bendradarbiai
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bendradarbiai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bendradarbiai“.
Slaugytoja šokiravo personalą: metė darbą, kad galėtų užsiimti erotine veikla su vyru
37 metų Allie Rae iš Bostono (JAV) tvirtina, kad atsisakė slaugytojos karjeros iškart po to, kai jos kolegos užtiko jos „Only Fans“ svetainę ir pranešė apie jos turinį administracijai.
Moteris, kuri metė slaugytojos darbą kolegoms sužinojus ir pranešus vadovybei apie jos kuriamą turinį „Only Fans“ svetainėje, dabar uždirba beveik 200 tūkstančių svarų sterlingų per mėnesį.
Idėjos įdomiam laisvalaikiui su kolegomis
Šylant orams kiekvienam kolektyvui reikėtų padovanoti galimybę pabėgti nuo tvankių darbo kabinetų ir linksmai praleisti laiką. Taip vienas kitą geriau pažinsite, o ir grįžti į darbus bus maloniau. Kadangi laiką leisite su kolegomis, būsite tikri, kad darbai jūsų tikrai netrukdys – mėgausitės tik poilsiu ir linksmai leisite laiką.
Lietuviai – draugiškiausi bendradarbiai Šiaurės šalyse
Beveik trys ketvirtadaliai (74 proc.) lietuvių leidžia laiką drauge su kolegomis po darbo, o 13 proc. dirbančių šalies gyventojų tai daro dažnai. Šiuos rezultatus atskleidė šešiose Skandinavijos, Baltijos ir Vakarų Europos valstybėse statybinės technikos ir modulinių patalpų nuomos bendrovės „Cramo“ užsakymu atliktas „Geros dienos darbe“ tyrimas. Apklausa taip pat parodė, kad 66 proc. dirbančių lietuvių pietauja kartu su bendradarbiais. Dažnai tai daro beveik pusė (49 proc.
Homofobija nedingsta: lietuviai labiausiai nenorėtų turėti bendradarbio homoseksualo
Lietuviai labiausiai iš visų Europos Sąjungos (ES) gyventojų nenorėtų turėti bendradarbio homoseksualo ir būtų labiausiai nepatenkinti, jei jų vaikas užmegztų homoseksualius ryšius, rodo trečiadienį paskelbti apklausos rezultatai. Žmogaus teisių aktyvistai sako, kad prie neigiamų nuostatų formavimo prisideda Lietuvos politikai, žiniasklaida ir bažnyčia.
Artūras Paulauskas: buvusius KGB bendradarbius Rusija bandė susigrąžinti į įtakos zoną
Prisipažinusius buvusius slaptus sovietų saugumo bendradarbius rusai bandė susigrąžinti į įtakos zoną, sako Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto vadovas Artūras Paulauskas. Jo teigimu, pagal Valstybės saugumo departamento darbuotojų liudijimus, su buvusiais KGB bendradarbiais bandyta susisiekti. „Liustracijos įstatyme yra pasakyta, kad yra pareiga ginti juos nuo šantažo, verbavimo ir kitokios įtakos.
Seksualinis priekabiavimas darbe – kodėl nesiskundžiame?
Žinote, būna kolegų, kurie kalbėdami mėgsta vis paliesti pašnekovą už rankos, paplekšnoti per petį, apkabinti. Jie dažniausiai linkę peržengti asmeninę bendravimo zoną, kuri šiaip jau yra apie 1 metrą. Jų artumas gali erzinti, tačiau dažniausiai apie tai darbe nutylima. Nutylima ir apie nešvankius, diskriminuojančius, žeidžiančius juokelius ir anekdotus, įvairaus pobūdžio seksistines pastabas – keista, nes visa tai yra seksualinis priekabiavimas.
