aston villa

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aston villa“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aston villa“.

Vaikiška Emiliano Martinezo klaida neleido „Aston Villa“ užsitikrinti bilieto į Čempionų lygą

Įspūdinga įvarčiu fiesta baigėsi 37-ojo Anglijos „Premier“ lygos rungtynės Birmingeme tarp „Aston Villa“ ir „Liverpool“ ekipų 3:3 (1:2). Šios rungtynės buvo itin svarbios Unai Emery ekipai, kuri kovoja dėl vietos Čempionų lygoje ir lygios šiek tiek komplikavo jos šansus žaisti stipriausioje Europos futbolo lygoje. „Aston Villa“ (68 tšk.) ekipai turnyrinėje lentelėje ant kulnų lipa penktoje vietoje žengiantys Londono „Tottenham“ (63 tšk.) futbolininkai, kurie žais dar dvejas rungtynes.
2024-05-14

Paaiškėjo Europos Konferencijų lygos finalo dalyviai

Anglijos „Premier“ lygos klubų nematysime nė viename Europos futbolo lygų finale. Tai paaiškėjo po Europos Konferencijų lygos atsakomųjų rungtynių tarp Pirėjo „Olympiakos“ ir Birmingamo „Aston Villa“ komandų. Graikai laimėjo ir antrąsias rungtynes, švęsdami pergalę 2:0. Dar du įvarčius pelnė puolėjas Ayoubas El Kaabi. 30-metis marokietis iš viso pusfinalio serijoje pelnė net penkis įvarčius. Finale „Olympiakos“ lauks italų iššūkis.
2024-05-10

„Man Utd" paskutinėmis minutėmis išplėšė pergalę „Premier“ lygoje

„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse po atkaklios kovos 2:1 nugalėjo Birmingeo „Aston Villa“ futbolininkus. Svečius į priekš išvedė Rasmusas Hojlundas, kuris 17-ąją minutę smūgiu iš arti nuginklavo vartininką ir išvedė „Man Utd“ ekipą į priekį 1:0. „Aston Villa“ turėjo kelias geras progas išlyginti rezulatą, bet to padaryti nepavyko.
2024-02-11

„Manchester United“ ištraukė pergalę prieš „Aston Villa“ futbolininkus

„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 3:2 įveikė „Aston Villa“ futbolininkus. Pirmąjį rungtynių įvartį pelnė Johnas McGinnas, kai 21-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Aston Villa” ekipą į priekį 1:0. Vos po penkių minučių Leanderis Dendonckeris 26-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir padvigubino svečių pranašumą 2:0. Alejandro Garnacho 48-ąją minutę bandė sumažinti Mančesterio klubo duobę ir p...
2023-12-27

„Aston Villa“ nukovė dar vieną Anglijos grandą – patiesė ir „Arsenal“

Anglijos „Premier“ lygoje dar vieni favoritų pajuto „Aston Villa“ galią. Šeštadienį „Aston Villa“ 1:0 parklupdė lygoje pirmavusią Londono „Arsenal“ komandą. Priminsime, jog savaitės viduryje jie tokiu pačiu rezultatu susitvarkė ir su „Manchester City“ atstovais. „Aston Villa“ puikiai pradėjo rungtynes ir jau septintąją jų minutę įsiveržė į priekį. Po gražios kombinacijos Johnas McGinnas susitvarkė su kamuoliu ir pasiuntė šį į varžovų vartų tinklą.
2023-12-09

„Premier“ lyga: „Man City“ nublanko prieš varžovus, pergalę iškovojo „Man United“

Anglijos „Premier“ lygoje sužaisti dar du mačai. Iš nesėkmingo ruožo išbristi nesugebėjo „Manchester City“ komanda, kuri išvykoje ji 0:1 nusileido Birmingemo „Aston Villa“. Į save nepanaši Pepo Guardiolos kompanija šiose rungtynėse atliko vos 2 smūgius, kai tuo tarpu varžovai į vartus atakavo net 22 kartus. Lemtingu rungtynėse tapo epizodas antrajame kėlinyje. 74-ąją minutę greitoje atakoje Leonas Bailey keturių varžovų apsuptyje sugebėjo surasti erdvės atlikti smūgį.
2023-12-07

„Tottenham“ nusileido lentelės kaimynams ir patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės

Londono „Tottenham“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 1:2 turėjo pripažinti „Aston Villa“ futbolininkų pranašumą. Tikslaus perdavimo sulaukęs Destiny Udogie 3-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš vartų, o vos po minutės Dejano Kulusevskiosmūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko.
2023-11-26

„Premier“ lygos turas startavo triuškinančia „Aston Villa“ pergale prieš „Brighton“

Šeštadienį startavo Anglijos „Premier“ lygos septintasis turas, kuriame pirmose rungtynėse susitiko „Aston Villa“ ir Brighton“ ekipos. Tiesa, šiame susitikime nemenkai pasismagino „Aston Villa“ futbolininkai, kurie „Brighton“ ekipą nugalėjo net 6:1. Po šios pergalės Unai Emery auklėtiniai pasivijo įveiktus varžovus turnyrinėje lentelėje. Šiose rungtynėse puikiai pasirodė Ollie Watkinsas pelnęs tris įvarčius ir atlikęs vieną rezultatyvų perdavimą.
2023-09-30

„Man City" sutvirtino „Premier" lygos lyderio poziciją

„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 2:1 nugalėjo „Leeds United“ futbolininkus ir sutvirtino lyderio poziciją. Šeimininus į priekį išvedė Ilkay‘us Gundoganas 19-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą.
2023-05-06

Dukart atsilikęs „Arsenal“ klubas galiausiai išplėšė pergalę prieš „Aston Villa“

Londono „Arsenal“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse po dramatiškos kovos 4:2 palaužė „Aston Villa“ futbolininkus. Ollie Watkinsas jau 6-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Aston Villa“ ekipą į priekį 1:0. Bukayo Saka 16-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu nuginklavo vartininką ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1. Philippe’as Coutinho 32-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir vėl persvėrė rezultatą „Aston Villa“ naudai 2:1. ...
2023-02-18

Emery debiutas prie „Aston Villa“ vairo paženklintas pergale prieš „Man Utd“

Birmingemo „Aston Villa“ vairą perėmusio Unai Emery vadovaujama komanda Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 3:1 nugalėjo „Manchester United“ futbolininkus.
2022-11-06

Už 6 mln. išpirką Unai Emery tapo „Aston Villa“ treneriu

Pirmadienio vakarą oficialiai buvo paskelbta, kad atleistą Steveną Gerrardą „Aston Villa“ komandoje keičia treneris Unai Emery. Buvęs Londono „Arsenal“ strategas U.Emery iki šiol vadovavo „Villarreal“ ekipai, o „Aston Villa“ gretose pradės dirbti lapkričio 1-ą dieną. „Villa“ sumokėjo 6 mln. eurų išpirką „Villarreal“ ekipai. Šį savaitgalį „Aston Villa“ rungtynėms su „Newcastle United“ dar vadovaus Aaronas Danksas.
2022-10-24

Gerrardas neteko darbo „Premier“ lygoje

Šiuo metu vos 17-ą vietą Anglijos „Premier“ lygoje užimanti ir ant iškritimo į žemesnį divizioną ribos laviruojanti „Aston Villa“ nusprendė atsisveikinti su vyriausiuoju treneriu Stevenu Gerrardu. Vadovų kantrybės taurę perpildė „Aston Villa“ pralaimėjimas 0:3 „Fullham“ ekipai. „Norėtume padėkoti Stevenui už jo sunkų darbą ir atsidavimą bei linkime jam sėkmės ateityje“, – skelbiama pranešime. S.Gerrardas į „Aston Villa“ persikėlė 2021 m. lapkritį, kai pakeitė Deaną Smithą.
2022-10-21

„Premier“ lyga – „Chelsea“ džiaugėsi pergale, „Man Utd“ ir „Newcastle Utd“ susitikimas baigėsi be įvarčių

Londono „Chelsea“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 2 – 0 nugalėjo „Aston Villa“ futbolininkus. Masonas Mountas jau 6-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Chelsea“ ekipą į priekį 1:0. Leonas Bailey 15-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją. Johnas McGinnas 27-ąją minutę atliko smūgį, tačiau šį kartą kamuolys atsidūrė vartų sargo Kepa Arrizabalaga rankose.
2022-10-16

Haalandas vėl pasižymėjo, tačiau „Man City" ir toliau barsto taškus

Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Aston Villa“ ir „Manchester City“ komandų baigėsi lygiosiomis 1 – 1. Tikslaus perdavimo sulaukęs Kyle‘as Walkeris 5-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš vartų. Tikslaus perdavimo sulaukęs Ollie Watkinsas 38-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį paskutinę akimirką blokavo gynėjas.
2022-09-03

Neįtikėtina drama: per 5 minutes 2 įvarčių deficitą panaikinęs „Man City“ apgynė „Premier“ čempionų titulą

„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos paskutinėse šio sezono rungtynėse 3:2 palaužė „Aston Villa“ futbolininkus ir apgynė čempionų titulą. Įdomu, kad „Man City“ po pirmojo kėlinio buvo besivejančių vaidmenyje pirmą kartą nuo 2019 metų lapkričio mėnesio. „Man City“ taip pat iškovojo „Premier“ lygos titulą aštuntą kartą klubo istorijoje . Mače Riyadas Mahrezas 33-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.
2022-05-22

Oficialu: Philipe'as Coutinho tapo pilnateisiu „Aston Villa“ klubo nariu

Ketvirtadienį „Aston Villa“ oficialiai paskelbė, kad įsigijo buvusį „Barcelona“ žaidėją Philippe Coutinho, kuris dar sausį nuomos pagrindais buvo persikėlęs į Anglijos klubą. 29-erių metų brazilas su „Aston Villa“ pasirašė sutartį iki 2026 m. P.Coutinho dar 2018 m. sausį už 142 mln. svarų persikėlė iš „Liverpool“ į „Barceloną“. Katalonijos klube jis per 106 rungtynes pelnė 26 įvarčius.
2022-05-12

Ankstyvą įvartį praleidęs „Liverpool“ atsitiesė ir išlaiko intrigą Anglijoje

„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 2:1 įveikė „Aston Villa“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė svarbius tris taškus.
2022-05-11

Vienintelis įvartis atnešė dar vieną pergalę „Arsenal“ komandai

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje pergalę iškovojo Londono „Arsenal“ ekipa, kuri svečiuose 1:0 nugalėjo „Aston Villa“ futbolininkus. Vienintelį rungtynių įvartį 30-ą minutę pelnė Bukayo Saka. „Arsenal“ ekipai tai buvo jau šeštoji pergalė per pastarąsias septynerias rungtynes, tuo tarpu „Aston Villa“ ekipa patyrė antrą nesėkmę iš eilės.
2022-03-19

„Premier“ lygoje – triuškinančios „Chelsea“ ir „Aston Villa“ pergalės bei Ukrainos pagerbimas

Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienio popietę užfiksuoti du triuškinantys rezultatai. 28-ojo turo rungtynės Bernlyje baigėsi rezultatyvia „Chelsea“ pergale 0:4, o Birmingamo „Aston Villa“ namuose 4:0 sutriuškino „Southampton“ vienuolikę. Vangiai pirmoje rungtynių pusėje atrodę Thomaso Tuchelio auklėtiniai prabudo 47-ą rungtynių minutę, kai fantastišką solo reidą baudos aikštelėje surengė krašto gynėjas Reece‘as Jamesas.
2022-03-05

Koronavirusu užsikrėtęs Stevenas Gerrardas praleis dvejas „Aston Villa“ rungtynes

