newcastle united

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „newcastle united“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „newcastle united“.

4 įvarčius pelnęs „Newcastle United“ sutriuškino „Tottenham“ futbolininkus

„Newcastle United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 4:0 sutriuškino „Tottenham“ futbolininkus.  „Newcastle United“ futbolininkai pirmajame kėlinyje aktyviai žaidė puolime. Pirmieji įvarčiai krito sužaidus pusvalandį.
2024-04-13

„Premier“ lygoje „Chelsea“ įsirašė nelengvą pergalę

Londono „Chelsea“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 3:2 nugalėjo „Newcastle United“ futbolininkus.   Pirmajame kėlinyje komandos žaidė apylygiai.
2024-03-12

„Premier“ lygoje „Man City“ iškovojo dramatišką pergalę, tris taškus įsirašė ir „Chelsea“

„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse po dramatiškos kovos  3:2 nugalėjo „Newcastle United“ futbolininkus. Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį, kai Bernardo Silva 26-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką. Bet šeimininkai greitai surado atsakymus.
2024-01-13

Sunkų mūšį laimėjęs „Liverpool" įsitvirtino „Premier" lygos lyderio pozicijoje

„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 4:2 nugalėjo „Newcastle United“ futbolininkus ir sutvirtino čempionato lyderio poziciją. Tikslaus perdavimo sulaukęs Darwinas Nunezas 13-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį atrėmė Martinas Dubravka.  Luisas Diazas 18-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą, tačiau po VAR buvo užfiksuota nuošalė, o įvartis liko neįskaitytas.
2024-01-02

Pralaimėjimą patyrusi „Newcastle“ tapo nemalonaus antirekordo savininke

Anglijos „Premier“ lygoje tęsiasi nesėkminga „Newcastle United“ komandos atkarpa. Antrąją Kalėdų dieną vykusiose rungtynėse namuose „Newcastle“ 1:3 nusileido „Nottingham Forrest“ komandai. Nors po Alexanderio Isako realizuoto vienuolikos metrų baudinio šeimininkai buvo priekyje, Chrisas Woodas pelnė „hat-tricką“ priversdamas varžovus pralaimėti penktąsias rungtynes per pastaruosius šešis susitikimus. Pralaimėjimas įrašė „Newcastle“ į nemalonaus antirekordo puslapius.
2023-12-26

„Premier“ lyga: „Tottenham“ sugrįžo į lyderių ketvertą, „Newcastle“ suklupo prieš naujokus

Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos penkerios rungtynės. Pergalę iškovojo ir į pirmąjį ketvertą sugrįžo Londono „Tottenham Hotspur“. Jie namuose 2:1 nugalėjo „Everton“ futbolininkus. „Tottenham“ komanda į priekį įsiveržė dar 9-ąją minutę. Puikaus perdavimo iš aikštės krašto sulaukęs Richarlisonas vienu lietimu pasiuntė kamuolį į vartus. 18-ąją minutę šeimininkai jau turėjo dviejų įvarčių persvarą.
2023-12-23

„Premier“ lygoje favoritai liko be taškų

Anglijos „Premier“ lygoje ketvirtadienį sužaistos dar dvi rungtynės. Skaudų pralaimėjimą išvykoje patyrė „Newcastle“ komanda. Šansą priartėti prie pirmojo ketverto turėjusi komanda net 0:3 nusileido „Everton“ futbolininkams. Nors rungtynių metu „Everton“ dažniau kūrė pavojingesnes progas, jiems pralaužti oponentų vartus pavyko tik 79-ąją minutę. Po septynių minučių krito antrasis įvartis, o per pridėtą laiką jie savo pranašumą pavertė triuškinančiu.
2023-12-08

Rungtynių eigą kontroliavę „Newcastle Utd“ namuose nugalėjo „Man Utd“

„Newcastle United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 1:0 nugalėjo „Manchester United“ futbolininkus. Šeimininkai nuo pat mačo pradžios žaidė geriau. Miguelis Almironas 17-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartininkas Andre Onana atrėmė kamuolį, o vos po kelių minučių Alexanderio Isako pavojingai smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas.
2023-12-03

Savo kaltę pripažinęs italų futbolininkas diskvalifikuotas 10 mėnesių

„Newcastle United“ saugas Sandro Tonali buvo diskvalifikuotas 10 mėnesių po to, kai prisipažino, kad dalyvavo lažybose tuo metu, kai gynė „AC Milan“ komandos garbę. S.Tonali pripažino, kad lažinosi tose rungtynėse, kuriose pats žaidė. Pastarasis išsiderėjo su Italijos prokurorais 10 mėnesių trukmės diskvalifikaciją. Jei žaidėjas nebūtų sutikęs bendradarbiauti, jam būtų grėsusi trejų metų diskvalifikacija.
2023-10-26

„Newcastle Utd“ klubas eliminavo „Man City“ iš „Carabao“ taurės turnyro

„Newcastle United“ klubas Anglijos „Carabao“ taurės trečiojo etapo rungtynėse 1:0 nugalėjo „Manchester City“ futbolininkus ir žengė tolyn. O J. Guardiolos auklėtiniams turnyras jau baigtas. Pasižymėti šansų turėjo abi komandos, tačiau pirmieji įvartį pelnė „Newcastle United, kai puolėjas Alexanderis Isakas 53-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir išvedė ekipą į priekį 1:0. Mančesterio ekipa vis bande grasinti varžovų vartams, bet trūko tikslumo.
2023-09-28

