Žaliojo Kyšulio rinktinė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Žaliojo Kyšulio rinktinė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Žaliojo Kyšulio rinktinė“.

Japonų triumfas: kitais metais keliaus į olimpines žaidynes

Šeštadienį pasaulio čempionato O grupės akistatoje susitiko dėl 17-32 vietų kovojančios Japonijos ir Žaliojo Kyšulio rinktinės. Šioje akistatoje kelialapį į olimpines žaidynes iškovojo japonai (2/3), kurie 80:71 (17:19; 33:18; 23:18; 7:16) įveikė Žaliojo Kyšulio krepšininkus (1/4). Ši pergalė užtikrino Japonijai kelialapį į olimpines žaidynes Paryžiuje. Jie tapo geriausia Azijos komanda šiose pirmenybėse.
2023-09-02

Ketvirtajame kėlinyje Žaliojo Kyšulio krepšininkus palaužę slovėnai užsitikrino pirmą vietą grupėje

Trečiadienį buvo sužaistos pasutinės grupių rungtynės prieš prasidedant kitam planetos pirmenybių etapui. F grupėje į paskutinę akistatą stojusi Slovėnijos rinktinė (3/0) 92:77 palaužė Žaliąjį Kyšulį (1/2) ir užsitikrino pirmą vietą grupėje.  Pirmąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo Slovėnijos rinktinė, tačiau po pirmo ketvirčio turėjo tik minimalią persvarą (24:21).  Antrajame kėlinyje, slovėnų žvaigždė Luka Dončičius sėdosi ant suolo, tačiau komanda dėl to nesubyrėjo.
2023-08-30

Žaliojo Kyšulio rinktinė čempionato išvakarėse išsirinko dvyliktuką

Pirmą kartą į pasaulio čempionatą patekusi Žaliojo Kyšulio rinktinė išsirinko savo dvyliktuką. Nacionalinė komanda nusprendė atsisveikinti su paskutiniais trimis krepšininkais, kurie liko už brūkšnio. Tokiais tapo Patrickas Spenceris, Amarilsonas Lopesas bei Animas Delgado. Žaliasis Kyšulys pateko į F grupę, kur susitiks su Slovėnija, Sakartvelu ir Venesuela.