Darbovietės vakarėlio taisyklės
Pasiruošimas šventiniam įmonės vakarėliui kainuoja nervų ir pastangų. Neformalus bendravimas dažnai baigiasi kurioziškais pasiūlymais, o alkoholis suluošina pilkųjų smegenų ląstelių likutį. Tereikia iš anksto pasiruošti žaidimo taisyklėms ir jūsų orumas bus išsaugotas. Atminkite, nieko tokio ateiti į bendrovės vakarėlį pirmam, kur kas svarbiau jame neužsibūti tiek, kad aptarnaujančiam personalui tektų jus išprašyti lauk.
Kaip kovoti su kolegomis zirzliais
Vienas didžiausių darbo biure iššūkių – kaip susidoroti su darbovietės zirzliais. Dažniausiai geriausia yra tiesiog pasišalinti, tačiau tai padaryti gali būti sunku šiandienos komandiniu darbu paremtose darbovietėse.
Tyrimai rodo, kad būnant šalia chroniško niurzgėtojo, kuris viskuo skundžiasi, mažėja produktyvumas.
Palieku darbą su trenksmu
Daugeliui teko susidurti su jausmingais įmonę paliekančių bendradarbių atsisveikinimo el. laiškais, rašo „The Wall Street Journal“.
Neretai mes net nepažįstame žmonių, kurių atsisveikinimo laiškas, pradedamas pabodusiais žodžiais: „Man buvo labai malonu su jumis dirbti...“ – atskrieja į el. pašto dėžutę.
Atsisveikinant yra galimybė tarti paskutinį žodį įmonėje, tačiau priklausomai nuo laiško turinio ir įvairių aplinkybių jis tarp kolegų sukelia apkalbų, atodūsių ir kitokių reakcijų virtinę.
Darbo vieta gali daug papasakoti apie savo šeimininką
Įstaigų darbuotojų darbo vieta gali daug ką pasakyti apie patį darbuotoją. Nesunku nuspręsti apie žmogaus charakterį ir gyvenimo būdą, jei priėjęs prie jo darbo vietos pamatai idealiai išdėliotus daiktus, tvarkingai surikiuotus rašiklius ir eilės tvarka sudėtus dokumentus.
REKLAMA
REKLAMA
Baisiausi bendradarbiai: nuo maisto vagių iki apkalbinėtojų
Sunkus kasdienis 8 valandų darbas biure gali išvesti iš kantrybės net ramiausius asmenis.
Amerikiečius itin nervina bendradarbiai, vagiantys maisto produktus, o brazilai negali taikstytis su apkalbomis. Tokius rezultatus atskleidžia „LinkedIn“ atliktas tyrimas, kurio metu buvo siekiama išsiaiškinti labiausiai erzinančias bendradarbių savybes visuose pasaulio biuruose.
Apklausoje dalyvavo net 17 tūkst. žmonių iš įvairiausių šalių.
Kaip neeikvoti savo laiko kolegai tinginiui?
Tingūs bendradarbiai – ne retenybė. Ir su jais turėti reikalų beveik visuomet yra iššūkis. Tačiau variantų yra.
Jums pasisekė dirbti su žmogumi, kuris valgo dvi valandas, skambina dešimtis kartų ne darbo reikalais, snaudžia savo kėdėje, kol jūs darote visą darbą? O gal kažkas iš jūsų kolegų visą dieną naršo internete? Ką daryti, kad negandintumėte sau nervų ir neeikvotumėte jėgų dirbdami dviejų žmonių darbą, pataria forbes.ru.
Vagyste įtariamas banko darbuotojas
Smulkios vagystės iš parduotuvių ne vienam benamiui ir narkomanui tapo profesija. Kad parduotuvės apsaugos darbuotojai pričiuptų galimai apsivogusį savo profesijos atstovą – ne kasdienybė. Taip neseniai nutiko „Akropolyje„ įsikūrusioje „Maximos“ parduotuvėje, kurioje apsaugininkai su prekėmis sulaikė „Snoro" banko Šiaulių filiale dirbantį apsaugos darbuotoją, buvusį policininką A. J. Vyras įtariamas dantų pastos ir sūrelių vagyste.
