A grupė Birželio 14 d., penktadienis
  GER 5 SCO 1
  A grupė Birželio 15 d., šeštadienis
  HUN 1 SUI 3
  B grupė Birželio 15 d., šeštadienis
  ESP 3 CRO 0
  B grupė Birželio 15 d., šeštadienis
  ITA 2 ALB 1
  D grupė Birželio 16 d., sekmadienis
  POL 1 NED 2
  C grupė Birželio 16 d., sekmadienis
  SVN 1 DEN 1
  C grupė Birželio 16 d., sekmadienis
  SRB 0 ENG 1
  E grupė Birželio 17 d., pirmadienis
  ROU 3 UKR 0
  E grupė Birželio 17 d., pirmadienis
  BEL 0 SVK 1
  D grupė Birželio 17 d., pirmadienis
  AUT 0 FRA 1
  F grupė Birželio 18 d., antradienis
  TUR 3 GEO 1
  F grupė Birželio 18 d., antradienis
  POR 2 CZE 1
  B grupė Birželio 19 d., trečiadienis
  CRO 2 ALB 2
  A grupė Birželio 19 d., trečiadienis
  GER 2 HUN 0
  A grupė Birželio 19 d., trečiadienis
  SCO 1 SUI 1
  C grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
  SVN 1 SRB 1
  C grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
  DEN 1 ENG 1
  B grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
  ESP 1 ITA 0
  E grupė Birželio 21 d., penktadienis
  SVK 1 UKR 2
  D grupė Birželio 21 d., penktadienis
  POL 1 AUT 3
  D grupė Birželio 21 d., penktadienis
  NED 0 FRA 0
  F grupė Birželio 22 d., šeštadienis
  GEO 1 CZE 1
  F grupė Birželio 22 d., šeštadienis
  TUR 0 POR 3
  E grupė Birželio 22 d., šeštadienis
  BEL 2 ROU 0
  A grupė Birželio 23 d., sekmadienis
  SCO 0 HUN 1
  A grupė Birželio 23 d., sekmadienis
  SUI 1 GER 1
  B grupė Birželio 24 d., pirmadienis
  ALB 0 ESP 1
  B grupė Birželio 24 d., pirmadienis
  CRO 1 ITA 1
  D grupė Birželio 25 d., antradienis
  FRA 1 POL 1
  D grupė Birželio 25 d., antradienis
  NED 2 AUT 3
  C grupė Birželio 25 d., antradienis
  DEN 0 SRB 0
  C grupė Birželio 25 d., antradienis
  ENG 0 SVN 0
  E grupė Birželio 26 d., trečiadienis
  UKR 0 BEL 0
  E grupė Birželio 26 d., trečiadienis
  SVK 1 ROU 1
  F grupė Birželio 26 d., trečiadienis
  GEO 2 POR 0
  F grupė Birželio 26 d., trečiadienis
  CZE 1 TUR 2
  Birželio 29 d., šeštadienis
  SUI 2 ITA 0
  Birželio 29 d., šeštadienis
  GER 2 DEN 0
  Birželio 30 d., sekmadienis
  ENG 2 SVK 1
  Birželio 30 d., sekmadienis
  ESP 4 GEO 1
  Liepos 1 d., pirmadienis
  FRA 1 BEL 0
  Liepos 1 d., pirmadienis
  POR 1 SVN 0
  Liepos 2 d., antradienis
  ROU 0 NED 3
  Liepos 2 d., antradienis
  AUT 1 TUR 2
  Liepos 5 d., penktadienis
  ESP 2 GER 1
  Liepos 5 d., penktadienis
  POR 0 FRA 1
  Liepos 6 d., šeštadienis
  ENG 2 SUI 1
  Liepos 6 d., šeštadienis
  NED 2 TUR 1
  Liepos 9 d., antradienis
  ESP 2 FRA 1
  Liepos 10 d., trečiadienis
  NED 1 ENG 2
  Liepos 14 d., sekmadienis
  ESP ENG 21:40

UEFA Euro 2024 naujienos

 

UEFA Euro 2024 yra 17-asis Europos futbolo čempionatas, vykstantis Vokietijoje nuo 2024 m. birželio 14 d. iki liepos 14 d. Turnyre dalyvauja 24 komandos, kurios varžosi 10 skirtingų stadionų visoje Vokietijoje. Portalo tv3.lt skaitytojai yra kviečiami tiesiogiai išvysti visas Euro 2024 rungtynes.

Ilgam įsiminsiantis čempionatas – „Euro 2024“ metu krito glėbys rekordų

2024-ųjų Europos futbolo čempionatas negaili nei intrigų, nei įsimintinų įvykių. Dar įdomiau jį stebėti tampa dėl vis girdimo žodžio „rekordas“.  Šiųmetinis turnyras yra išskirtinis tuo, kad jame buvo pagerintas jau ne vienas rekordas, o per likusias finalines rungtynes gali kristi ir dar bent vienas.  Naujienų portalas tv3.lt prieš finalinę kovą kviečia apžvelgti, kokie rekordai jau buvo pagerinti šiais metais Vokietijoje.

