Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Nieko panašaus nėra ką rašo.
639 nauji. Sizofrenijos atvėjai
Armonautė suvaldė
Sergančių mažėja, o mes kažkodėl vis griežtinam.
@Atvirkščiai Ką pasapnuoja, tą ir daro, viduriuoja be reikalo.
TAI OFICIALU

Oficialūs JK sveikatos apsaugos agentūros duomenys rodo, kad visiškai paskiepyti JK gyventojai sudarė keturias iš penkių mirčių nuo COVID per 4 savaites. Tai nėra kažkokio sąmokslo teoretiko internete duomenys. Tai oficialūs Jungtinės Karalystės vyriausybės duomenys. 82 procentai žmonių, mirštančių nuo COVID-19 JK, yra dvigubai arba trigubai skiepyti.

„Skiepai“ neatitinka teisinio ar mokslinio vakcinos apibrėžimo ir neveikia.

dailyexpose. uk/2021/10/29/fully-vaccinated-82-percent-deaths-66-percent-hospitalisations-in-england/

Facebook'as užsimojo cenzūruoti British Medical Journal, žurnalą, kuris dar nesenai skaitėsi vienas iš rimčiausių mokslo žurnalų. Panašu, kad "educated" beliks tikėti tik vienu moksliniu žurnalu - Facebook Medical Journal :))...
Recenzuojamo medicinos žurnalo redaktoriai parašė piktą laišką, kuriame reikalauja, kad "Facebook" iš naujo įvertintų savo fiktyvius trečiosios šalies "faktų tikrinimo" procesus po to, kai žurnalas buvo cenzūruotas dėl informacijos apie COVID-19 vakcinos bandymus paskelbimo.

BMJ redaktoriai Fiona Godlee ir Kamranas Abbasi laišku kreipėsi į "Facebook" kūrėją ir generalinį direktorių Marką Zuckerbergą, norėdami pareikšti "rimtą susirūpinimą" dėl "Facebook" trečiųjų šalių "faktų tikrinimo" sistemos.

Redaktorių teigimu, vienas iš gerai parengtų BMJ straipsnių apie "daugybę prastų klinikinių tyrimų praktikų, taikomų "Ventavia", vienoje iš bendrovių, padedančių atlikti "Pfizer" vakcinos COVID-19 versijos bandymus, buvo "Facebook" nuslopintas ir cenzūruotas užrašais, nukreipiančiais skaitytojus į neaiškios svetainės "Lead Stories", kuri reguliariai skelbia netikrus faktų patikrinimus, puslapį.

"Facebook" informavo tuos, kurie bandė paskelbti straipsnį, kad žmonių, kurie pakartotinai dalijasi "melaginga informacija", įrašai gali būti perkelti žemyn "Facebook" naujienų juostoje. Grupių, kuriose buvo dalijamasi straipsniu, administratoriai gavo pranešimus iš "Facebook", informuojančius, kad tokie pranešimai yra "iš dalies melagingi", - rašė Godlee ir Abbasi.

newyorknationalreview. com/health/facebook-now-censoring-the-british-medical-journal-because-new-science-goes-against-pfizers-lies-and-deception/
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų