šarlotės hornets

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „šarlotės hornets“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „šarlotės hornets“.

Lietuvoje žaidusiam LaMelo Ballui pateikti kaltinimai pervažiavus berniukui koją

Lietuvoje rungtyniavusį, o dabar Šarlotės „Hornets“ garbę ginantį LaMelo Ballą pasivijo kaltinimai, skelbia „TMZ Sports“ portalas.  Moteris teigia, kad jos 11-metis sūnus bandė gauti NBA žaidėjo autografą, tačiau krepšininkas jam pervažiavo koją.  Įtariamas incidentas įvyko spalio 7 d. po to, kai „Hornets“ Šarlotės „Spectrum Center“ arenoje nugalėjo Bostono „Celtics“. Po rungtynių Angellis Josephas laukė prie žaidėjų išėjimo, tikėdamasis akimirką pabendrauti su 22-ejų krepšininku.
2024-05-22

Trae Youngo sugrįžimo rungtynėse – dramatiška „Hawks“ pergalė prieš Vasilije Micičiaus klubą

Po atkaklios kovos pergalę NBA akistatoje iškovojo Šarlotės „Hornets“ (20/60) klubas. Steve'o Cliffordo auklėtiniai svečiuose 115:114 (30:35, 25:26, 22:31, 38:22) įveikė Atlantos „Hawks“ (36/44) krepšininkus. Trae Youngas šiąnakt sugrįžo į aikštę po 23 praleistų rungtynių. Jis Atlantos ekipos gretose per 20 žaidimo minučių įmetė 14 taškų (3/3 dvit., 2/2 trit., 2/2 baud.
2024-04-11

Efektingą epizodą sukūręs Vasilije Micičius pergalingose rungtynėse buvo per plauką nuo dviguo dublio

Serbas Vasilije Micičius toliau įrodinėja savo vertę NBA lygoje, o geriausio 2022 m. Eurolygos krepšininko vedama Šarlotės „Hornets“ (19/58) iškovojo retą pergalę 124:115 (38:23, 29:29, 27:27, 30:36) pranokdama Orlando „Magic“ (45/32). Šiose rungtynėse Steve'o Cliffordo auklėtiniai nutraukė Orlando ekipos trijų iš eilės pergalių seriją.
2024-04-06

Šarlotėje – rezultatyvūs europiečių pasirodymai

Pergalę NBA rungtynėse iškovojo Bostono „Celtics“ (59/16) komanda. Joe'o Mazzulla auklėtiniai išvykoje 118:104 (30:32, 29:21, 36:26, 23:25) įveikė Šarlotės „Hornets“ (18/57) ekipą. Kristaps Porzingis nugalėtojų gretose per 30 minučių surinko 20 taškų (5/7 dvit., 1/3 trit., 7/8 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, bet po kartą suklydo ir prasižengė. Vasilije Micičius pralaimėjusiems per 37 minutes pelnė 13 taškų (4/7 dvit., 1/6 trit., 2/2 baud.
2024-04-02

LaMelo Ballas šiame NBA sezone neberungtyniaus

Šarlotės „Hornets“ komanda sezoną užbaigs be savo pagrindinio atakų organizatoriaus LaMelo Ballo. Čiurną susižeidęs 22 metų 201 cm ūgio amerikietis nežaidžia nuo sausio 26 dieną. Klubas neketina skubinti krepšininko sugrįžti į aikštę ir leis jam visiškai atsigauti iki naujo sezono pradžios. Šį sezoną traumų kamuotas L.Ballas sužaidė vos 22 rungtynes ir per vidutiniškai 32 minutes pasiekė 23,9 taško, 5,1 atkovoto, 1,8 perimto kamuolio bei 8 rezultatyvių perdavimų vidurkius.
2024-03-28

Vasilije Micičius užfiksavo asmeninį NBA rekordą

Pergalę NBA akistatoje iškovojo Šarlotės „Hornets“ (18/54) komanda. Steve'o Cliffordo treniruojama komanda namuose 118:111 (33:43, 36:27, 31:26, 18:15) įveikė Klivlando „Cavaliers“ (44/29) ekipą. Vasilije Micičius nugalėtojams per 34 žaidimo minutes pelnė 11 taškų (4/8 dvit., 1/3 trit.), sugriebė 1 kamuolį, atliko 12 rezultatyvių perdavimų, perėmė 2 kamuolius, tačiau prasižengė 3 kartus bei suklydo 5 sykius. Serbas šiąnakt užfiksavo naują asmeninį NBA rezultatyvių perdavimų rekordą.
2024-03-28