Kritikos strėlių sulaukusį Anglijos trenerį užstojo UEFA prezidentas: „Norėtųsi, kad kai kurie žmonės atsiprašytų“

Anglijos rinktinės treneris Garethas Southgate‘as dėl blankaus komandos žaidimo „Euro 2024“ čempionato pradžioje sulaukė daug kritikos.  Trenerį kritikavo tiek ekspertai, tiek buvę futbolininkai, tiek žurnalistai. Strėlių G. Southgate’as sulaukė ir iš sirgalių, kurie po vieno iš mačų netgi mėtė tuščius alaus bokalus link stratego.
UEFA Euro 2024 Prieš 8 val.

Prieš „Euro 2024“ finalą – vokiečių kirčiai: teigia, kad anglai čempionate sukčiavo

Vokiečių „Bild“ prieš „Euro 2024“ finalą skeptiškai įvertino Anglijos rinktinės šansus nugalėti Ispaniją. „Netrukus baigsis 17-asis Europos futbolo čempionatas, kurį vainikuos finalas Berlyne tarp Ispanijos ir Anglijos rinktinių. Tam tikri signalai prieš sekmadienio finalą yra aiškūs: jei anglai į finalą pateko sukčiaudami, tai ispanai savo žaidimu visiems paliko įspūdį. Ispanai yra aiškūs favoritai, kurie trokšta iškovoti 4-ą Europos čempionų titulą per istoriją.
UEFA Euro 2024 Prieš 15 val.

Neištrinama ir ilga istorija: kurioms šalims iki šiol yra tekę prisėsti į Europos futbolo karalių sostą?

Prabėgo aukščiausio lygio futbolo aistrų kupinas mėnuo ir jau netrukus paaiškės, kurios šalies rinktinė artimiausius ketverius metus vadinsis stipriausia Europoje. O ar atsimenate, kas Europos čempiono titulu džiaugėsi anksčiau? Jei ne, portalas tv3.lt kviečia prisiminti. Šįkart Europos futbolo sostą užimti bandys ispanai, kurie pusfinalyje 2:1 palaužė dar prieš čempionatą didžiausia favorite laikytą Prancūziją. Taip pat, anglai, kurie pusfinalyje 2:1 nugalėjo Nyderlandų rinktinę.
UEFA Euro 2024 Prieš 15 val.

Ispanijos talentas pasakė, ko reikės pergalei „Euro 2024“ finale: „Tai mes darome geriausiai“

Ispanijos rinktinės jaunoji žvaigždė Lamine Yamalis tikina, jog ispanai turės „Euro 2024“ finale prieš anglus ir toliau demonstruoti savo žaidimą, jog taptų šio čempionato nugalėtojais.  „Turėsime ir toliau žaisti taip, kaip tai darėme prieš Vokietiją arba Prancūziją. Turėsime išlikti savimi, turėti kamuolį ir visą laiką kontroliuoti rungtynes. Manau, kad tai darome geriausiai ir niekas negali mūsų sustabdyti, jei tai padarysime.
UEFA Euro 2024 Prieš 18 val.

Europos čempionato finalą pasitinkantis Anglijos rinktinės treneris: „Ispanai pelnytai laikomi favoritais“

Sekmadienį Berlyne įvyks 2024 metų Europos futbolo čempionato finalas, kuriame susikaus Anglijos ir Ispanijos rinktinės. Akivaizdu, kad šio turnyro pradžia buvo gana sunki Anglijos rinktinei, tačiau po truputį pagavusi savo ritmą ji sugebėjo nukeliauti iki pat finalo. Tiesa, pusfinalyje anglai 2:1 įveikė Olandijos rinktinę. Tuo tarpu anglų priešininkai finale – dar nė karto šiose pirmenybėse nesuklydę ispanai, todėl Anglijos rinktinės laukia nemenka užduotis.

Paaiškėjo, kiek uždirba Europos čempionate dalyvaujančių komandų strategai

Artėjant Europos futbolo čempionato finalui paaiškėjo, kokias algas gauna pirmenybėse dalyvaujančias komandas treniruojantys strategai. Tarp trenerių išsiskiria šeši strategai, kurie visi per metus gauna daugiau nei 3 milijonus eurų. Pirmauja Anglijos rinktinės strategas Garethas Southgate`as, kuris per metus savo sąskaitą papildo 5,8 milijonų eurų suma. Už jo nugaros įsitaisęs Vokietijos rinktinės treneris Julianas Nagelsmannas, kuriam per metus vokiečiai moka 4,8 milijonų eurų sumą.

Antrajame Europos čempionato pusfinalyje – 100 tūkst. olandų fanų, nepagarbios skanduotės ir muštynės su anglais

 Trečiadienį Vokietijoje vykstančiame Europos futbolo čempionato antrajame pusfinalyje Anglijos rinktinė po įtemptos ir dramatiškos kovos bei 90-ą minutę pelnyto įvarčio 2:1 palaužė Nyderlandų rinktinę. Ši pergalė anglams reiškė vietą finale, kuriame jie susikaus su Ispanijos rinktine. Kaip skelbia „Telegraaf“, dėl šių rungtynių į Dortmundą atvyko net 100 tūkst. olandų sirgalių. Tai buvo rekordinis Nyderlandų rinktinės fanų skaičius.

Prancūzijos rinktinės saugas ruošiasi nustebinti visus – vos 28-erių svarsto apie karjeros pabaigą rinktinėje

Po pasitraukimo iš Europos futbolo čempionato Prancūzijos rinktinės saugas Kingsley Comanas užsiminė apie galimą karjeros pabaigą nacionalinėje komandoje. „L‘Equipe“ rašo, kad K.Comanas liko labai nusivylęs tuo, kaip susiklostė EURO 2024 čempionatas. Prancūzą nuvylė ne tik komandos pralaimėjimas pusfinalyje, bet ir tai, kad treneris juo visai nepasitikėjo. Pažymima, kad K.Comanas praėjusiame klubiniame sezone patyrė ne vieną traumą ir praleido nemažai Miuncheno „Bayern“ rungtynių.

Anglų herojus Ollie Watkinsas: „Kai laukėme keitimo sakiau Palmeriui: aš įmušiu, o tu man asistuosi“

Europos futbolo čempionato pusfinalyje Anglijos rinktinės herojumi tapęs Ollie Watkinsas atskleidė, jog tai išpranašavo dar prieš žengdamas į aikštę. Rungtynėse su Nyderlandais „Aston Villa“ puolėjas į aikštę buvo mestas 81-ąją minutę. Kartu su juo nuo suolo kilo ir Cole‘as Palmeris ir jie abu sudalyvavo lemiamoje atakoje. Jau per pridėtą laiką O. Watkinsas siuntė kamuolį į vartus, o jam asistavo C. Palmeris. Šis įvartis tapo pergalingu, leidusiu anglams patekti į finalą.

Anksčiau laiko interviu nutraukęs Griezmannas: „Jaučiausi vis geriau ir geriau, o tada mane pasodino ant suolo“

Prieš Europos futbolo čempionato pusfinalį Prancūzijos rinktinės trenerių štabas priėmė drąsų sprendimą – ant suolo pasodino ilgametį komandos žaidėją Antoine‘ą Griezmanną. Prancūzas aikštėje pasirodė tik 62-ą minutę, bet išgelbėti savo komandos nebespėjo. „Čempionatą pradėjau prastai, vėliau jaučiausi vis geriau ir geriau, o galiausiai atsidūriau ant suolo. Aš dar sugrįšiu. Aikštėje visada stengdavausi atiduoti visas jėgas.

Aišku, ką reiškė jaunojo Ispanijos vunderkindo parodytas gestas

Antradienio vakarą Europos futbolo čempionate Lamine‘as Yamalis dar kartą sužavėjo pasaulį, kai pelnė nuostabų išlyginamąjį įvartį pusfinalio mače su Prancūzija. Ispanija atsiliko po prancūzo Randalo Kolo Muani smūgio galva, tačiau 21-ą minutę L.Yamalis tobulu smūgiu iš 25 metrų į viršutinį vartų kampą išlygino rezultatą. Jauniausiu įvarčio autoriumi per visą Europos čempionatų istoriją tapęs 16-metis audringai šventė įvartį, o prieš kameras parodė „304“ simbolį.

Po nesėkmės – Nyderlandų rinktinės kritika teisėjui: „Jis pabėgo iš karto po rungtynių, o tai daug ką pasako“

Trečiadienį Vokietijoje vykstančiame Europos futbolo čempionato antrajame pusfinalyje Anglijos rinktinė po įtemptos ir dramatiškos kovos bei 90-ą minutę pelnyto įvarčio 2:1 palaužė Nyderlandų rinktinę ir antrą Europos čempionatą iš eilės pateko į finalą, kuriame susitiks su Ispanijos rinktine. Nyderlandų rinktinės kapitonas Virgilas van Dijkas po rungtynių buvo paprašytas pakomentuoti teisėjo Felixo Zwayerio darbą, mat abu anglų įvarčiai kėlė abejonių.

Anglijos rinktinės treneris po bilieto į finalą: „Sirgaliams dovanojame geriausias emocijas per 50 metų“

Anglijos futbolo rinktinė antrą kartą iš eilės varžysis Europos futbolo čempionato finale. Anglai trečiadienio vakarą po dramatiškos kovos 2:1 pranoko Nyderlandus ir sekmadienį žais dėl čempionų titulo. Jų finale laukia ispanai. Priminsime, kad anglai finale žaidė ir prieš trejus metus, bet tada po 11 m baudinių serijos nusileido italams.