„Aston Villa“ pranešė, jog komandos vyriausiajam treneriui Stevenui Gerrardui buvo diagnozuotas koronavirusas. Dėl šios priežasties pastarasis bus priverstas praleisti dvejas artimiausias ekipos rungtynes Anglijos „Premier“ lygoje. Priminsime, jog praėjusį savaitgalį turėjęs vykti susitikimas tarp „Aston Villa“ ir „Burnley“ komandų buvo nukeltas dėl padidėjusio koronaviruso atvejų skaičiaus.
2021-12-26

„Man United“ ir „Aston Villa“ klubuose – koronaviruso protrūkiai

Pastaruoju metu Didžiojoje Britanijoje fiksuojami dideli užsikrėtusiųjų Covid-19 skaičiai, o prie jų prisideda ir Anglijos „Premier“ lygos klubai. Dar praėjusią savaitę ligos protrūkis kilo „Tottenham“ klube.
2021-12-13

Oficialu: Liverpulio legenda Stevenas Gerrardas tampa naujuoju „Aston Villa“ treneriu

„Aston Villa“ klubas pasirašė 2,5 metų sutartį su legendiniu Stevenu Gerrardu, kuris palieka Glazgo „Rangers“ po trijų su puse metų bendradarbiavimo. Gerrardas su „Rangers“ praėjusiame sezone laimėjo Škotijos Premiership titulą ir nutraukė 9 metus trukusį Glazgo „Celtic“ karaliavimą. „Aston Villa“ šiuo metu yra netoli iškritimo zonos ir užima 16-ą poziciją Anglijos Premier lygoje.
2021-11-11

Jackas Grealishas apie sprendimą palikti „Aston Villa“: „Jaučiausi lygiai taip pat, kaip ir Messi“

Jackas Grealishas šią vasarą paliko „Aston Villa“ ir persikėlė rungtyniauti į „Manchester City“ klubą. 25-erių metų Anglijos futbolininkas pripažino, jog priimti šį sprendimą nebuvo lengva. „Priimti šį sprendimą buvo labai sunku. Manau, kad visi žino, jog sugrįžau ir prisijungiau prie komandos pasiruošimo sezonui metu. Tai padaryti buvo sudėtinga, nes pasąmonėje žinojau, kad galbūt turėsiu išvykti. Visi matė L.Messi atsisveikinimą, jaučiausi lygiai taip pat, kaip ir jis.
2021-08-10

„Liverpool“ FA taurėje užtikrintai nugalėjo koronaviruso kamuojamą komandą

„Liverpool“ klubas Anglijos FA taurės trečiajame etape užtikrintai 4:1 nugalėjo su dublerių žaidėjais besirėmusią „Aston Villa“ ekipą. Aston Villos“ gretose buvo nustatyta net 14 teigiamų koronaviruso atvejų. Iš jų 9 – tarp žaidėjų. Didelė dalis komandos priversta izoliuotis, tačiau rungtynės su „Liverpool“ vis tiek nebuvo nukeltos. Į rungtynes net neatėjo pagrindinis komandos treneris Deanas Smithas, o klubui vadovavo dublerių strategas Markas Delaney.
2021-01-09

„Premier“ lygos klube užfiksuotas koronaviruso protrūkis

Anglijos „Premier“ lygoje žaidžianti Birmingemo „Aston Villa“ komanda paskelbė, kad uždarė treniruočių bazę. Pranešama, kad to prireikė dėl „didelio“ COVID-19 užsikrėtusių žaidėjų ir personalo skaičius. Kiek konkrečiai nustatyta koronaviruso atvejų kol kas neskelbiama. Pirmasis testavimas buvo atliktas dar pirmadienį, o po šiandien, ketvirtadienį, ištirtų papildomų mėginių nustatyta dar daugiau užsikrėtusių.
2021-01-07

