wigan

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „wigan“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „wigan“.

Sensacija Anglijoje – trečio diviziono komanda išspyrė „Manchester City“ klubą iš taurės varžybų

Anglijos FA taurės aštuntfinalyje užfiksuota neeilinė staigmena. „Premier“ lygos lyderis „Manchester City“ klubas 0:1 nusileido trečiajame divizione rungtyniaujančiam „Wigan“ ir iškrito iš turnyro. Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, bet pačioje kėlinio pabaigoje raudona kortelė buvo parodyta „Manchester City“ gynėjui Fabianui Delphui, kuris nuskynė varžovą. Šis sprendimas įsiutino Pepą Guardiolą, kuris nusivijo varžovų trenerį Paulą Cooką net tunelyje.
2018-02-20

Į „Premier“ lygą iškopę „kirai“ pergalę šventė ir traukinyje

Po 34-rių metų pertraukos į Anglijos „Premier“ lygą sugrįžta „Brighton & Hove Albion“ klubas. „Kirai“ nugalėjo „Wigan“ ir užsitikrino bilietą į aukščiausią divizioną. Žaidėjai ir komandos sirgaliai iš karto puolė švęsti šio metų metus laukto įvykio, tačiau komandos treneris buvo ramesnis. Chrisas Hughtonas metė savo ekipai iššūkį, kad šie ne tik gautų paaukštinimą lygose, bet ir triumfuotų „Championship“ lygoje.
2017-04-18

Skanduotė Willą Griggsa pavertė Europos futbolo žvaigžde

Sirgalių skanduotė Willą Griggą iškėlė į neregėtas aukštumas. Jis užėmė 25-ą vietą geriausių Europos futbolininkų sąraše. Šiaurės Airijos rinktinės narys nei karto nepakilo nuo suolo EURO 2016 turnyre, tačiau surinko tiek pat balsų kiek ir, tarkime, prancūzai Polis Pogba ar Hugo Lloris. O aplenkė W. Griggsas net Keviną De Bruyne, Keviną Grameiro ir Blaise Matuidi.
2016-07-18

Agresijos pliūpsnis: „Wigan“ regbininkas kumščiais „minkė“ varžovo veidą

Savaitgalį „Old Trafford“ stadione, Mančesteryje, vykusioje regbio „Super League Grand Final“ dvikovoje – neregėtas įvykis – žaidėjas pašalintas iš aikštės už agresyvų, nesportinį elgesį kone nokautuojant varžovą, rašo bleacherreport.com. „Wigan Warriors“ komandos žaidėjas Benas Floweris netikėtai agresyviai puolė varžovą Lance‘ą Hohaia. „St. Helen“ žaidėjas po stipraus nokautuojančio smūgio atsidūrė ant vejos, tačiau tuo B. Floweris neketino baigti savo atakos.
2014-10-13

„Arsenal“ po baudinių serijos pateko į FA taurės finalą

Šeštadienį vakare paaiškėjo pirmasis Anglijos Futbolo Asociacijos (FA) taurės finalo dalyvis. Juo tapo Londono "Arsenal" klubas, "Wembley" stadione po nervingos 11 metrų baudinių serijos palaužęs praeito sezono taurės laimėtojus "Wigan". Abi komandos rungtynes pradėjo atsargiai - nei vieni iš futbolininkų nesistengė kuo greičiau pelnyti įvarčio.
2014-04-12

R. Martinezas nori palikti „Wigan“, juo domisi „Everton“

Iš Anglijos „Priemier“ lygos iškritusio „Wigan“ klubo treneris Roberto Martinezas nusprendė palikti klubą. Jis pradėjo kalbas su Liverpulio „Everton“ ekipa. R.Martinezas šiandien susitiko su „Wigan“ prezidentu Dave‘u Whelanu ir pasakė jam, kad jis nusprendė palikti klubą po keturių metų praleistų jame. Puikiai vertinamas treneris padėjo „Wigan“ ekipai šiame sezone laimėti FA taurę, tačiau neišsaugojo klubo „Premier“ lygoje.
2013-05-28

„Wigan“ paskutinėmis minutėmis įveikė „Manchester City“ ir iškovojo FA taurę

Šeštadienio vakarą paaiškėjo naujasis Anglijos FA taurės savininkas. Juo tapo „Wigan“ klubas, kuris sugebėjo išnaudoti kiekybinę persvarą ir rungtynių pabaigoje minimaliu rezultatu 1-0 įveikti favoritu laikytą „Manchester City“. Jau pačioje susitikimo pradžioje komandos apsikeitė pavojingais smūgiais. Į „Wigan“ klubo vartus pavojingą smūgį atliko Yaya Toure, tuo tarpu į „Manchester City“ - Callumas McManamanas. Deja, futbolininkų smūgiai tikslo nepasiekė.
2013-05-11