Pamatykite: duris į finalą Anglijos rinktinei atvėręs Ollie Watkinso įvartis

Anglijos rinktinė antrajame Europos čempionate iš eilės žais didžiajame finale. Nyderlandų rinktinę 90-ą mačo minutę įveikę anglai turi dėkoti puolėjui Ollie Watkinsui, kuris aikštėje po keitimo pasirodė 81-ą minutę. Daug kam pasirodė labai drąsu keisti Anglijos rinktinės puolimo lyderį Harry Kane'ą žaidėju, kuris iki tol čempionate žaidė vos 22 minutes grupės rungtynėse su Danija.

Netikėta atomazga: Anglijos rinktinė – Europos čempionato finale

Europos futbolo čempionate paaiškėjo antroji finalo dalyvė. Į finalą pateko Anglija, kuri 90 minutę įveikė Nyderlandų rinktinę po puikaus Ollie Watkinso įvarčio 2:1 (1:1). O. Watkinso įvartis 89 min. 59 sek. yra vėliausias pergalingas įvartis Europos čempionatų ir Pasaulio taurių istorijoje (išskyrus pratęsimus).  Pirmajame kėlinyje abi komandos pasižymėjo po sykį.

Įvartis gražuolis! Pusfinalyje – Nyderlandų talento Xavi Simonso patranka

21-erių Nyderlandų ekipos vidurio saugas Xavi Simonsas pusfinalyje su Anglija pelnė įspūdingo grožio įvartį, kuris labai panašus į tą, kurį pirmajame pusfinalyje pelnė 16-metis ispanas Lamine'as Yamalis. Jau 7-ą rungtynių minutę Paryžiaus „Saint-Germain“ klubui priklausantis futbolininkas perėmė kamuolį aikštės viduryje ir tolimu smūgiu nuginklavo Jordaną Pickfordą.  Vėliau per pakartojimą transliacijos režisieriai parodė, kad X. Simonso smūgio greitis siekė 116 km.

BBC išskyrė esmines Anglijos ir Nyderlandų pusfinalio mikrodvikovas

BBC ekspertai prieš antrąsias pusfinalio rungtynes tarp Anglijos ir Nyderlandų išskyrė penkias svarbiausias mikrodvikovas aikštėje, kurios gali nulemti šiandienos laimėtoją, o didžioji dauguma šių futbolininkų yra gerai pažįstami iš Anglijos „Premier“ lygos kovų.  Šį intriguojantį susitikimą nuo 21:40 val. stebėkite tiesiogiai portale tv3.lt ir per TV3 televiziją.

Žvaigždėms negailestinga „Euro 2024“ statistika: keturi rinktinių lyderiai įmušė vos 1 įvartį

Prie pabaigos artėjantis „Euro 2024“ čempionatas prastai klostėsi ryškiausioms žvaigždėms – Kylianui Mbappe ir Cristiano Ronaldo. K.Mbappe per čempionatą atliko daugiausiai smūgių – net 23. Visgi, neskaičiuojant 11 m baudinių, nė vienas iš tų smūgių nevirto įvarčiu. C.Ronaldo statistika ne ką geresnė – 22 smūgiai ir taip pat 0 įvarčių „iš žaidimo“. Tai, kad dažnas smūgiavimas į vartus negarantuoja sėkmės, įrodo ir kitų žaidėjų statistika.

Prisiminkite arba susipažinkite: tai – vieni iš įspūdingiausių pusfinalių Europos futbolo čempionatų istorijoje

Trys įvarčiai per penkias minutes, vieno žaidėjo šou, įvarčiai pačią paskutinę mačo akimirką. Europos futbolo čempionato pusfinaliai dažnai padovanoja fantastiškų reginių, kurie ilgam išlieka sirgalių ir žaidėjų atmintyje. O jūs ar atsimenate vienus įspūdingiausių istorijoje pusfinalių? Portalas tv3.lt kviečia juos ir prisiminti.

Žiniasklaida: Thomas Mulleris aspisprendė dėl karjeros Vokietijos rinktinėje pabaigos

„Bild Sport“ praneša, kad Thomas Mulleris nusprendė pasekti Toni Krooso pavyzdžiu ir baigė karjerą Vokietijos futbolo rinktinėje. Apie tai oficialiai turėtų būti pranešta artimiausiu metu. Paskutinėmis saugo rungtynėmis tapo „Euro 2024“ ketvirtfinalis su Ispanija. 34-erių Th.Mulleris apie galimą pasitraukimą užsiminė iš karto po pralaimėto ketvirtfinalio. „Realu, kad tai buvo paskutinis mano mačas už Vokietijos rinktinę.

