Romoje (Italija) tęsiasi Europos lengvosios atletikos čempionatas, kuriame antradienį auksą skynė ryškiausios 400 m barjerinio bėgimo žvaigždės.

Vyrų bėgimą laimėjo norvegas Karstenas Warholmas – 46.98 sek. Jis 0.14 sek. pagerino sau nuo 2022 m. priklausiusį čempionato rekordą. K.Warholmas yra ir pasaulio rekordininkas (45.94).

Sidabrą laimėjo italas Alessandro Sibilio (47.50) su nauju šalies rekordu, o bronzą – švedas Carlas Bengtstromas, taip pat pasiekęs šalies rekordą (47.94). Apmaudžiai be medalio 4-oje vietoje liko estas Rasmusas Magi (48.13), nors po priešpaskutinio barjero jis dar bėgo 3-ias.

K.Warholmas Europos čempionatą laimėjo trečią kartą paeiliui.

Tarp moterų dominavo olandė Femke Bol (52.49). Ji 0.18 sek. pagerino savo pačios 2022 m. pasiektą čempionato rekordą. Gerokai atsilikusi antra finišavo prancūzė Louise Maraval (54.23), o trečia buvo olandė Cathelijn Peeters (54.37).

F.Bol prieš dvejus metus Europos čempionate Miunchene (Vokietija) iškovojo net 3 aukso medalius.