LKL grandų dvikovoje Kauno „Žalgiris“ namuose 67:64 (17:16, 19:13, 19:13, 12:22) įveikė Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubą ir tapo vienvaldžiu čempionato lyderiu.

Tolimu metimu rungtynes pradėję vilniečiai sužaidus tris minutes po Artūro Jomanto ir Milko Bjelicos metimų įgijo keturių taškų persvarą - 8:4. Nors Marcusas Brownas tritaškiu netrukus sumažino kauniečių deficitą iki minimumo (7:8), A.Jomantas atsakė analogišku metimu ir "Lietuvos rytas" vėl nutolo - 11:7. Po minutės pertraukėlės M.Brownas pataikė abi baudas, o Tadas Klimavičius ir Travisas Watsonas dvitaškiais pirmą kartą išvedė į priekį "Žalgirio" komandą - 13:11. Per likusį laiką žalgiriečiai išlaikė nedidelę persvarą ir po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu - 17:16.

Antrojo kėlinio pradžioje abi komandos demonstravo pavydėtiną gynybą, tačiau pirmieji savo puolimą atgaivino "Žalgirio" krepšininkai. Po M.Browno ir D.Šalengos tolimų metimų įpusėjus ketvirčiui kauniečiai spurtavo 8:0 ir privertė Rimą Kurtinaitį prašyti minutės pertraukėlės, nes aikštės šeimininkai gerokai nutolo - 25:16.

Antroje kėlinio pusėje ir toliau dominavo žalgiriečiai, kurie po keturių iš eilės D.Šalengos taškų pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą - 29:18. Nepaisant visų vilniečių pastangų, aikštės šeimininkai dviženklį pranašumą išlaikė beveik iki pat ketvirčio pabaigos. Paskutinėmis sekundėmis D.Zavackas pataikė iš toli ir šiek tiek sumažino "Žalgirio" pranašumą - 36:29.

Nors trečiąjį kėlinį dvitaškiu pradėjo svečiai, "Žalgiris" atsakė atkarpa 6:0 ir po M.Browno metimo iš vidutinio nuotolio susigrąžino dviženklę persvarą - 42:31. "Lietuvos ryto" ekipa kelis kartus buvo sumažinusi deficitą, tačiau kauniečiai netrukus vėl grąžindavo dviženklę persvarą.

Po D.Zavacko tolimo metimo vilniečių deficitas buvo sumažėjęs iki septynių taškų (41:58), tačiau "Žalgiris" ir vėl susigrąžino dviženklį pranašumą - 51:41. Situacija aikštelėje nepasikeitė ir paskutinę minutę, todėl prieš lemiamą ketvirtį "Žalgirio" pranašumas jau siekė trylika taškų - 55:42.

Ketvirtajame kėlinyje kauniečių pranašumas jau nekėlė jokių abejonių. Sužaidus tris minutes po M.Browno tolimo metimo "Žalgirio" pranašumas padidėjo iki šešiolikos taškų - 62:46. Nors "Lietuvos rytas" įpusėjus ketvirčiui laimėjo atkarpą 7:0 ir vėl priartėjo (62:53), akivaizdžiai varžovą už marškinėlių tempęs, tačiau su pražanga nesutikęs D.Zavackas buvo nubaustas technine pražanga ir "Žalgiris" vėl nutolo - 66:54.

Nors po A.Jomanto ir D.Zavacko metimų "Žalgirio" pranašumas sumažėjo iki trijų taškų, "Lietuvos rytas" daugiau nieko nespėjo nuveikti ir kauniečiai laimėjo rungtynes rezultatu 67:64.

"Žalgiris": M.Pocius 17, M.Brownas 15, D.Šalenga 14, A.Milaknis 7, M.Kalnietis (6 rez. perd.), T.Watsonas (7 atk. kam.) ir T.Klimavičius (6 atk. kam.) - po 4, M.Begičius 2.

"Lietuvos rytas": D.Zavackas 18, M.Gecevičius (6 rez. perd.) ir A.Jomantas - po 11, B.Popovičius 10 (dvitaškiai 1/6, tritaškiai 0/2), M.Bjelica 5 (dvitaškiai 2/8), S.Babrauskas, J.Sinica ir D.Borovnjakas - po 3.