UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos dar dvejos pirmosios ketvirtfinalio rungtynės. Jose jėgas išmėgino „Arsenal“ ir „Barcelona“ bei „Inter“ ir CSKA.

Mačas „Emirates“ stadione prasidėjo svečių iš Barselonos spaudimu, tačiau puikiai žaidė šeimininkų vartininkas Manuelis Almunia. „Arsenal“ žaidėjai taip pat turėjo kelias progas pasižymėti, bet jiems pritrūko sėkmės. Negana to, dar pirmame kėlinyje Arsene'as Wengeras buvo priverstas atliktu du keitimus: traumą patyrė Williamas Gallasas ir dėl neaiškių priežasčių buvo pakeistas Andrejus Aršavinas.

Nepaisant daugybės svečių šansų pasižymėti, rezultatas po pirmojo kėlinio Londone liko 0:0 ir komandos išėjo į rūbinę. Pirmuoju kėlinio labai ypač turėtų būti nusivylęs vienas iš „Arsenal“ lyderių Cescas Fabregasas, kuris gavo geltoną kortelę ir praleis atsakomąjį mačą Barselonoje.

Vos tik prasidėjus antram kėliniui, 46-ąją minutę, Zlatanas Ibrahimovičius perkėlė kamuolį per varžovų vartininką ir išveržė katalonus į priekį – 1:0. Nespėjus šeimininkams nė atsitokėti, Z. Ibrahimovičius 59 min. pelnė ir antrąjį įvartį – 2:0.

Atrodė, kad „Barcelona“ jau viena koja pusfinalyje, bet staiga „Arsenal“ futbolininkai atsigavo ir 69-ąją minutę po Nicklaso Bendtnerio perdavimo rezultatą sušvelnino jaunasis Theo Walcottas – 2:1.

Įkvėpti sėkmės londoniečiai ėmė dar labiau spausti svečius ir jų pastangos atsipirko 84-ąją minutę, kai į „Barcelonos“ vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys. Be to, iš aikštės buvo išvarytas katalonų gynėjas Carlesas Puyolis. Baudinį ramiai realizavo C. Fabregasas – 2:2.

Kitame mače Milano „San Siro“ stadione vietos „Inter“ tik antrajame kėlinyje 1:0 (0:0) palaužė pagirtinai kovojusią Maskvos CSKA ekipą.

Atsakomieji šių porų susitikimai bus žaidžiami po savaitės, balandžio 6 d., antradienį.

Trečiadienio rungtynių rezultatai ir statistika:

Londono „Arsenal“  (Anglija) –  FC „Barcelona“ (Ispanija) 2:2 (0:0).

Įvarčiai: 46 min. Zlatanas Ibrahimovičius 0:1, 59 min. Zlatanas Ibrahimovičius 0:2, 69 min. Theo Walcottas 1:2, 85 min. (iš 11 metrų baudinio) Cescas Fabregas 2:2.

Milano „Inter“ (Italija)–  Maskvos CSKA (Rusija) 1:0 (0:0).

Įvartis; 65 min. Diego Milito 1:0.