Į Europos čempionatų istoriją įsirašęs Ispanijos rinktinės 16-metis: „Stengiuosi per daug negalvoti“

Antradienio vakarą Europos futbolo čempionate Ispanijos rinktinė 2:1 įveikė prancūzus ir iškovojo bilietą į pirmenybių finalą. Rezultatyviausiu žaidėju šiose rungtynėse tapo 16-metis Lamine'as Yamalis, kuris įsirašė į istoriją. Nepaisant to, kad šiose rungtynėse pirmieji į priekį išsiveržė prancūzai, tačiau pergalę galiausiai šventė Ispanijos ekipa. 21-ąją minutę istorinį įvartį pelnė Lamine‘as Yamalis.

Kylianas Mbappe įvertino savo pasirodymą Europos čempionate: „Buvo sunku“

Antradienio vakarą Prancūzijos rinktinė Europos futbolo čempionato pusfinalyje 1:2 nusileido Ispanijai ir baigė savo pasirodymą šiame čempionate. Po šių rungtynių Kylianas Mbappe įvertino savo surengtą pasirodymą. „Mano surengtas pasirodymas čempionate buvo nesėkmingas. Buvo sunku. Turėjome ambicijų tapti Europos čempionais. Turėjau ambiciją būti Europos čempionu. Mes tokiais netapome, todėl tai galima vadinti nesėkme. Tai yra futbolas. Turime judėti toliau.

Antrojo pusfinalio intriga: šiandien paaiškės, ką matysime „Euro 2024“ finale

Šį trečiadienį futbolo gerbėjai kviečiami antrajam „Euro 2024“ pusfinaliui. Po jo paaiškės, kurią šalį – Nyderlandus ar Angliją – išvysime didžiajame sekmadienio finale, kur savo varžovų jau laukia antradienį įspūdingas rungtynes sužaidę ispanai. Lemiamą pusfinalio kovą stebėkite per TV3. Trečiadienį, liepos 10-ąją, stebėkite: 21.40 val. per TVNYDERLANDAI – ANGLIJA Nors Anglijos žaidimas neblizga taip, kaip iš komandos to nuolat tikisi fanai, rezultatai kalba patys už save.

Po 12 metų pertraukos Europos čempionato finale žaisiančios Ispanijos rinktinės treneris: „Pasiekėme kažką išskirtinio“

Antradienio vakarą pirmą kartą Vokietijoje vykstančiame Europos futbolo čempionate Ispanijos rinktinė neatrodė kaip svečiai, kadangi tribūnos tolygiai nusidažė raudona ir mėlyna spalva. Gausaus sirgalių palaikymo lydima Ispanijos rinktinė 2:1 nugalėjo prancūzus ir prasibrovė į pirmenybių finalą. „Pasiekėme kažką išskirtinio. Mes sugrąžinome Ispaniją ten, kur jos vieta.

Ispanijos rinktinė po 16-mečio magiško pasirodymo pirmoji žengė į Europos čempionato finalą

Antradienio vakarą Miunchene paaiškėjo pirmoji Europos čempionato finalo dalyvė. Po atkaklios kovos ir permainingo pirmojo kėlinio Ispanija įrodė savo pranašumą prieš Prancūziją 2:1 (2:1). Ispanijos rinktinė paskutinį kartą Senojo žemyno finale žaidė 2012 metais, kai tuomet net 4:0 sutriuškino Italiją ir trečią kartą šalies istorijoje tapo Europos čempionais.

Pamatykite: pirmasis Prancūzijos rinktinės išpuolis pusfinalyje pasibaigė įvarčiu

Pirmajame Europos čempionato pusfinalis tarp Ispanijos ir Prancūzijos rinktinių prasidėjo greitu Randalo Kolo Muani įvarčiu jau devintą rungtynių minutę. Tai buvo pirmoji prancūzų proga ir pirmasis šios komandos smūgis į vartų plotą pusfinalyje. Progą įvarčiui sukūrė ne kas kitas, o Kylianas Mbappe, techniškai pakėlęs kamuolį į baudos aikštelę ir nuskaitęs komandos draugo judėjimo kryptį.

Kur Jūs buvote, kai jums buvo 16-a? Fantastiškas Lamine`o Yamalio įvartis pusfinalyje perrašė Europos futbolo istoriją

16-metis Ispanijos futbolo vunderkindas Lamine'as Yamalis Europos čempionato pusfinalyje visam pasauliui pademonstravo, kad yra aukščiausios klasės futbolininkas. Rungtynėse su Prancūzija pirmieji įvartį 9-ą rungtynių minutę praleido ispanai, tačiau jau 21-ą mačo minutę L. Yamalis išlygino rezultatą smūgiu, kokiais visą karjerą garsėja Lionelis Messi. Būtent su šiuo futbolininku pastaruoju metu ir yra vis dažniau lyginamas L. Yamalis.