„Premier“ lygoje įsivyravo dvivaldystė

„Manchester United“ Anglijos „Premier“ lygoje 2:1 įveikė „Aston Villa“ futbolininkus ir iškovoję dar tris taškus susilygino taškų suma su pirmoje turnyrinės lentelės vietoje besirikiuojančiu „Liverpool“. Johnas McGinnas 13-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų plotą, tačiau Davidas De Gea meistriškai atrėmė kamuolį.
2021-01-02

„Chelsea” toliau barsto taškus Anglijoje

Londono „Chelsea” ir vėl prarado taškus Anglijos „Premier” lygoje. Franko Lampardo auklėtiniai namie 1:1 (1:0) sužaidė su „Aston Villa”. „Chelsea” išsiveržė į priekį 1:0 po Olivier Giroud (34 min.) įvarčio, bet 50-ąją susitikimo akimirką rezultatą išlygino Anwaras El Ghazi. „Chelsea” kamuolį kontroliavo 64 proc. laiko ir žymiai dažniau grasino varžovų vartams, bet paversti to pergale nesugebėjo.
2020-12-28

Sensacija Anglijoje: „Liverpool“ praleido 7 įvarčius prieš „Aston Villa“

Anglijos „Premier“ lygos čempionas „Liverpool“ klubas sekmadienio vakarą patyrė neįtikėtiną pralaimėjimą. Praėjusių metų autsaideriai Birminghamo „Aston Villa“ svečiams iš Liverpulio atseikėjo net 7 įvarčius.
2020-10-04

TV3 Grupė savaitgaliui siūlo pramogų įvairovę – nuo sporto iki įspūdingų šou ir naujų filmų premjerų

TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 savaitgaliui siūlo pramogų įvairovę – nuo sporto iki smagių šou, praktinių laidų ir naujų filmų premjerų. Šeštadienis (10 03) 12.00 val. per TV3 Play – laida „Būk profesionalas“. Tai laida apie profesinį mokymąsi, ji atskleis, kad profesinėse mokyklose galima mokytis ne tik techninių, bet ir kūrybinių profesijų, kad baigus mokslus, galima dirbti ne tik samdomu darbuotoju, bet ir puikiai kurti savo verslą.
2020-10-03

„Premier“ lygoje dar vieną pergalę iškovojo „Wolves“

Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį buvo žaidžiamas vienas mačas, kuriame dar vieną pergalę iškovojo „Wolves“ ekipa, šįsyk svečiuose 1:0 įveikusi Birmingemo „Aston Villa“ klubą. Vienintelį mačo įvartį  62-ąją minutę pelnė Leanderis Dendenckeras, pasižymėjęs tiksliu smūgiu iš už baudos aikštelės ribų bei nuginklavęs šeimininkų vartininką. „Wolves“ po lygos pratęsimo laimėjo jau trečiąjį mačą iš tiek pat žaistų ir kovoja dėl Čempionų lygos vietos.
2020-06-27

„Premier“ lygos atnaujinimo starte – pavogtas įvartis ir pergalė

Trečiadienį po trijų mėnesių pertraukos dėl koronaviruso pandemijos buvo atnaujintas Anglijos „Premier“ lygos čempionas, kurio pirmose rungtynėse „Aston Villa“ tuščiame stadione 0 – 0 sužaidė lygiosiomis su „Sheffield United“. Visgi šiame mače pergalę turėjo švęsti „Sheffield United“ futbolininkai, nes iš jų buvo pavogtas aiškus įvartis. Baiginėjantis pirmajam kėliniui Billy Sharpas atliko pavojingą laisvą smūgį, kurį teoriškai atrėmė „Aston Villa“ vartininkas Orjanas Nylandas.
2020-06-18

Koronaviruso simptomus pajutęs Reina: tai buvo blogiausios akimirkos mano gyvenime

