Vakar UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos dar dvejos aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko „Stuttgart“ ir „Barcelona“ bei „Olympiakos“ ir „Girondins“.

Dvikovą Vokietijoje daug pakiliau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie sukūrė ne vieną pavojingą epizodą prie Victoro Valdeso ginamų vartų, o 25 min. galiausiai ir išsiveržė į priekį, kai įvartį smūgiu galva įmušė puolėjas Cacau – 1:0.

Po įvarčio katalonai dar labiau pasimetė ir „Stuttgart“ futbolininkai turėjo dar keletą neblogų progų, bet paskutinėse jų fazėse jiems pritrūkdavo arba tikslumo, arba teisingesnių sprendimų, tad pirmas kėlinys baigėsi minimalia persvara – 1:0.

Po pertraukos „Barcelona“ suaktyvino savo veiksmus ir jau per pirmą rimtesnę savo ataką jie pasiekė savo –52 min. pakartotiniu smūgiu iš arti Jensą Lehmaną nuginklavo Zlatanas Ibrahimovičius – 1:1. Po šio epizodo žaidimas akivaizdžiai nurimo ir nei vieni, nei kiti nebenorėjo rizikuoti, o „Stuttgart“ žaidėjai pradėjo jausti ir nuovargį, tad susitikimas taip ir baigėsi – 1:1.

Tuo tarpu rungtynės Pirėjuje tarp vietos „Olympiakos“ ir Bordo „Girondins“ baigėsi svečių pergale 1:0 (1:0). Prancūzijos klubui vienintelį įvartį 45 min. galva pelnė Michaelis Ciani. Nors vėliau graikai buvo labai arti to, kad išlygintų rezultatą, jiems to padaryti nepavyko.