų (73:54).

Per likusį kėlinį atsakymą varžovų rezultatyviems išpuoliams suradę aikštės šeimininkai pergalės iš rankų nepaleido ir intrigos atkurti jau nebeleido – 92:82.

„Baskonia“: Markusas Howardas 26 (5/8 dvit., 5/9 trit., 1/1 baud.), Chima Moneke 15 (15 atk. kam.), Vanja Marinkovičius 14, Nikolaos Rogkavopoulosas 13 (3/4 trit.), Codi Milleris-McIntyre'as (8 rez. perd.) ir Maikas Kotsaras (9 atk. kam., 3 blk., 26 n. b.) po 10, Jordanas Theodore'as 4.

„Maccabi“: Wade'as Baldwinas 25 (4/10 dvit., 4/7 trit., 5/6 baud., 6 rez. perd., 30 n. b.), Jasielas Rivero ir Joshas Nebo po 12, Lorenzo Brownas 11 (1/6 trit.), Jamesas Webbas 8, Bonzie Colsonas 5 (9 atk. kam.).