Birmingemo „Aston Villa“ ekipai atstovaujantis vartininkas Pepe Reina teigė kiek anksčiau pajutęs koronaviruso simptomus ir tai neabejotinai yra pačios blogiausios akimirkos jo gyvenime. „Kovą prieš virusą laimiu tik dabar,– sakė 37 metų ispanas. – Sunkiausias momentas buvo tada, kai praktiškai negalėjau kvėpuoti, dusau. 25 minutes man nuolat trūko deguonies. Tai neabejotinai buvo pačios sunkiausios akimirkos mano gyvenime.
2020-03-31

Anglų futbolininkas kvietė būti namuose, o pats leido laiką vakarėlyje

Birmingemo „Aston Villa“ klubo saugas Jackas Grealishas, kurį svajoja įsigyti „Manchester United“, pasielgė labai neatsakingai. Kovo 28-osios vakarą jis paskelbė vaizdo įrašą, kuriame kviečia visus likti namuose dėl koronaviruso. Tačiau pats po kelių valandų išvyko į vakarėlį pas buvusį komandos draugą Rossą McCormacką. Aštuntą valandą ryto futbolininkas sėdo į 90 tūkst. kainuojantį savo automobilį ir jo nesuvaldė – apgadino kelis kaimynų automobilius.
2020-03-30

Pirmasis Anglijos Lygos taurės finalo dalyvis – „Aston Villa“ klubas

Birmingemo „Aston Villa“ futbolininkai pateikė staigmeną Anglijos lygos taurėje ir laimėję rungtynes rezultatu 2:1 pašalino „Leicester City“ iš turnyro. Tai buvo antrasis šių komandų susitikimas. Pirmajame nugalėtojas nepaaiškėjo, kadangi abi komandos sužaidė lygiosiomis rezultatu 1:1. „Aston Villa“ ekipai pirmąjį įvartį pelnė gynėjas Mattas Targettas, išvedęs savo komandą į priekį pačioje rungtynių pabaigoje, o jų baigtį vėlyvu įvarčiu 93-ią minutę nulėmė Trezeguet.
2020-01-29

Savaitgalio futbolas: garsūs Anglijos klubai egzaminuos vidutiniokus

Anglijos „Premier“ lygos 11-ojo turo dvikovose garsūs šios šalies klubai savaitgalį išmėgins jėgas su vidutiniokais ir autsaideriais.  Čempionato lyderiai „Liverpool“ futbolininkai šeštadienį svečiuose bandys palaužti Birmingemo „Aston Villa“. Liverpulio komanda šį sezoną Anglijos čempionate šventė 9 pergales, vieną mačą baigė lygiosiomis, surinko 28 taškus ir tvirtai įsitaisė turnyro lentelė viršūnėje.
2019-10-31

„Arsenal” įmušė 2 įvarčius per tris minutes ir palaužė lygos autsaiderius

Londono „Arsenal“ klubas Anglijos „Premier“ lygoje po dramatiškos kovos 3:2 palaužė „Aston Villa“ futbolininkus. Johnas McGinnas 20-ąją minutę vos iš keleto metrų tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Aston Villa“ į priekį 1:0. Bukayo Saka 27-ąją minutę suklaidinęs varžovą pasiuntė kamuolį, tačiau pastarasis skriejo šalia vartų.
2019-09-22

Didžiausi išlaidūnai: kurie futbolo klubai šią vasarą išleido daugiausiai pinigų naujokams?

Ne vienas klubas šią vasarą parodė savo raumenis žaidėjų rinkoje ir pasikvietė ne vieną garsų futbolininką, jog šis jiems padėtų kovoti dėl trofėjų. O kurie klubai tam skyrė daugiausiai pinigų? Šią vasarą futbolo rinką sudrebino ne vienas perėjimas. „Barcelona“ pagaliau sumedžiojo Antoine Griezmanną, už kurį sumokėjo 120 mln., į tai reaguodami Madrido „Atletico“ nepagailėjo net 126 mln. eurų už talentingąjį Joao Felixą. Madrido „Real“ taip pat nevengė paišlaidautu ir vien 100 mln.
2019-09-03

