Pergalę Eurolygoje iškovojo Milano „AX Armani“ (9/15) ekipa, kuri namuose 78:76 (20:21, 20:18, 24:21, 14:16) palaužė Atėnų „Panathinaikos“ (8/17) komandą.

Milano komanda nuo antrojo kėlinio nei karto neatsiliko, bet didesnio nei aštuonių taškų pranašumo neturėjo.

Likus žaisti 11 sekundžių „AX Armani“ į priekį nuo lygaus rezultato išvedė abu baudų metimus pataikęs Nicolo Melli.

Lemiamoje atakoje „Panathinaikos“ puolėjo Dwyane’o Bacono metimas buvo netikslus.

Pralaimėjusių gretose Marius Grigonis per keturias minutes pasižymėjo vienu metu pramestu tritaškiu. Artūras Gudaitis nežaidė dėl traumos.

„AX Armani“: Brandonas Daviesas 16 (8/11 dvit., 5 atk. kam.), Shabazzas Napieras 16 (4/8 trit., 5 rez. perd.), Nicolo Melli 14 (7 atk. kam.), Stefano Tonutas 11 (4 atk. kam.), Billy Baronas 9 (5 atk. kam.), Timothe Luwawu-Cabarrotas 4, Luigi Datome 3.

„Panathinaikos“: Derrickas Williamsas 21, Dwayne Baconas 14, Paris Lee 13 (6 rez. perd.), Georgiosas Papagiannis 10 (5 atk. kam.), Nate Woltersas 8, Mattas Thomas 5, Mateušas Ponitka 3 (6 atk. kam.).