„Hornets“ latvis sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes

Pralaimėjimą NBA rungtynėse patyrė Šarlotės „Hornets“ (17/51) krepšininkai. Steve'o Cliffordo treniruojama komanda svečių arenoje 98:109 (24:27, 23:26, 24:26, 27:30) nusileido Filadelfijos „76ers“ (37/30) ekipai. Davis Bertanis pralaimėtojų gretose sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes. Latvis per 30 minučių surinko 16 taškų (3/3 dvit., 2/5 trit., 4/4 baud.), atkovojo ir „pavogė“ po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, bet pažeidė taisykles 4 kartus.
2024-03-17

„Suns“ žvaigždės neišsigandęs Vasilije Micičius buvo rezultatyviausias „Hornets“ žaidėjas

Pergalę NBA dvikovoje iškovojo Fynikso „Suns“ (39/28) krepšininkai. Franko Vogelo treniruojama komanda svečių arenoje 107:96 (28:26, 26:19, 38:22, 15:29) nugalėjo Šarlotės „Hornets“ (17/50) klubą. Vasilije Micičius pralaimėjusiems per 30 žaidimo minučių pelnė 21 tašką (7/10 dvit., 0/2 trit., 7/9 baud.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, bet po kartą suklydo ir prasižengė.
2024-03-16

Vasilije Micičius sužaidė NBA karjeros rungtynes

Pralaimėjimą NBA akistatoje patyrė Šarlotės „Hornets“ (15/47) klubas. Steve'o Cliffordo treniruojama komanda savo arenoje 89:101 (20:25, 23:20, 23:30, 23:26) nusileido Orlando „Magic“ (36/26) komandai. Vasilije Micičius Šarlotės klube pradėjo rungtynes startiniame penketuke traumuoto komandos draugo vietoje ir sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes NBA. Jis per 29 minutes surinko 21 tašką (7/11 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud.
2024-03-06

„Hornets“ debiutavęs Vasilije Micičius buvo vienas komandos lyderių

Pergalę NBA reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo Šarlotės „Hornets“ (11/41) klubas. Steve'o Cliffordo treniruojama komanda savo arenoje 115:106 (25:28, 33:21, 27:27, 30:30) įveikė Memfio „Grizzlies“ (18/35) krepšininkus. Vasilije Micičius debiutavo Šarlotėje ir buvo vienas komandos lyderių. Serbas per 26 minutes surinko 18 taškų (6/10 dvit., 2/3 trit.), sugriebė 1 kamuolį, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, bet pažeidė taisykles 1 kartą bei suklydo 3 sykius.
2024-02-11

Šarlotėje – nesulaikomas „Lakers“ žvaigždžių duetas

Sunkią pergalę NBA dvikovoje iškovojo Los Andželo „Lakers“ (27/25) ekipa. Darvino Hamo auklėtiniai svetimoje arenoje 124:118 (37:29, 37:29, 26:28, 24:32) įveikė Šarlotės „Hornets“ (10/39) komandą. LeBronas Jamesas nugalėtojų gretose per 39 žaidimo minutes surinko 26 taškus (12/17 dvit., 0/5 trit., 2/3 baud.), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą, tačiau pažeidė taisykles 2 kartus bei suklydo 4 sykius.
2024-02-06

Bojanas Bogdanovičius vedė „Pistons“ į retą pergalę

Pergalę NBA akistatoje iškovojo Detroito „Pistons“ (5/39) ekipa. Monty Williamso auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 113:106 (28:31, 24:21, 37:40, 24:14) įveikė Šarlotės „Hornets“ (10/32) komandą. Bojanas Bogdanovičius vedė nugalėtojus į priekį. Puolėjas iš Kroatijos per 33 žaidimo minutes įmetė 34 taškus (7/13 dvit., 5/10 trit., 5/6 baud.), atkovojo 4 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bet kartą prasižengė ir suklydo 2 sykius.
2024-01-25