Beveik 200 mln. eurų pergalė: aiškus paskutinis „Premier“ lygos dalyvis

Pirmadienio pavakarę Londono (Jungtinė Karalystė) Vemblio stadione įvyko brangiausios rungtynės sporto pasaulyje. Birmingemo „Aston Villa“ finalinėse atrankos į Anglijos „Premier“ lygą rungtynėse 2:1 (2:0) įveikė „Derby County“ futbolininkus. Kartu su šia pergale, kaip skaičiuoja BBC, Birmingemo klubas iškart susižėrė apie 190 mln. eurų vien iš kitais metais vyksiančių televizijos transliacijų. Franko Lampardo vadovaujama „Derby County“ finale pabudo per vėlai.
2019-05-27

Peštynės Anglijoje – treneris savo komandai liepė specialiai praleisti įvartį

Sekmadienį Anglijos futbolo „Championship“ čempionate užfiksuotas neeilinis įvykis. Vienintelėse dienos rungtynėse „Leeds“ namuose sužaidė lygiosiomis 1 – 1 su Londono „Aston Villa“ klubu. 72-ąją susitikimo minutę abiejų komandų žaidėjai kibo vieni kitiems į atlapus, kai stadiono šeimininkai pelnė negarbingą įvartį. „Aston Villa“ futbolininkas Jonathanas Kodjia patyrė traumą, o jo komandos draugai tikėjosi, kad varžovai išspirs kamuolį į užribį.
2019-04-29

„Chelsea“ legenda J. Terry baigia karjerą

Buvęs Anglijos futbolo rintkinės ir Londono „Chelsea“ kapitonas Johnas Terry nusprendė baigti profesionalaus futbolininko karjerą. Tai pirmadienį jis pats pranešė socialiniame tinkle. 37-erių vidurio gynėjas pusmetį buvo be komandos. Jis vasarą paliko antroje pagal pajėgumą Anglijos futbolo lygoje rungtyniaujančią „Aston Villa“ ekipą. „Prabėgo 23 nuostabūs metai futbole. Nusprendžiau, kad dabar yra tinkamiausias momentas man pasitraukti“, – rašė J. Terry.
2018-10-08

Iš taurės varžybų pasitraukė penki „Premier“ lygos klubai, tarp jų – „Liverpool“

Anglijos lygos taurės varžybose pasirodymą baigė „Liverpool“ futbolininkai. Jie svečiuose 0:2 (0:0) pralaimėjo „Leicester City“. 65-ąją minutę įmušė Shinji Okazaki. Japonas 78-ąją minutę atliko rezultatyvų perdavimą, o kamuolį į vartus nukreipė Islamas Slimani.
2017-09-20

Žvaigždynas: kaip Romario, Stevenas Gerrardas, Luka Modričius Lietuvoje žaidė

Netrukus į Lietuvą antrą kartą šią vasarą atvyks Bulgarijos futbolo milžinas Razgrado „Ludogorec“. Šįkart su juo žais Marijampolės „Sūduva“. Ji, pergalės atveju, patektų į UEFA Europos lygos grupių etapą. Tuomet Lietuva gali sulaukti ryškiausių futbolo žvaigždžių. Anksčiau mūsų šalyje su įvairiais klubais lankėsi tokie futbolininkai kaip Romario, Stevenas Gerrardas, Luka Modričius ir kiti.
2017-08-09

Londono „Chelsea“ legenda keliasi į antros lygos klubą

Johnas Terry iš Anglijos neišvyks. Gynėjas pasirašė sutartį su Birmingamo „Aston Villa“ klubu, kuris ateinantį sezoną žais antrajame pagal pajėgumą šalies divizione. 36-rių futbolininkas turėtų uždirbti apie 90 tūkstančių eurų. Naujoji anglo ekipa apie įsigijimą pranešė netradiciškai: „Twitter“ tinkle buvo išplatinti futbolininko ir naujųjų komandos draugų. „Tai yra labai emocionalus momentas. Verčiu naują puslapį savo karjeroje, labai džiaugiuosi būdamas „Aston Villa“ dalimi.
2017-07-03

Kodėl Jamie Vardy visada dėvi rankos įtvarą?

