Jis tą pačią dieną, apie 16 val. 30 min., namuose iškrito iš vaikiško vežimėlio. Policija surinko medžiagą dėl mažamečio sveikatos sutrikdymo.
Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Vilniaus apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Lina Baranauskienė pabrėžė, kad vaiko teisių gynėjai yra visuomet pasirengę padėti ir reaguoja į kiekvieną gautą pranešimą apie galimą vaiko teisių pažeidimą:
„Apie šį jautrų įvykį vaiko teisių gynėjai sužinojo iš policijos, tad reaguodami susisiekė ir pabendravo su vaiko tėvais bei šiuo metu aiškinasi, kokia pagalba šeimai, kurioje auga vienintelis vaikas, būtų reikalingiausia. Anksčiau minėtai šeimai vaiko teisių pagalbos nėra prireikę.
Vaiko teisių gynėjų žiniomis, šis įvykis – nelaimingas atsitikimas. Vaiko tėvai pranešė, jog mažylis šiuo metu jaučiasi gerai, jo sveikata rūpinasi medikai. Vaiko teisių gynėjai linki vaikui kuo greičiau sustiprėti.“
Vaiko teisių gynėjai primena, kad siekiant pasirūpinti kasdieniu vaikų saugumu, tėvams ir kitiems suaugusiesiems svarbu nuolat išlikti budriems ir dėmesingiems.
Svarbu prisiminti, kad net ir trumpam nukreiptas dėmesys ar saugių aplinkos sąlygų vaikui trūkumas, bet kada gali virsti nelaimingu atsitikimu.
Kilus klausimams, kviečiame žmones pasikonsultuoti su vaiko teisių gynėjais skambinant nemokamu tel. 8 800 10 800, taip pat galima rašyti žinutę interneto svetainėje vaikoteises.lrv.lt esančiame pokalbių laukelyje. Pranešti apie vaiko teisių pažeidimą galima artimiausiame vaiko teisių apsaugos skyriuje, užpildant formą Tarnybos interneto svetainėje arba skambinant Skubiosios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112.