Mainai NBA: „Heat“ iškeitė Kyle'ą Lowry į „Hornets“ lyderį

Kyle'o Lowry karjeros etapas Majamio „Heat“ komandoje yra baigtas. Pranešama, kad Floridos klubas krepšininką ir 2027 metų pirmojo rato šaukimą išsiuntė į Šarlotės „Hornets“ ekipą, o už jį gaus Terry Rozierą. 37 metų K. Lowry šiame sezone renka 8,2 taško ir atlieka po 4 perdavimus. Jis per šį sezoną uždirbs 29 mln. JAV dolerių ir po to taps laisvuoju agentu. Šarlotę paliekantis 29 metų T. Rozieras šiame sezone pelno 23,2 taško bei atlieka 6,6 perdavimo.
2024-01-23

Domantas Sabonis pasižymėjo dvigubu dubliu, o „Kings“ atsilygino Šarlotės ekipai

Dar vieną pergalę NBA įsirašė Sakramento „Kings“ (23/14) ekipa. Šįkart Domanto Sabonio atstovaujama komanda nesunkiai 123:98 (33:28, 38:31, 24:21, 28:18) susitvarkė su Šarlotės „Hornets“ (8/27).  Primename, kad prieš kiek  daugiau nei savaitę Sakramento ekipai nepavyko įveikti „Hornets“ komandos. Rungtynėse, kurios buvo pažymėtos D. Sabonio antirekordu jie varžovams nusileido 104:111. Šįkart D. Sabonis mače pasižymėjo dvigubu dubliu. Lietuvis pelnė 24 taškus (8/11 dvit., 1/2 trit.
2024-01-11

Domantas Sabonis užfiksavo nemalonų antirekordą, o „Kings“ dramatiškai krito namuose

Apmaudžią nesėkmę NBA patyrė Sakramento „Kings“ (19/12). Domanto Sabonio atstovaujama komanda rungtynių gale slystelėjo ir rezultatu 104:111 (21:25, 29:20, 28:30, 26:36) nusileido Šarlotės „Hornets“ (7/24).  Šia pergale Šarlotės komanda nutraukė net 11 pralaimėjimų seriją. D. Sabonis rungtynėse buvo vienas komandos lyderių, tačiau užfiksavo neeilinį trigubą dublį. Lietuvis per beveik 35 min. pelnė 23 taškus (10/20 dvit., 1/1 trit., 0/1 baud.
2024-01-03

„Nuggets“ naujus metus pradėjo pergale prieš „Hornets“

NBA čempionų titulą ginanti Denverio „Nuggets“ ekipa namuose 111:92 (24:28l 25:31; 40:17; 22:27) susidorojo su Šarlotės „Hornets“ krepšininkais. Šarlotės ekipa jau yra pralaimėjusi 11 kartų paeiliui. Šarlotės ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo Milesas Bridgesas, kuris surinko 26 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir padavė 5 rezultatyvius perdavimus.
2024-01-02

Kartu žaidęs didysis „Suns“ trejetas šventė pirmą pergalę NBA sezone

Pergalę NBA akistatoje iškovojo Fynikso „Suns“ (16/15) komanda. Franko Vogelo treniruojama komanda namuose 133:119 (36:30, 32:28, 35:31, 30:30) įveikė Šarlotės „Hornets“ (7/23) ekipą. Tai yra pirmoji „Suns“ pergalė, žaidžiant trims didžiausioms komandos pavardėms – Devinui Bookeriui, Kevinui Durantui ir Bradley Bealui.
2023-12-30

Jonas Valančiūnas sužaidė geriausias sezono rungtynes: tai padėjo pasiekti pergalę

Jonas Valančiūnas sužaidė geriausias sezono rungtynes, o Naujojo Orleano „Pelicans“ (15-11) krepšininkai iškovojo pergalę NBA lygoje. Lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose 112:107 (21:20, 29:19, 26:37, 36:31) nugalėjo Šarlotės „Hornets“ (7-16) komandą. Naujojo Orleano klubui tai buvo trečioji pergalė iš eilės lygoje. 37 minutes žaidęs J.Valančiūnas pelnė 29 taškus (9/12 dvit., 2/4 trit., 5/6 baud.
2023-12-16

Įspūdingas Ballo šou neišgelbėjo – „Hornets“ krito Dalase

Puikią pergalę NBA lygoje iškovojo Dalaso „Mavericks“ klubas (5-1), kuris namuose 124:118 (26:31, 24:31, 33:22, 41:34) pranoko Šarlotės „Hornets“ (2-4) komandą. Per pirmąją mačo pusėję dominavo svečiai, kurie buvo susikrovę dviženklę persvarą (62:50). Bet Dalaso ekipa po pertraukos vienu metu spurtavo 20:8 ir jau prisivijo varžovus iki minimumo 83:84. Nuo tada aikštėje užvirė atkakli kova.
2023-11-06