„Leicester City“ ekipa praėjusį sezoną pateikė staigmeną ir laimėjo Anglijos „Premier“ lygą, o jos puolimo lyderis Jamie Vardy buvo aprašinėjamas visuose sporto leidiniuose. Tačiau mažai kas kalbėjo apie riešo įtvarą, kurį puolėjas dėvi visose rungtynėse. J. Vardy 2015-siais susilaužė riešą rungtynėse su „Aston Villa“, bet priežastis – ne ta. Remiantis „Leicester Mercury“, įtvaro istorija mus nukelia tris metus atgal.
2016-12-13

Ederio įvartis britą pavertė milijonieriumi

Ederio įvartis vienam britui atnešė net milijoną svarų. Lažybų bendrovė „BetVictor“ organizavo žaidimą, kurio metu siūlė atspėti kas ir kurią minutę pelnys pirmąjį EURO 2016 finalo įvartį. Taip pat buvo numatyta, kad jei tikslaus laiko niekas neatspės, laimėtoju bus skelbiamas arčiausiai taiklaus spėjimo buvęs žaidėjas. Paaiškėjo, kad tai yra Birmingame gyvenantis „Aston Villa“ komandos fanas, kurio iš pradžių surasti niekaip nepavyko. Vyras spėjo, kad Ederis pasižymės 84-ąją finalo minutę.
2016-07-12

„Premier“ lygoje „Liverpool“ rungtynių gale išplėšė lygiąsias prieš „Chelsea"

Trečiadienį vakare „Premier“ lygoje buvo sužaistos paskutinės tris 37-ojo turo rungtynės. Bene įdomiausios rungtynės įvyko Liverpulyje, „Anfield“ stadione, tarp „Liverpool“ ir Londono „Chelsea“ ekipų. Savo žiūrovų akivaizdoje „Liverpool“ futbolininkai rungtynių pabaigoje sugebėjo išplėšti lygiąsias rezultatu 1:1 (0:1). Rungtynes aktyviau pradėjo šeimininkai, tačiau greito įvarčio „raudoniesiems“ pelnyti nepavyko.
2016-05-12

„Premier“ lygoje „Arsenal“ iškovojo svarbią pergalę kovoje dėl patekimo į Čempionų lygą

Šeštadienį „Premier“ lygoje sužaistos šešios 36-to turo rungtynės. Svarbią pergalę iškovojo Londono „Arsenal“ ekipa prieš „Norwich“ klubą. „Emiratų“ stadione Londono „Arsenal“ klubas priėmė „Norwich“ ekipą, visgi šeimininkai varžovus pasitiko nesvetingai.
2016-04-30

„Man City“ išvykoje sumindžiojo „Chelsea“ futbolininkus

„Premier“ lygoje sekmadienį buvo sužaistos šešios 34-to turo rungtynės. „Stamford Bridge“ stadione susitiko šį sezoną stebuklų nedemonstruojantys Londono „Chelsea“ ir Mančesterio „City“ futbolininkai. Šeimininkai, „Chelsea“ futbolininkai rodos vėl įkrito į duobę.
2016-04-16

„Premier“ lygoje „Arsenal“, „Chelsea“ ir „Man City“ nušlavė savo varžovus

„Premier“ lygoje šeštadienį buvo sužaistos septynios 32 turo rungtynės. Net 3 klubai iškovojo pergales rezultatu 4:0, tai padaryti pavyko Londono „Arsenal“, Londono „Chelsea“ ir Mančesterio „City“ ekipoms. „Emirates“ stadione užtikrinta pergalę iškovojo šeimininkai, Lonodon „Arsenal“ futbolininkai. Londoniečiai namuose 4:0 (2:0) nugalėjo lygos naujokę, „Watford“ ekipą.