Ispanijos rinktinės puolėjas prabilo apie grasinimus žaidėjams: mintyse – pasitraukimas

Ispanijos rinktinės kapitonas Alvaro Morata atsivėrė apie įžeidžiančius komentarus ir paaiškino, kodėl po Ispanijos rinktinės pergalės „Euro 2024“ čempionato ketvirtfinalyje prieš Ispanijos rinktinę pravirko ant atsarginių žaidėjų suolelio. A.Morata atskleidė, kad dar „Euro 2024“ čempionato metu yra sulaukęs grasinimų mirtimi, o ir dabar kritika, peržengianti ribas, tęsiasi toliau.

Tchouameni apie Prancūzijos pergales be įvarčių „iš žaidimo“: „Tai istorinis pasiekimas“

Antradienį vakare „Euro 2024“ pusfinalyje susitiks Ispanijos ir Prancūzijos rinktinės. Prancūzai iki pusfinalio sugebėjo nukeliauti nepaisant to, nos vis dar nėra įmušę įvarčio iš žaidimo. Per 5 rungtynes sykį pasižymėjo tik Kylianas Mbappe, bet jis įvartį pelnė nuo 11 m baudinio žymos. Dar 2 kartus prancūzų varžovai įsimušė į savo vartus. Aurelienas Tchouameni, reaguodamas į tokį prancūzų pasiekimą, pajuokavo: „Mes patekome į pusfinalį, nors nemušame įvarčių.

Į rikiuotę grįžęs prancūzas Rabiot pasirengęs stabdyti 16-metį vunderkindą: „Pusfinalyje jis žais pirmą kartą gyvenime“

Antradienį vakare „Euro 2024“ pusfinalyje susitiks Ispanijos ir Prancūzijos rinktinės. Prancūzai prieš šį mačą dėlioja strategiją, kaip pristabdyti 16-metį ispanų vunderkindą Lamine‘ą Yamalį. A. Rabiot dėl geltonų kortalių limito praleido ketvirtfinalį su Portugalija, bet dabar pasiryžęs imtis nelengvos gynybinės užduoties. Pastarasis jau dabar yra vienas geriausių rinktinės žaidėjų ir yra atlikęs tris rezultatyvius perdavimus.

Nepasiturinčią šeimą ant kojų pastatęs Ispanijos lyderis iki šiol dėkoja mamai: „Ji atidavė viską“

Paryžiaus „Saint-Germain“ vidurio puolėjas Fabianas Ruizas tapo viena pagrindinių Ispanijos rinktinės figūrų Europos čempionate. Įmušęs du įvarčius ir atlikęs du rezultatyvius perdavimus, jis įrodė savo vertę aikštėje ir patenka tarp 5 naudingiausių „Euro 2024“ žaidėjų , tačiau jo kelias į sėkmę nebuvo rožėmis klotas.

Internete sklinda žavi jauno Lionelio Messi nuotrauka su Ispanijos talentu: „Dviejų legendų pradžia“

Kai Joanas Monfortas beveik prieš 17 metų labdaros kalendoriui nufotografavo Lionelį Messi su kūdikiu, jis žinojo, kad ilgaplaukis jaunuolis daug pasieks futbole. Visgi jis negalėjo nutuokti, kad į aukštumas užkops ir mažasis berniukas. Prasidėjus „Euro 2024“ daug kam susižavėjimą pradėjo kelti jaunasis Ispanijos rinktinės talentas Lamine’as Yamalis.

Antradienį – pirmasis „Euro 2024“ pusfinalis: Prancūzija sieks atlaikyti Ispanijos išbandymą

Visą mėnesį žiūrovus džiuginęs Europos futbolo čempionatas šią savaitę pasieks finišą. Pusfinalių kovas išvysime šį antradienį ir trečiadienį, o sekmadienį viso pasaulio dėmesį prikaustys didysis finalas. Būtent jo metu paaiškės, kieno rankose puikuosis turnyro trofėjus. Visas svarbiausias rungtynes žiūrovai kviečiami stebėti per TV3. Antradienį, liepos 9-ąją, stebėkite: 21.40 val.

Prancūzijos rinktinės strategas į kritiką dėl nuobodaus žaidimo moja ranka: „Eikite žiūrėti ką nors kito“

Prancūzijos rinktinės treneris Didier Deschampsas susilaukia vis daugiau kritikos dėl Prancūzijos žaidimo stiliaus Europos čempionate.  Šiame „Euro 2024“ čempionate penkias rungtynes jau sužaidę prancūzai vis dar nepelnė nė vieno įvarčio iš žaidimo. Dukart varžovai kamuolį siuntė į savo vartus, o kartą jie pelnė įvartį nuo 11 metrų žymos.  Spaudos konferencijoje D. Deschampsas buvo paklaustas dėl nuobodaus žaidimo stiliaus, bet jis nežadėjo pokyčių ir siūlė stebėti kitas rungtynes.