Rimtas kaltinimas: antram NBA šaukimui iškeltas ieškinys dėl prisidėjimo prie žmogžudystės

2023 m. NBA naujokų biržoje antruoju numeriu pašauktas Brandonas Milleris kaltinamas dėl prisidėjimo prie žmogžudystės.  Per šaudynes Tuskalūzos rajone netoli Alabamos universiteto miestelio žuvusios moters šeima pateikė federalinį ieškinį trims vyrams, įskaitant Šarlotės „Hornets“ naujoką B. Millerį.
2023-10-22

Vasaros lygoje su „Spurs“ debiutavusiam Wembanyamai pristigo taiklumo

Ilgai lauktas Victoro Wembanyamos debiutas NBA Vasaros lygoje – įvyko. Nors prancūzų talentas šaudė pro šalį, tačiau patikimai žaidė gynyboje ir padėjo San Antonijaus „Spurs“ komandai pasiekti pergalę. Ekipa Las Vegase rezultatu 76:68 (15:12, 23:14, 20:19, 18:23) įveikė Šarlotės „Hornets“ klubą. V. Wembanyama aikštėje praleido 27 minutes, per kurias pelnė 9 taškus (1/7 dvit., 1/6 trit., 4/4 baud.
2023-07-08

„Mavericks“ krachas tęsiasi: vėl nusileido lygos autsaideriams

Pergalę NBA iškovojo Šarlotės „Hornets“ (25/51) ekipa. Steve'o Cliffordo auklėtiniai namuose 110:104 (30:16, 25:32, 26:24, 29:32) palaužė Dalaso „Mavericks“ (36/39) komandą. Luka Dončičius per 40 minučių įmetė 40 taškų (5/13 dvit., 7/16 trit., 9/10 baud.), sugriebė 12 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, bet padarė 4 klaidas, prasižengė 2 kartus. Slovėnas šiąnakt užsidirbo 16-ąją techninę pražangą ir dėl to turės praleisti kitas NBA rungtynes.
2023-03-27

Dončičiaus neužteko: trečią nesėkmę iš eilės patyrusi „Mavericks“ krito prieš „Hornets“ klubą

Skaudų pralaimėjimą NBA lygoje patyrė vietos atkrintamosiose varžybose siekianti Dalaso „Mavericks“ (36-38) komanda. Jasono Kiddo auklėtiniai namuose 109:117 (26:37, 29:32, 32:26, 22:22) neatsilaikė prieš Šarlotės „Hornets“ (24-51) ekipą. Pastaroji laimėjo dvi iš paskutinių trijų rungtynių, o Dalaso klubas nesėkmę patyrė trečiame mače iš eilės bei atsidūrė netgi už įkrintamųjų varžybų ribos.
2023-03-25

Solidų dvigubą dublį surinkęs Valančiūnas padėjo klubui nugalėti autsaiderius

Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ NBA iškovojo trečiąją pergalę paeiliui. Savo arenoje rungtyniavę „Pelicans“ (36/37) krepšininkai 115:96 (37:24; 25:33; 26:24; 27:15) nugalėjo Šarlotės „Hornets“ ekipą. J. Valančiūnas buvo trečias naudingiausias Naujojo Orleano gretose ir surinko dvigubą dublį. Lietuvis aikštėje praleido 34 minutes ir per jas pelnė 20 taškų, atkovojo 19 kamuolių ir surinko 3 rezultatyvius perdavimus.
68
2023-03-24

Liūdna situacija: Jordanui priklausantis „Hornets“ klubas pardavinėja bilietus vos už 1 dolerį

NBA legendai Michaelui Jordanui priklausantis Šarlotės „Hornets“ klubas atsidūrė nepatogioje situacijoje. Dėl blankaus savo žaidimo pardavimai į komandos mačus taip krito, kad bilietai į rungtynes parduodami už itin mažą kainą. „Reddit“ socialiniame tinkle pasklido žinia, kad bilietai į Šarlotės ekipos rungtynes yra parduodami vos už 1 dolerį. Tokios žemos bilietų pardavimo kainos atspindi bendrą komandos būklę ir jos gerbėjų moralę. Nors komanda dabar yra įvertinta 1,7 mlrd.
2023-03-21

