Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Baisiausia negalia yra ne fizine ir net ne protine,o dvasine,nors tokios nera aprasytos.bet si negalia yra dabar pas daugeli.stuudente kaip suprantu,ne del ivertinimo kreipesi,o del komentaro.musu zodziai kai kada kada labiau suluosina zmogu nei veiksmai.kodel redaktore is pradziu darydama gera (veziojo studente) paskui pasididziavo savo darbu ir isstate viska taip.
Baisu, kad pažymys mažinamas dėl negalios. Aiškiai matoma diskriminacija.
Ir nereikia jieskoti diskriminacijos ten, kur jos nera. Jei rektorius mano kitaip, tai, siusdamas studente i kaimuka, galejo pats ir vezioti arba pasirupinti taksi. Redaktore turi pakankamai savo darbu. Kodel turetu aukoti savo darbo laika ? Vietoj ,,aciu" dar ir pretenzijos ? Kai studente prades dirbti kokiam laikrastyhe pastoviai, ja irgi privales redaktorius veziot ? Kazkokia nesamone ir skandalo kelimas lygioje vietoje.
Toks ivikius vadinasi diskriminacija dėl negalios, žiauru skaityti, pirmi tik į teismą, manau Lietuva turtinga valstybė išmokėti milijonams bet reikia pateikti taip kad tuos milijonus išmokėtų ne mokesčių mokėtojai o valdininkai ir užsibaigė netvarka
Štai ką davė edukacinis ugdymas. Normalūs pedagogai būtų vaiką treniravę, masažavę, stiprinę, grūdinę. Socialinis darbas nėra kokybiškas. Daug žalingų faktorių sukeliančių paralyžių. Viską daro atmestinai. Nėra tvarkos, vis iš paskos šnipinėja, slankioja, kad žmogų pribaigtų. Niekad nebūna vietos prie stalo, vieni kitus grumdo, stumdo. Didelė klaida įsodinti žmogų į vežimėlį, kuris tikisi gyventi. Užspaudė nervus ir nepajuda. Reikia staigiai trinti, masažuoti, kad atititirptų kūnas. Stovėti-judėti vaikštynių pagalba, keisti kūno padėtį. Vaikščiojimas refleksiškas dalykas, reikia sensoriškai žmogų lavinti, formuoti geras emocijas, pasitikėjimą savo jėgomis. Negalima užtirpdyti kūno vaistais, mušimu, sėdėjimu toje pačioje vietoje.
Taip neturėtų būti.Yra vertinama už konkretų darbą, o ne už numanomus...
Taip neturėtų būti.Yra vertinama už konkretų darbą, o ne už numanomus...
nėra čia diskriminacijos
nėra čia diskriminacijos
Atrodo kad labiau pačiai merginai skaudu susitaikyti kad ji ne tokia kaip visi sveiki, ir dar pati sau nepadeda, rašo tokius straipsnius, idomu pas kokius darbdavius paskui darbą rast?
Atleiskit, bet nesupratau, ką ta redaktorė blogai padarė ir ko studentė čia triukšmauja. Ji buvo gera kiek galėjo, bet rašomas pažymys lyginant visus tiek neįgalius, tiek sveikus. Žinoma, jei jai sunku judėti ir ji ne visur gali nuvykti, tai reportažų ar straipsnių apie viską negali padaryti. Tai tikrai trukdo. Tai kame čia šaknys. Ar ji dėl to, kad neįgali turi būti vertinama atlaidžiau ir dirbtinai geriau. Manau, jei sveikas žmogus turėtų būti vežiojamas redaktorės ir negalėtų atlikti tam tikrų užduočių, jis 10 negautų.
Teisinėje valstybėje, kol neįgaliems nėra specialių aukštųjų mokyklų, o mokslas jose prieinamas visiems pagal kiekvieno žmogaus sugebėjimus, darbo vertintojus, vargšus, reikia ''skatinti'', kad jie vertintų ne žmonių negalias, o sugebėjimus.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų