„TOPsport A lygos“ 25-asis turas prasidėjo akistata Gargžduose – pergale po ketverių iš eilės nelaimėtų rungtynių džiaugėsi vietos „Banga“. Davido Afonso kariauna 1:0 (0:0) palaužė Marijampolės „Sūduvą“.

Pirmame kėlinyje daug veiksmo vyko aikštės viduryje. Mačo pradžioje sykį darbo turėjo Giedrius Zenkevičius, geroje padėtyje kamuolio sulaukęs Airesas Sousa smūgiavo greta virpsto.

Dėkingą galimybę svečiai susikūrė 13-ąją minutę – kontratakos metu Roko Filipavičiaus išpuolį nuslopino sėkmingai sužaidęs Mantas Bertašius. Per likusį kėlinio laiką komandos išsiskyrė gana nepavojingais smūgiais.

Vienintelį ir pergalingą įvartį šeimininkai pelnė 51-ąją minutę. Dovydas Norvilas atliko patogų perdavimą A. Sousai, kuris atstovaudamas „Bangai“ pasižymėjo antrą kartą.

Gargždų ekipa gana užtikrintai gynėsi, visgi, M. Bertašiui teko gaudyti kamuolius po Henry Uzochukwu, Igorio Maksimovičiaus bei Artiomo Fiodorovo smūgių. D. Afonso mačo pabaigoje į kovą metė sezone debiutavusį 18-metį Eriką Kirjanovą.

31 tašką turinti „Banga“ pakilo į 5-ąją vietą, Marijampolės klubas nelaimi devynerių rungtynių iš eilės bei su 23 taškais lieka aštuntas.