Puikiai atsitiesę „Hornets“ krepšininkai nutraukė „Knicks“ devynių pergalių seriją

Svarbią pergalę Niujorke iškovojo Šarlotės „Hornets“ (21-46) krepšininkai. Rezultatu 112:105 (21:21, 29:45, 37:23, 25:16) jie įveikė Niujorko „Knicks“ (39-28) ir nutraukė jų devynių pergalių seriją. Tiesa, rungtynės Šarlotės komandai klostėsi ne itin palankiai. Po dviejų kėlinių „Knicks“ turėjo 16 taškų persvarą. Nors trečiąjį kėlinį laimėjo „Hornets“ (37:23), tačiau ketvirtojo kėlinio viduryje jie vis dar turėjo 9 taškų deficitą.
2023-03-08

Skaudi žinia „Hornets“ ekipai: Ballui sezonas baigtas

LaMelo Ballas ilgam iškrito iš Šarlotės „Hornets“ komandos rikiuotės. Šiame sezone amerikietis nebežais. Krepšininkui praėjusią naktį skilo dešinės kojos čiurnos kaulas ir pastarasis nebaigė rungtynių. Dalį sezono La. Ballas jau praleido dėl kairės kojos čiurnos traumos. 21 metų 201 cm ūgio atletas šiame NBA sezone per 35 minutes vidutiniškai renka 23,3 taško (41 proc. met., 38 proc. trit., 84 proc. baud.), atkovoja 6,4 kamuolio ir atlieka 8,4 rezultatyvaus perdavimo.
2023-02-28

„Atsarginė“ karjera, būtinas ritualas ir fobija – įdomiausi faktai apie krepšinio legendą Jordaną

Šešiskart NBA čempionas ir vienas geriausių visų laikų krepšininkų Michaelas Jordanas penktadienį mini savo 60-ąjį gimtadienį. Nors apie jo krepšinio karjerą žino daugelis sirgalių, tačiau yra daugybė kitų įdomių faktų apie šią nepaprastą asmenybę. Naujienų portalas tv3.lt kviečia susipažinti su įdomiausiais faktais apie krepšinio legendą: M. Jordanui priklauso Šarlotės „Hornets“ klubas 2010 m. NBA valdytojų taryba patvirtino M. Jordano norą įsigyti Šarlotės „Hornets“ komandą.
149
2023-02-17

Nesustabdomas Jokičius surinko 20-ąjį sezono trigubą dublį

Nikola Jokičius pasižymėjo dar vienu galingu trigubu dubliu, o Denverio „Nuggets“ (39-18) komanda šventė pergalę NBA lygoje. Kolorado valstijos ekipa svečiuose 119:105 (27:34, 30:26, 37:23, 25:22) susitvarkė su Šarlotės „Hornets“ (15-43) krepšininkais. Pastariesiems tai buvo jau septintoji nesėkmė paeiliui.
2023-02-12

„Trail Blazers“ po trišalių mainų gavo gynybos specialistą Thybulle‘ą

NBA lygoje įvyko trišaliai mainai, kuriuose dalyvavo Portlando „Trail Blazers“, Filadelfijos „76ers“ ir Šarlotės „Hornets“ komandos. „Trail Blazers“ gretas papildys Matisse‘as Thybulle‘as. Tuo tarpu „76ers“ sulauks Jaleno McDanielso atsvykimo. Šarlotės ekipos gretas sustiprins Svi Mykhailiukas ir keletas antrojo rato šaukimų.
2023-02-09

Sezono rungtynes sužaidęs Tatumas atvedė „Celtics“ į pergalę Šarlotėje

Fantastišką pasirodymą surengęs Jaysonas Tatumas padėjo Bostono „Celtics“ (32-12) komandai pratęsti pergalių seriją NBA lygoje. Šeštąją pergalę paeiliui šventę Bostono krepšininkai šį kartą svečiuose 130:118 (35:22, 31:33, 26:31, 38:32) įveikė Šarlotės „Hornets“ (11-33) klubą, kuriam išrašė ketvirtąją nesėkmę iš eilės. 40 minučių aikštėje praleidęs J.Tatumas suvertė net 51 tašką, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Tai buvo rezultatyviausios puolėjo rungtynės šį sezoną.
2023-01-16