Anglijos ir Nyderlandų pusfinalio mače dirbs teisėjas anksčiau baustas dėl priimto kyšio

Trečiadienį Anglijos Europos čempionato pusfinalio rungtynėms su Nyderlandais teisėjaus teisėjas iš Vokietijos, kurį Jude'as Bellinghamas kadaise kritikavo dėl jo praeities, susijusios su susitarimais dėl rungtynių rezultatų. Kaip ir buvo suplanuota iš anksto, 43-ejų Felixas Zwayeris vadovaus visos Vokietijos teisėjų komandai. Visgi šis teisėjas jau yra sulaukęs kritikos iš vieno Anglijos lyderių.

Geros naujienos Anglijai prieš pusfinalio mačą – į starto sudėtį gali sugrįžti svarbus gynėjas

Anglijos futbolo rinktinės stovykloje – pozityvios naujienos. Šiandien paskelbta, jog ilgai lauktas Luke`o Shaw sugrįžimas į startinę sudėtį gali įvykti jau pusfinalio akistatoje. Teigiama, jog futbolininkas jau pasiruošęs aikštėje praleisti visas 90 minučių. Traumą prieš turnyrą patyręs kairiojo krašto gynėjas praleido grupių etapą, o ketvirtfinalyje į aikštę žengė 78-ąją minutę. Dabar jo aikštėje tikimasi sulaukti nuo pat rungtynių starto.

Anglija baudinių serijoje galėjo naudoti sėkmingą Londono „Arsenal“ trenerio strategiją

Anglijos futbolo rinktinė sėkmingai peržengė į „Euro 2024“ pusfinalį įveikusi šveicarus baudinių serijoje 5:3. Baudinių serijoje Anglijos rinktinė pasirodė nepriekaištingai. Jie realizavo visus penkis smūgius nepalikdami varžovams jokių šansų. Po dvikovos dėmesys į Anglijos rinktinės taktiką baudinių serijoje. Išskyrus Cole`ą Palmerį, visi žaidėjai po teisėjo švilpuko luktelėjo kurį laiką, prieš pradėdami įsibėgėti ir atlikti smūgį.

Vokietijos futbolo legendai nepatiko rinktinės gynėjo šukuosena: „UEFA turėtų tai uždrausti“

Buvusiam ilgamečiam Vokietijos futbolo rinktinės vartininkui Jensui Lehmannui užkliuvo dabartinės rinktinės saugo Roberto Andricho...plaukų spalva. „Šiais laikais reikia kalbėti atsargiai, galbūt šiandien Robertas jaučiasi kaip moteris ar pan. Reikia būti labai tolerantiškiems. Kalbant rimčiau, manau, kad Vokietijos futbolo rinktinės kontekste to yra kiek per daug. Juk mes kalbame apie elitinę futbolo komandą. Iš pradžių jis buvo blondinas, dabar jo plaukai kažkokie rožiniai ar violetiniai.

Unikalų pasiekimą medžiojantis Nyderlandų treneris: „Žaidėjai antroje rungtynių pusėje atidavė viską“

Nyderlandų rinktinė šeštadienio vakarą pravėrė Europos futbolo čempionato pusfinalio duris, kai itin intensyviose rungtynėse 2:1 įveikė Turkijos ekipos pasipriešinimą. Nyderlandų rinktinė tarp 4 stipriausių Senojo žemyno komandų sugrįžo po 20-ies metų, o vienintelį Europos auksą šalis iškovojo dar seniau 1988-ais. „Šį vakarą turėjome kentėti, bet tokiuose turnyruose niekada nėra lengva. Žaidėjai šį vakarą atidavė viską, tai buvo tikrai emocingos rungtynės ir jie parodė didelę širdį.

Lenkijos futbolo legenda pasipiktino rinktinės žaidėjų elgesiu po „Euro 2024“ pirmenybių

Lenkijos futbolo rinktinei „Euro 2024“ pirmenybės neužsitęsė. Į vieną pajėgiausių grupių patekę mūsų kaimynai pralaimėjo olandams ir austrams, pasiekė lygiąsias su prancūzais bei grupėje liko paskutiniai. Vos tik čempionatas baigėsi, nemaža dalis Lenkijos rinktinės žaidėjų išvyko atostogauti ir socialiniuose tinkluose dalinasi kadrais iš egzotinių salų ir pan.

Anglijos rinktinės vartininko „špargalkė“: lengvai atspėjo Šveicarijos rinktinės gynėjo smūgio kryptį

Anglijos rinktinės vartų sargas buvo gerai pasiruošęs 11 metrų baudinių serijos scenarijui Europos čempionato ketvirtfinalio rungtynėse prieš Šveicariją. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi rezultatu 1:1, o per pratęsimą abi komandos žaidė itin atsargiai, taip mintimis ruošdamosis artėjančiai baudinių loterijai.

