savašas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „savašas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „savašas“.

„Fenerbahce Ulker“ – „Olympiacos“ rungtynių momentai

Pralaimėjimą septintajame Eurolygos ture patyrė Pirėjo „Olympiacos“ ekipa, kurios marškinėlius vilki Martynas Gecevičius, A grupės rungtynėse svečiuose 70:86 (17:16, 19:26, 20:17, 14:27) nusileidusi Stambulo „Fenerbahce Ulker“ krepšininkams.
2011-12-02

M. Gecevičius ir „Olympiacos“ suklupo Stambule

Pralaimėjimą septintajame Eurolygos ture patyrė Pirėjo „Olympiacos“ ekipa, kurios marškinėlius vilki Martynas Gecevičius, A grupės rungtynėse svečiuose 70:86 (17:16, 19:26, 20:17, 14:27) nusileidusi Stambulo „Fenerbahce Ulker“ krepšininkams. Pirmoji dvikova Graikijoje baigėsi „Olympiacos“ pergale, tačiau mažesniu skirtumu (81:74). Tai gali atsiliepti galutinėje lentelėje, nes A grupėje net keturios komandos po šio turo gali likti su 3 pergalėmis.
2011-12-01

S. Jasaičio klubas parklupdė „Fenerbahce Ulker“

Ketvirtąją pergalę penktajame Turkijos pirmenybių ture pasiekė Simo Jasaičio atstovaujamas Ankaros „Turk Telekom“ klubas, išvykoje 83:64 parklupdęs Stambulo „Fenerbahce Ulker“ krepšininkus. Lietuvis per 35 minutes pasižymėjo 4 taškais (2/3 dvit., 0/4 trit.), sugriebė 5 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, suklydo 1 ir prasižengė 3 kartus. Nugalėtojams Kasparas Kambala surinko 20, Mehmetas Okuras (9 atk. kam.) - 18, Darius Washingtonas (9 atk. kam.
2011-11-13

„Fenerbahce Ulker“ išbarstė pranašumą, bet iškovojo pirmąją pergalę Eurolygoje

Triuškinantį pranašumą išbarsčiusi Stambulo „Fenerbahce Ulker“ ekipa visgi iškovojo pirmąją pergalę šio sezono Eurolygos turnyre. Trečiojo turo A grupės rungtynėse Turkijos čempionai namuose 90:86 (23:17, 32:17, 15:27, 20:25) įveikė antrąją nesėkmę patyrusią Nancy SLUC komandą. Jau antrajame ketvirtyje suprtą 23:8 surengę aikštės šeimininkai įgijo triuškinantį pranašumą (49:25), tačiau po didžiosios pertraukos į lemiamą spurtą pakilę Prancūzijos čempionai sugebėjo atkurti intrigą.