Dominavęs Jamesas nukalė „Lakers“ pergalę

Pergalę NBA iškovojo Los Andželo „Lakers“ (16/21) klubas. Darvino Hamo auklėtiniai svetimoje arenoje 121:115 (22:21, 38:24, 34:31, 27:39) palaužė Šarlotės „Hornets“ (10/28) klubą. LeBronas Jamesas per 39 minutes įmetė 43 taškus (16/21 dvit., 0/5 trit., 11/15 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, bet padarė 3 klaidas, prasižengė 1 kartą. NBA žvaigždei iki absoliutaus taškų rekordo liko mažiau 500 taškų.
2023-01-03

Palaužė mačo pabaigoje: „Warriors“ nugalėjo „Hornets“ krepšininkus

Pergalę NBA iškovojo Oklando „Warriors“ (17/18) ekipa. Steve'o Kerro auklėtiniai namuose 110:105 (37:26, 28:26, 24:26, 21:27) palaužė Šarlotės „Hornets“ (9/26) klubą. Oklando komandai Klay Thompsonas pelnė 29 taškus, Jordanas Poole’as įmetė 24 ir „Warriors“ šventė antrąją pergalę iš eilės. Pralaimėjusiems LaMelo Ballas įmetė 21 tašką, bet gynėjas pataikė tik septynis metimus iš 25. „Warriors“ šiąnakt žaidė be Stepheno Curry.
2022-12-28

Lebronas Jamesas lemiamoje atakoje pametė sportbatį, „Lakers“ apmaudžiai krito prieš „Hornets“

34 taškus pelnęs LeBronas Jamesas neišgelbėjo Los Andželo „Lakers“ (13-19) komandos nuo pralaimėjimo NBA lygoje. Darvino Hamo auklėtiniai namuose 130:134 (31:27, 36:40, 20:30, 43:37) nusileido Šarlotės „Hornets“ (9-24) krepšininkams. Nors Šarlotės klubo sezonas itin nesėkmingas, bet tai buvo antra pergalė per pastaruosius tris mačus. Tuo tarpu „Lakers“ atstovai pralaimi jau trečias rungtynes iš eilės.
2022-12-24

Apie šeimos palaikymą rungtynėse kalbėjusį Domantą Sabonį prajuokino netikėtas klausimas

Antradienį Domantas Sabonis rungtynėse prieš Šarlotės „Hornets“ komandą sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes. Po mačo su žurnalistais kalbėjęs krepšininkas atskleidė, ką reiškia, kai tarp sirgalių sėdi ir jo tėvai. Nors D. Sabonis per 40 minučių sužaistų įmetė 28 taškus, atkovojo 23 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, tačiau lietuvio atstovaujama Sakramento „Kings“ komanda patyrė pralaimėjimą.
2022-12-20

Po krepšiais it liūtas kovęsis Sabonis sužaidė rezultatatyviausias sezono rungtynes

Pergalę NBA iškovojo Šarlotės „Hornets“ (7/23) klubas. Steve'o Cliffordo auklėtiniai svečiuose 125:119 (39:30, 27:33, 25:29, 34:27) palaužė Sakramento „Kings“ (16/12) ekipą. Domantas Sabonis per 40 minučių įmetė 28 taškus (10/17 dvit., 2/2 trit., 2/5 baud.), atkovojo 23 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, bet padarė 1 klaidą, prasižengė 4 kartus. Beje, rungtynėse D. Sabonį palaikė šeimos nariai.
2022-12-20

„Nets“ žvaigždės pratęsė komandos pergalių seriją

Pergalę NBA iškovojo Bruklino „Nets“ (14/12) ekipa. Jacque'o Vaughno auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 122:116 (38:28, 35:27, 23:32, 26:29) palaužė Šarlotės „Hornets“ (7/18) ekipą. Bruklino ekipą į priekį vedė komandos žvaigždės Kyrie Irvingas ir Kevinas Durantas. Pirmasis pelnė 33 taškus, antrasis pridėjo 29. „Nets“ laimėjo penktą kartą per paskutines šešias rungtynes. Pralaimėjusiems Terry Rozieras surinko 29 taškus ir „Hornets“ ekipai tai yra trečia nesėkmė paeiliui.
2022-12-08