Skrajojančių Nyderlandų spurtas antrajame kėlinyje nepaliko vilčių Turkijos rinktinei

Nyderlandų rinktinė šeštadienio vakarą paskutiniame Europos čempionato ketvirtfinalyje sulaukė nuožmaus Turkijos rinktinės pasipriešinimo. Turkijos futbolininkai įmušė pirmieji, tačiau po ilgosios pertraukos Ronaldo Koemano auklėtiniai kovėsi įspūdingai ir šventė pergalę 2:1. Šiose rungtynėse į aikštę futbolininkus išlydėjo 11 vaikų iš Lietuvos, kurie dalyvavo „Lidl“ parduotuvės konkurse.

Anglijos rinktinė po fantastiškos 11 metrų baudinių serijos žengė į Europos čempionato pusfinalį

Diuseldorfe Europos futbolo čempionato ketvirtfinalis baigėsi dar viena 11 m. baudinių serija. Po 90 minučių kovos Anglijos ir Šveicarijos rinktinės buvo įmušusios po įvartį 1:1, o per pratęsimą išsiskyrė taikiai be įvarčių. Baudinių serijoje geriau sekėsi Europos vicečempionams, kurie laimėjo seriją 5:3. Pusfinalyje anglų varžovais bus Nyderlandų rinktinė. Pirmajame kėlinyje ne tik nebuvo pavojingų momentų, bet ir nė vieno smūgio į vartų plotą.

Ukrainiečiai niršta – dvi Europos futbolo legendos vyko į Rusijos televiziją diskutuoti apie „Euro 2024“

Ukrainiečiai „Euro 2024“ čempionato metu pasipiktino dviejų futbolo legendų – italo Marco Materazzi ir prancūzo Davido Trezeguet elgesiu. Prieš kurį laiką socialiniuose tinkluose pasirodė trumpi vaizdo įrašai, kuriuose M.Materazzi bei D.Trezeguet pranešė, kad vyks į Rusiją ir ten diskutuos apie Europos futbolo čempionatą. Penktadienį rusų televizijos eteryje išties buvo galima išvysi Italijos ir Prancūzijos futbolo legendas.

Piktas Vokietijos rinktinės treneris: „Jie turi 48 000 vaizdo pakartojimų ir neskiria baudinio – aš to nesuprantu“

Ispanijos rinktinė Europos futbolo čempionato ketvirtfinalio rungtynėse po pratęsimo 2:1 patiesė Vokietijos futbolininkus ir pateko tarp keturių stipriausių turnyro nacionalinių komandų. „Sunku susitaikyti su pralaimėjimu. Gerai žaidėme antrajame kėlinyje ir atrodė, kad buvome arčiau pergalės nei ispanai. Nesakau, kad mūsų žaidybinis pranašumas buvo didžiulis, bet man pasirodė, kad žaidėme kiek geriau paskutiniame aikštės trečdalyje nei varžovai.

Futbolo žvaigždės, kurios atsisveikins su šalių rinktinėmis: Kroosas tarė „sudie“, kiti sprendimą praneš artimiausiu metu

Penktadienį Europos futbolo čempionatas baigėsi dar dvejoms rinktinėms, kurių gretose žaidė ir keletas veteranų, Senajame žemyne užsitarnavusių legendų statusą. Ketvirtfinalis su Ispanija tapo paskutinėmis Vokietijos futbolo legendos Toni Krooso karjeros rungtynėmis, o sprendimą trauktis iš futbolo jis buvo priėmęs dar iki čempionato pradžios. „Jau kurį laiką žinojau, kad kiekvienos rungtynės man gali būti paskutinės. Šį kartą tai jau tikrai yra pabaiga.

Deschampsas paaiškino, kodėl pakeitė Mbappe ir koks incidentas nutiko su Giroud

„Euro 2024“ pirmenybėse sužaistos antrosios ketvirtfinalio rungtynės. Dvikovoje tarp Portugalijos ir Prancūzijos komandos santykius aiškinosi baudinių serijos metu. Per pagrindinį laiką ir pratęsimą įvarčių žiūrovai neišvydo, o baudinių serijoje triumfavo ir pergalę 5:3 šventė Prancūzija. Lemiamu metu prancūzai vertėsi be Kyliano Mbappe. Didier Deschampsas rinktinės žvaigždę pakeitė įpusėjus pratęsimui. „Tuo metu jis jau jautė didelį nuovargį.

Palengvėjimas Ispanijai: švęsdamas įvartį geltoną kortelę užsidirbęs Alvaro Morata žais pusfinalyje

Prieš laukiančias „Euro 2024“ pusfinalio rungtynes Ispanijos rinktinė apmaudžiai prarado savo kapitoną Alvaro Morata. Visgi, kaip paaiškėjo vėliau, transliacijos metu buvo paskelbta neteisinga informacija.  Po Mikelio Merino įvarčio 118-ą minutę jau ant atsarginių suolelio buvęs Alvaro Morata šventė taip emocingai, jog jam teisėjas neva parodė geltoną kortelę. Tuomet buvo skelbiama, kad A.Morata bus priverstas praleisti pusfinalio rungtynes su Prancūzija.
Į viršų