Londono „Chelsea“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 2 – 0 nugalėjo „Aston Villa“ futbolininkus.

Masonas Mountas jau 6-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Chelsea“ ekipą į priekį 1:0.

Leonas Bailey 15-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją.

Johnas McGinnas 27-ąją minutę atliko smūgį, tačiau šį kartą kamuolys atsidūrė vartų sargo Kepa Arrizabalaga rankose.

M. Mountas 65-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Ashley Youngas 71-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Danny Ingsas 87-ąją minutę atliko reidą į baudos aikštelę, tačiau varžovas sėkmingai jį sustabdė ir ataka nutrūko.

Tuo tarpu kitas susitikimas tarp „Manchester United“ ir „Newcastle United“ komandų baigėsi be įvarčių 0 – 0.

Jadonas Sancho 13-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Joelintonas 25-ąją minutę smūgiuotas kamuolys galva sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.

Antony 38-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Nickas Pope meistriškai atrėmė kamuolį.

Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Callumas Wilsonas, kuriuo 47-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų.

Cristiano Ronaldo 48-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė. Netrukus portugalas kitos atakos metu krito baudos aikštelėje, tačiau teisėjas po VAR peržiūros nusprendė vienuolikos metrų baudinio neskirti.

Marcusas Rashfordas 82-ąją minutę baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau pastarasis buvo netikslus.