Hamburgo Towers

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Hamburgo Towers“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Hamburgo Towers“.

„Wolves“ namų sezoną Europoje užbaigė užtikrinta pergale

Vilniaus „Wolves“ (7/10) klubas pergale užbaigė Europos taurės kovas namuose. Vilniečiai antradienio vakarą 94:84 (22:20, 34:21, 19:22, 19:21) pranoko Hamburgo „Towers“ (2/15) krepšininkus. „Wolves“, kaip ir varžovams, šis mačas jau nieko nebereiškė. Abi komandos yra praradusios šansus keliauti į kitą turnyro etapą. Per ketverias rungtynes vadovaujant Nedui Pacevičiui, vilniečiai nesuklupo nė karto. „Wolves“ dar liko paskutinis sezono mačas Europoje svečiuose kitą savaitę.
2024-01-30

„Wolves“ Vokietijoje dominavo nuo pirmų minučių ir sugrįžo į pergalių kelią

Antradienio vakarą Vilniaus „Wolves“ (4/3) Vokietijoje sugrįžo į pergalių kelią Europos taurėje. Nuo pirmųjų minučių pirmavę „vilkai“ rezultatu 71:84 įveikė Hamburgo „Towers“ (1/7).  Pirmoji ataka sėkminga buvo „vilkams“, kai iš po krepšio taškus pelnė Kristupas Žemaitis (0:2). Po to šeimininkai suklydo ir prarado kamuolį, o vilniečiai įsirašė dar du taškus (0:4).  Arenos svečiai puikiai dirbo gynyboje ir prabėgus kiek daugiau nei 2 minutėms „Wolves“ išsiveržė į priekį 0:10. Vėl...
2023-11-21

Ukrainos klubas pirmasis žengė į Europos taurės ketvirtfinalį

Europos taurės turnyre startavo atkrintamosios varžybos, o čia buvo sužaistos ir pirmosios aštuntfinalio rungtynės. Jose Slobožanskės „Prometey“ komanda Rygoje 87:79 (28:20, 20:20, 21:16, 18:23) nukovė Hamburgo „Towers“ krepšininkams ir žengė į ketvirtfinalį. Kitame etape Ukrainos ekipa susikaus su Patrų „Promitheas“ ir Breso Burgo JL poros nugalėtoju.
2023-04-11

Europos taurėje – rezultatyvios Kulbokos rungtynės

Sunkią pergalę Europos taurės turnyre pasiekė Patrų „Promitheas“ (8-5) komanda su Arnoldu Kulboka. Graikijos ekipa svečiuose 105:103 (24:26, 30:22, 29:30, 22:25) palaužė Hamburgo „Towers“ (4-9) krepšininkus. Oficialioje turnyro svetainėje statistika pateikiama iki 37-osios žaidimo minutės. Iki to momento A.Kulboka per 30 minučių buvo spėjęs pelnyti 17 taškų (1/2 dvit., 3/7 trit., 6/8 baud.
2023-01-31

Lietuvio klubas žengė į Vokietijos čempionato pusfinalį

Bonos „Telekom Baskets“ komanda su Sauliumi Kulviečiu tiesiausiu keliu žengė į Vokietijos čempionato pusfinalį. Lietuvio atstovaujamas klubas ketvirtfinalio mače svečiuose 95:88 (27:22, 21:32, 16:21, 31:13) palaužė Hamburgo „Towers“ krepšininkus ir seriją laimėjo rezultatu 3-0. S.Kulvietis žaidė 27 minutes, per kurias pelnė 7 taškus (1/1 dvit., 1/6 trit., 2/2 baud.
2022-05-20

Schilleris pretenduoja perimti Europos taurės klubo vairą

Pastaruosius dvejus metus Hamburgo „Towers“ komandoje darbavęsis vyriausiasis treneris Pedro Callesas nusprendė, kad šis sezonas jam bus paskutinis prie ekipos vairo. Ispanas atsisakė pratęsti sutartį ir pasibaigus Vokietijos čempionatui atsisveikins su klubu. Skelbiama, kad P.Callesui rodomas didelis dėmesys iš Ispanijos ekipų, tad labai tikėtina, kad jo karjera ten ir pasuks. Jo vietą gali užimti Kauno „Žalgiriui“ anksčiau vadovavęs Martinas Schilleris.