Rytų konferencijos autsaiderių dvikovą laimėjo „Hornets“

Pergalę NBA iškovojo Šarlotės „Hornets“ (4/11) klubas. Steve'o Cliffordo auklėtiniai išvykoje 112:105 (31:23, 27:22, 26:24, 28:36) palaužė Orlando „Magic“ (4/10) krepšininkus ir nutraukė aštuonių nesėkmių seriją. „Magic“ praktiškai visada teko vytis varžovus. Ketvirtojo kėlinio pradžioje jie atsilikinėjo 69:86. Nors šeimininkai dar bandė surengti spurtą, bet Šarlotės ekipa atsllaikė ir išsaugojo pergalingą pranašumą.
2022-11-15

Trigubo dublio ritmu žaidęs Butleris ištempė „Heat“ į pergalę po pratęsimo

Pergalę NBA iškovojo Majamio „Heat“ (5/7) klubas. Eriko Spoelstra auklėtiniai namuose po pratęsimo 117:112 (32:27, 26:23, 27:23, 19:31, 13:8) palaužė Šarlotės „Hornets“ (3/10) ekipą. „Heat“ ekipai Jimmy Butleris įmetė 35 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko aštuonis rezultatyvius perdavimus. Majamio komanda vienu metu pirmavo 15 taškų, paskutiniame ketvirtyje dar buvo priekyje 12 taškų.
2022-11-11

Duranto traukiama „Nets“ laimėjo Šarlotėje

Dar vieną pergalę į savo sąskaitą NBA lygoje įsirašė Bruklino „Nets“ (4-6) komanda, kuri visai neseniai atleido trenerį Steve‘ą Nashą bei verčiasi be suspenduoto Kyrie Irvingo ir traumą patyrusio Beno Simmonso. Bruklino ekipa šį kartą svečiuose 98:94 (30:21, 22:23, 17:26, 29:24) pranoko Šarlotės „Hornets“ (3-7) krepšininkus, kuriems tai buvo ketvirtasis pralaimėjimas iš eilės.
2022-11-06

Universalus Sabonio žaidimas padėjo „Kings“ švęsti antrąją sezono pergalę

Pergalę NBA iškovojo Sakramento „Kings“ (2/4) krepšininkai. Mike'o Browno auklėtiniai svečiuose 115:108 (24:34, 28:33, 37:18, 26:23) palaužė Šarlotės „Hornets“ (3/4) ekipą ir laimėjo antrą kartą iš eilės. Domantas Sabonis per 31 minutę surinko 9 taškus (3/8 dvit., 0/1 trit., 3/5 baud.), sugriebė 16 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, bet padarė 3 klaidas, prasižengė 6 kartus.
2022-11-01

Žvėrį puolime pabudinęs Valančiūnas dvigubai pranoko Williamsoną ir vedė „Pelicans“ į pergalę

Antrą pergalę naujajame NBA sezone iškovojo Naujojo Orleano „Pelicans“ (2/0) krepšininkai su naudingai žaidusiu Jonu Valančiūnu. Willie'o Greeno auklėtiniai išvykoje 124:112 (35:24, 26:27, 32:34, 31:27) palaužė Šarlotės „Hornets“ (1/1) krepšininkus. Jonas Valančiūnas buvo nesulaikomas. Jis per 29 minutes surinko 30 taškų (7/8 dvit., 1/3 trit., 13/14 baud.
2022-10-22

LaMelo Ballo komandos draugas Bridgesas buvo suimtas dėl smurto prieš moterį

Šarlotės „Hornets“ krepšininkas Milesas Bridgesas trečiadienį buvo suimtas Los Andžele. Pranešama, kad Los Andžele policija sulaukė iškvietimo dėl smurto artimoje aplinkoje. Jis smurtavo prieš moterį, kuriai po to prireikė medikų pagalbos. Galiausiai 24 metų amerikietis išleistas iš areštinės sumokėjus 130 tūkst. JAV dolerių užstatą. Praėjusiame NBA sezone jis rinkdavo 13,4 taško ir atkovodavo 5,6 kamuolio.
2022-06-30

„Hornets“ vairą perima kadaise klubui jau vadovavęs strategas

Šarlotės „Hornets“ komanda antruoju bandymu paskyrė naują vyriausiąjį trenerį. Pranešama, kad klubas sukirto rankomis su 60 metų Steve‘u Cliffordu. Šiame poste jis pakeis po sezono atleistą Jamesą Borrego. „Hornets“ vadovai jau turėjo pamainą pastarajam, kai sutiko pasirašyti ketverių metų sutrartį su San Fransisko „Golden State Warriors“ asistentu Kenny Atkinsonu.
2022-06-25