Kaip atsilaikyti prieš storžievišką bendradarbį?
Šiurkštūs ar nemandagūs bendradarbiai faktiškai egzistuoja visur. Svarbiausia nepriimti jų replikų rimtai arba geriausia iš viso nekreipti į tai dėmesio. „Jeigu jie elgiasi šiurkščiai ir nemaloniai su jumis, tai jų pačių, o ne jūsų problema“, - sako ekspertas Scott Eblin. Sunku dirbti tokioje atmosferoje? Žemiau pateikti keli patarimai padės jums nuolaidžiau žiūrėti į „neišauklėtus“ kolegas.
Linksmiausios įstaigų išdaigos
Įprastinėje savo darbo vietoje darbuotojai stengiasi padaryti kuo daugiau darbo, tačiau, kuomet kalba eina apie įstaigų pokštus, žmonės praleidžia kur kas daugiau laiko siekdami padaryti kuo linksmesnę išdaigą naujai atėjusiam bendradarbiui.
Portalas „Business Insider“ klausia, kodėl darbuotojai šioms išdaigoms skiria tiek daug laiko ir pastangų? Atsakymas paprastas – tai labai linksma ir tai yra puiki pertrauka nuo darbo. Siūlome pasižiūrėti linksmiausius ir išradingiausius įstaigų pokštus.
Tu darbe. Kas leista ir kas – ne!
Darbe praleidžiame maždaug trečdalį savo laiko. Todėl nuo atmosferos darbo vietoje labai priklauso mūsų nuotaika, požiūris į darbą ir netgi karjeros galimybės. Kiekviena darbovietė turi savo nerašytas taisykles, nusistovėjusį santykių tipą. Kiekvienas, siekiantis karjeros, privalo paisyti nerašytų kolektyvo tarpusavio santykių taisyklių.
Formalūs santykiai.
Bendradarbius pykdo netęsimi pažadai ir „kvapnūs“ kolegos
Greičiausiai ne vienas esate nors kartą susierzinęs darbe. Nors dažniausiai pykčio ar nevilties priežastimi tampa nesėkmingos ar nemėgstamos užduotys, neretai nemalonios emocijos kyla dėl... kolegų.
76 proc. Balsas.lt skaitytojų apklausoje nurodė, kad juos erzina garsiai telefonu darbe kalbantys kolegos. Priežasčių, kodėl bendradarbiai erzina ar sukelia kitas neigiamas emocijas, gausybė: asmeniniai pokalbiai telefonu šalia, maistas darbo vietoje, nemalonūs kvapai, apkalbos ir panašiai.
Kokių klaidų bendradarbiams neatleistų patys darbuotojai?
Dažniausiai darbe darbuotojai sutaria tarpusavyje, diskutuoja, dirba komandoje, stengiasi surasti kompromisų, spręsti atsiradusias problemas. Tačiau pasitaiko įvairių situacijų, kurios gali kelti nerimą ne tik darbdaviams, bet ir darbuotojams. Paklausus, kokių poelgių netgi patys darbuotojai neatleistų kolegoms ir, jei būtų vadovai, tokius darbuotojus atleistų iš darbo, išsiskyrė kelios pagrindinės nuomonės.
Anot CVbankas.
Draugas, bet tik darbo dienomis
Draugystė – viena iš pagrindinių žmogaus gyvenimo vertybių. Ji egzistuoja aukščiausioje tarpasmeninių santykių grandyje, leisdama atsiskleisti vienas kitam, pasitikėti, teikti ir gauti paramą.
Žmogus – socialinė būtybė, todėl jis ieško asmenų, kuriems galėtų būti artimas. Tačiau artimą, tvirtą draugystę užmegzti ir išsaugoti sunku.
Naujus žmones sutinkame įvairiose vietose. Pradėję dirbti, daug laiko praleidžiame atlikdami įvairias užduotis, bendraudami ir bendradarbiaudami su kolegomis.