Įspūdingas E. Hazardo debiutas atnešė „Chelsea“ pergalę mače prieš „Wigan“ klubą

Londono „Chelsea“ Anglijos „Premier“ lygos sezoną pradėjo pergale išvykoje rezultatu 2-0 įveikęs „Wigan“ vienuolikę. Savo žiūrovų akivaizdoje žaidę „Wigan“ futbolininkai kapituliavo pačioje rungtynių pradžioje. Antrą mačo minutę „Chelsea“ į priekį išvedė gynėjas Branislavas Ivanovičius, o dar po penkių minučių 11 metrų baudinį realizavo saugas Frankas Lampardas.
2012-08-19

„Premier“ lyga: „Wigan Athletic“ šokiravo „Newcastle United“ futbolininkus

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje žaidžiamos septynerios 35-ojo turo rungtynės. Didžiausią staigmeną pateikė dėl išlikimo „Premier“ lygoje kovojantis „Wigan Athletic“ klubas: Roberto Martinezo auklėtiniai vien per pirmąjį kėlinį į „Newcastle United“ vartus kamuolį pasiuntė keturis sykius, o dėl vietos kito sezono Čempionų lygoje kovojančios „šarkos“ po tokio „šoko“ taip ir neatsigavo.
2012-04-28

Po „Manchester United“ pralaimėjimo į Anglijos čempionatą grįžta intriga

„Wigan“ futbolininkai Anglijos „Premier“ lygoje ir vėl sugebėjo atimti taškus iš „Manchester United“ ekipos. Roberto Martinezo auklėtiniai tai daro nuo 2005 metų. Būtent nuo tada, bent kartą per sezoną „raudonieji velniai“ suklumpa dvikose su  „Wigan“. Trečiadienį dėl išlikimo „Premier“ lygoje kovojanti  „Wigan“ namie 1-0 įveikė sero Alekso Fergusono auklėtinius ir sugrąžino į čempionatą intrigą kovoje dėl pirmos vietos.
2012-04-12

„Wigan“ klubas suspendavo 17 savo aistruolių

Anglijos „Premier“ lygoje rungtyniaujantis „Wigan“ klubas po pergalės išvykoje prieš „Bolton“ ekipą suspendavo 17 savo aistruolių. Rungtynės, kurias „Wigan“ laimėjo rezultatu 2-1, buvo suterštos nedovanotino aistruolių poelgio – padegtos „Reebok Stadium“ stadiono tribūnos. Klubo vadovų pranešime buvo rašoma, jog 17 asmenų, kuriems nuo 15-os iki 22-ejų metų, daugiau komandos rungtynese nepageidautini.
2012-02-16

„Chelsea“ ir vėl pralaimėjo, T. Henry išplėšė pergalę „Arsenal“ klubui

Ankstyvajame mače titulą ginantis „Man Utd“ savų žiūrovų akivaizdoje 2-1 įveikė „Liverpool“ ir bent iki rytojaus pakilo į pirmą vietą turnyrinėje lentelėje. Plačiau apie šią dvikovą skaitykite paspaudę čia. Kitose rungtynėse pralaimėjimą patyrė dėl vietos pirmajame ketverte kovojantis Londono „Chelsea“, išvykoje turėjęs pripažinti Liverpulio „Everton“ pranašumą 2-0. Šeimininkai į priekį įsiveržė sužaidus vos 5 minutes, kai kamuolį į tinklą pasiuntė Stevenas Pienaaras.
2012-02-11

Anglijoje – minimali lyderio „Manchester City“ pergalė

Vienintelėse pirmadienio Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse lyderis „Manchester City“ minimaliu rezultatu 1-0 įveikė „Wigan“. Vienintelį įvartį pirmajame kėlinyje po Davido Silvos perdavimo galva pelnė bosnis Edinas Dzeko. Svečiai turėjo progų padvigubinti pranašumą, bet kiek vėliau Dzeko bandymą atrėmė vartininkas Ali Al Habsi, atmušęs ir pakartotinį Silvos bandymą. Kitoje aikštės pusėje arti tikslo buvo Jamesas McArthuras bei Jamesas McCarthy, bet jiems nepavyko nuginkluoti Joe Harto.
2012-01-17

Anglijos čempionato lyderiai – abu Mančesterio klubai

Antrąją Kalėdų dieną Anglijos „Premier“ lygoje žaidžiamos septynerios rungtynės. Du taškus prarado „Manchster City“ klubas, išvykoje sužaidęs tik lygiosiomis 0-0 su „West Bromwich“. Tai buvo pirmosios rungtynės šiame sezone, kuriose Roberto Mancini auklėtiniai neįmušė nei vieno įvarčio. Mančesterio komanda turėjo iniciatyvą, bet šeimininkai sėkmingai gynėsi ir neleido kurti progų. Arčiausiai tikslo buvo Mario Balotelli, po kurio šūvio iš toli kamuolys atsimušė į skersinį.
2011-12-26

„Chelsea“ nesugebėjo nugalėti „Wigan“ ekipos

Anglijos „Premier“ lygos 16-ame ture sužaistos šešerios rungtynės. Šį mėnesį pralaimėjimo kartėlio nepatyręs Londono „Chelsea“ klubas grįžta į realybę. Nestabilią formą demonstruojantys Andre Villas-Boaso auklėtiniai rungtynėse su „Wigan“ ekipa nesugebėjo išsaugoti turimos persvaros ir čempionate prarado dar du svarbius taškus. Po pirmos rungtynių dalies švieslentėje degė nuliai. Į tai reaguodamas svečių strategas vos prasidėjus antram kėliniui atliko keitimą.
2011-12-17