„Hornets“ ruošia mainų pasiūlymą už Aytoną

Šarlotės „Hornets“ komanda norėtų sustiprinti savo priekinę liniją ir jau identifikavo taikinį. Pranešama, kad „Hornets“ itin aktyviai domisi Finikso „Suns“ vidurio puolėju Deandre Aytonu. Šarlotės klubas ketina siūlyti mainus ir už aukštaūgį yra pasirengę atiduoti Milesą Bridgesą, P.J. Washingtoną bei 13-ąjį šaukimą šių metų naujokų biržoje.
2022-06-08

Dantų apsaugas į merginą pataikęs „Hornets“ puolėjas patuštins piniginę

NBA skyrė 50 tūkst. JAV dolerių baudą Šarlotės „Hornets“ komandos puolėjui Milesui Bridgeui. Krepšininkas nubaustas, nes rungtynėse prieš Atlantos „Hawks“ jis metė dantų apsaugas į tribūnas bei pataikė į sirgalę. M. Bridgesas tada pyko, nes teisėjai jį išvarė iš aikštės ir jis girdėjo fanų įžeidinėjimus. „Hornets“ puolėjas po to epizodo savo kaltę iš karto pripažino ir norėjo merginos kontaktų, kad galėtų atsiprašyti. Šarlotės ekipa dvikovą prieš „Hawks“ pralaimėjo ir baigė NBA sezoną.
2022-04-15

Tritaškiais prapliupusi „76ers“ pakartojo klubo rekordą ir sutriuškino „Hornets“

Įspūdingai puolusi Filadelfijos „76ers“ (47/30) komanda įsirašė pergalę NBA. Doco Riverso auklėtiniai namuose 144:114 (29:26, 29:27, 45:27, 41:34) sutriuškino Šarlotės „Hornets“ (40/38) krepšininkus. Joelas Embiidas nugalėtojams pelnė 29 taškus, atkovojo 14 kamuolių ir „76ers“ nutraukė trijų pralaimėjimų seriją. Šeimininkai pataikė 21 tritaškį bei pakartojo frančizės rekordą. Tam komandai prireikė 43 tolimų metimų. Pralaimėjusiems Milesas Bridgesas pelnė 20 taškų.
2022-04-02

Nikola Jokičiaus vedamas „Nuggets“ klubas laimėjo Šarlotėje

Pergalę NBA iškovojo Denverio „Nuggets“ (45/31) krepšininkai. Michaelo Malone'o auklėtiniai svečiuose 113:109 (32:30, 24:27, 37:27, 20:25) palaužė Šarlotės „Hornets“ (39/37) ekipą. Nikola Jokičius nugalėtojams per 35 minutes pelnė 26 taškus (9/17 dvit., 8/12 baud.), sugriebė 19 kamuolių, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, perėmė 2 kamuolius, bet padarė 4 klaidas, prasižengė 1 kartą. Serbui tai yra 19-asis sezono trigubas dublis.
2022-03-29

Irvingo debiutas namie apkarto – metimai skriejo pro šalį, patirtas pralaimėjimas

Pergalę NBA iškovojo Šarlotės „Hornets“ (39/36) krepšininkai. Jameso Borrego auklėtiniai išvykoje 119:110 (26:32, 30:28, 37:29, 26:21) palaužė Bruklino „Nets“ (39/36) komandą. Tai buvo pirmosios Kyrie Irvingo namų rungtynės šiame sezone, tačiau gynėjui jos buvo nesėkmingos. Jis ne tik patyrė nesėkmę, bet ir pataikė vos šešis metimus iš 22. Atletas iš viso surinko 16 taškų ir atliko 11 perdavimų. Kevinas Durantas pralaimėjusiems pelnė 27 taškus.
2022-03-28

Dončičius ir vėl žibėjo, bet to neužteko pergalei

Įspūdingą pasirodymą surengęs ir 37 taškus pelnęs Luka Dončičius neišgelbėjo Dalaso „Mavericks“ (43/28) komandos nuo pralaimėjimo. Slovėno vedama ekipa svečiuose 108:129 (24:35, 28:26, 28:41, 28:27) neatsilaikė prieš Šarlotės „Hornets“ (36/35) krepšininkus, kuriems tai buvo ketvirtoji pergalė iš eilės.