Elektrėnų „Energijos“ komanda Estijoje papildė savo taškų kraitį OHL Baltijos ledo ritulio čempionate. Trečiadienį Taline vykusiose rungtynėse „Energija“ po pratęsimo 4:5 nusileido Talino „Panter“ komandai.

Rungtynių pradžioje į priekį savo komandą išvedė estų puolėjas Akimas Frolkovas (02:33, rez. perd. Jegoras Romanovas, Nikita Fedorovitsas).

Į varžovų įvartį „Energija“ atsakė sėkmingu žaidimu daugumoje. Prie atšokusio ritulio pirmas suskubo ir jį į vartus pasiuntė Dovydas Laimutis (09:47, rez. perd. Paulius Grybauskas).

Antrojo kėlinio pirmoje dalyje estai kiek atitrūko. Rolandas Luhtas (25:11, rez. perd. Daniilas Fursa, Nikita Puzakovas) tiksliai iššovė iš toli, o trečiąjį komandos įvartį pelnė Mihkelis Vorangas (29:55, rez. perd. Rasmusas Kiikas, Rico-Merderis Velja).

Visgi, į varžovų bandymą pabėgti „Energija“ sureagavo nieko nelaukdami. Netrukus krito antrasis svečių įvartis, kurį pelnė Paulius Rumševičius nustebinęs vartininką greitu šūviu iš toli (30:11, rez. perd. Aivaras Bendžius, Matthew Gouldas).

Rezultatą išlyginti Elektrėnų atstovams pavyko mažumoje. Į ataką pabėgo ir į viršutinį vartų kampą iššovė Karolis Krasilnikovas (34:31, rez. perd. Robertas Vorona). Tiesa, tos pačios mažumos metu pasižymėjo ir estai atstatę savo persvarą. Plyšį oponentų gynyboje surado Vadimas Vasjonkinas (35:16).

Trečiąjį kėlinį įvarčiu pradėjo „Energija“. Aivaras Bendžius iš dėkingos situacijos išlygino rungtynių rezultatą (40:15, rez. perd. M. Gouldas).

Per likusią kėlinio dalį daugiau įvarčių žiūrovai nebeišvydo, tad komandoms teko žaisti pratęsimą. Jo metu rungtynes nulėmė vienas prieš vartininką pabėgęs ir įvartį pelnęs „Panter“ atstovas Rasmusas Kiikas (62:14, rez. perd. Tomi-Petteri Ansio).

Po šių rungtynių „Energijos“ sąskaitoje – trys taškai. Su jais jie rikiuojasi ketvirtoje pozicijoje.