„Arsenal“ vartininkas uždainavo kartu su gerbėjais

Londono „Arsenal“ vartininkas Wojciechas Szczesny pradžiugino gerbėjus demonstruodamas savo meilę klubui. Po šeštadienio Anglijos čempionato mačo su „Wigan“, kurį „Arsenal“ be vargo laimėjo 4-0, lenkas priėjo prie savų sirgalių tribūnos bei pradėjo su jais skanduoti dainas. Šis futbolininko gestas susilaukė aistringo palaikymo.
2011-12-04

Anglijos „Premier“ lygoje – dar vienas Rusijos futbolininkas

„Everton“ ekipa patvirtino, jog iš Maskvos „Lokomotiv“ įsigijo 24 metų krašto saugą Diniyarą Bilyaletdinovą. Nors tiksli kontrakto suma neatskleidžiama, tačiau spaudos teigimu ji siekia 9 mln. svarų sterlingų. Akivaizdu, kad minėtoji suma bus sumokėta iš gautų 24 mln. svarų sterlingų už Joleono Lescotto pardavimą „Manchester City“ gretoms.
2009-08-25

„Premier“ lygoje – sunki „Liverpool“ pergalė

Vakar Anglijos stadionuose buvo žaidžiami 10-ojo turo susitikimai. Juose pergales šventė visi trys realiausiais pretendentais į čempionų titulą laikomi klubai - „Liverpool“, „Chelseaa“ ir „Manchester United“, o taip pat prie favoričių priskiriama Londono „Arsenal“ ekipa išplėšė tik lygiąsias. Pirmenybėse pirmaujantys „Liverpool“ futbolininkai savo aikštėje turėjo vargo – jie tik po 76 minutę Steveno Gerrardo realizuoto vienuolikos metrų baudinio 1:0 palaužė „Portsmouth“ vienuolikę.
2008-10-30

Paskelbti geriausi Afrikos futbolininkai

Šiandien buvo paskelbti penki žaidėjai, pretenduojantys tapti geriausiu šių metų Afrikos žemyno futbolininku.Tarp galimų laureatų dominuoja puolėjai ir saugai. Geriausiųjų penketuke - po du Londono „Chelsea“ ekipos ir Egipto rinktinės žaidėjus.
2008-10-16

FIFA nubaudė Kroatiją už rasizmą

FIFA nutarė nubausti Kroatijos futbolo federaciją už kai kurių šalies rinktinės sirgalių rasistinius įžeidinėjimus rungtynių metu su Anglija - FIFA kroatams skyrė 15 tūkst. svarų sterlingų baudą. Incidentas įvyko rugsėjo 10 dieną Zagrebo „Maksimir“ stadione, kai atrankos į 2010-ųjų metų pasaulio futbolo čempionatą rungtynėse Kroatija susitiko su Anglija. Šeimininkų sirgaliams užkliuvo Anglijos futbolo rinktinės puolėjas Emile`is Heskey.
2008-09-25

Anglijos ir Kroatijos rinktinių mače – rasistiniai įžeidinėjimai

Anglijos futbolo rinktinės puolėjas Emile`is Heskey užkliuvo Kroatijos futbolo aistruoliams. Rasistai per Kroatijos ir Anglijos nacionalinių ekipų susitikimą Zagrebo „Maksimir“ stadione įžeidinėjo juodaodį futbolininką. Anglijos futbolo asociacija kreipėsi į FIFA dėl rasinio išpuolio. Jei šis incidentas neliks nepastebėtas Tarptautinės Futbolo Asociacijų Federacijos, Kroatijos futbolo federacijai gali gerokai atsirūgti.
2008-09-11

„Chelsea“ ekipa išvargo pergalę prieš autsaiderius

Šiandien Anglijos „Premier“ lygoje buvo sužaistas dar vienas antrojo turo susitikimas. Jame sunkią pergalę išplėšė Londono „Chelsea“ klubas, išvykoje kukliu rezultatu 1:0 (1:0) palaužęs „Wigan“ ekipą. Vienintelį rungtynių įvartį pelnė „Chelsea“ naujokas Deco. Portugalas varžovų vartininką 4-ąją minutę nuginklavo tolimu baudos smūgiu. Vėliau komandos keitėsi tik nesėkmingomis atakomis.
2008-08-24

Didieji Europos futbolo atradimai

Kadangi kiek anksčiau jau išrinkome didžiausius šių metų Europos futbolo nevykėlius, negalime nuskriausti ir nepagerbti tų komandų, kurios šį sezoną Senajame žemyne pasirodė geriausiai ir nustebino gerąja prasme - pasiekė įspūdingas pergales, užėmė aukštas vietas ar net iškovojo trofėjus. Be abejo, kiekvienas jūsų gali turėti savo subjektyvią nuomonę, todėl net jei ir nesutiksite su mūsų išrinktais laureatais, mes neteigsime, kad jūs esate visiški futbolo analfabetai.