Prieš Čempionų lygos rungtynes Milane užpultas „Newcastle United“ sirgalius

Prieš „San Siro“ stadione vyksiančias Čempionų lygos rungtynes tarp „Milan“ ir „Newcastle United“ komandų buvo sužalotas pastarosios ekipos sirgalius. „Sky News“ praneša, kad 58-erių metų Eddie McKay buvo su sūnumi ir draugu, kai juos užpuolė „septyni ar aštuoni žmonės“, dėvintys veidus dengiančias balakvalas. Incidentas įvyko pirmadienio vakarą apie vidurnaktį, o E.McKay peiliu padaryta žaizda nugaroje ir dvi rankoje.
2023-09-19

„Newcastle United“ po 20 metų užsitikrino vietą Čempionų lygoje

„Newcastle United“ užfiksavo istorinį pasiekimą: sužaidę lygiosiomis 0:0 su „Leicester City“, „Newcastle“ ekipa po 20 metų pertraukos sugrįš į UEFA Čempionų lygą. Nulinių lygiųjų ir iškovoto taško užteko tam, kad „Newcastle“ nenukristų žemiau ketvirtosios vietos „Premier“ lygoje. Dabar jie 4 taškais lenkia penktoje vietoje esančią „Liverpool“, o iki sezono pabaigos liko sužaisti po vienerias rungtynes.
2023-05-23

Svečiuose pergalę iškovojęs „Arsenal" išlaiko spaudimą lygos lyderiui

Londono „Arsenal“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 2:0 nugalėjo „Newcastle United“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris svarbius taškus. Jacobas Murphy 2-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau nukreipti tiksliai kamuolio į vartų tinklą nepavyko.
2023-05-07

„Premier“ lygoje – „Man United“ pralaimėjimas

„Manchester United“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 0:2 turėjo pripažinti „Newcastle United“ futbolininkų pranašumą.  Joe Willockas 16-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis vartininkui Davidui De Gea problemų nesukėlė. Diogo Dalotas 34-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė „Newcastle Utd“ vartų sargas ir rezultatas nepakito.
2023-04-02

Ten Hago pirmasis titulas Anglijoje: „Man Utd“ iškovojo „Carabao“ taurę

„Manchester United“ klubas Anglijos „Carabao“ taurės finale sekmadienį 2:0 nugalėjo „Newcastle United“ futbolininkus ir tapo čempionais. Allanas Saintas-Maximinas 32-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Davidas De Gea meistriškai atrėmė kamuolį.
2023-02-26

Po 35 metų Anglijos EFL taurės finale futbolo sirgaliams ir vėl bus leidžiama stovėti

EFL taurės finalo rungtynėse, kur susitiks „Manchester United“ ir „Newcastle United“, kai kuriems sirgaliams bus leista stovėti. To nebuvo galima daryti daugiau nei tris dešimtmečius. Vasario 26 d. vyksiantis mačas bus pirmasis didelis vyrų finalas per pastaruosius 35 metus, kuriame bus leidžiama stovėti, praneša BBC. Abiejų klubų sirgaliams Vemblio stadione bus skirtos 867 vietos naujose saugiose vietose, esančiose už kiekvienų aikštės vartų.
2023-02-02

„Newcastle United“ atėmė taškus iš „Premier“ lygos lyderio

Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp Londono „Arsenal“ ir „Newcastle United“ komandų baigėsi be įvarčių 0:0. Bukayo Saka 5-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau vartininkas Nickas Pope sėkmingai atrėmė kamuolį. Tikslaus perdavimo sulaukęs Granitas Xhaka 7-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų. Joelintonas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką standartinės situacijos metu atliko smūgį, tačiau pasižymėti nepavyko.
2023-01-04

Trečiasis pralaimėjimas iš eilės – „Chelsea“ neatlaikė „Newcastle Utd“ tempo

„Newcastle United“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 1 – 0 nugalėjo Londono „Chelsea“ futbolininkus, kurie patyrė šiame čempionate trečiąjį pralaimėjimą iš eilės. Armando Broja 29-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė vartininkas Nickas Pope. Danas Burnas 41-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolį blokavo pasiaukojančiai sužaidęs varžovas.
2022-11-12

„Premier“ lyga – „Chelsea“ džiaugėsi pergale, „Man Utd“ ir „Newcastle Utd“ susitikimas baigėsi be įvarčių

Londono „Chelsea“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 2 – 0 nugalėjo „Aston Villa“ futbolininkus. Masonas Mountas jau 6-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Chelsea“ ekipą į priekį 1:0. Leonas Bailey 15-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją. Johnas McGinnas 27-ąją minutę atliko smūgį, tačiau šį kartą kamuolys atsidūrė vartų sargo Kepa Arrizabalaga rankose.
2022-10-16

„Liverpool“ išnešė sveiką kailį prieš „Newcastle Utd“, „Tottenham“ paliko taškus prieš „West Ham“

„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 2 – 1 palaužė „Newcastle Utd“ futbolininkus. Alexanderis Isakas 38-ąją minutę puikiu smūgiu perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė „Newcastle Utd“ ekipą į priekį 1:0. Trentas Alexanderis-Arnoldas pirmojo kėlinio pabaigoje atliko pavojingą smūgį ,tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas. A. Isakas 55-ąją minutę dar kartą tiksliai nukreipė kamuolį į vartus, tačiau šį kartą teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.
2022-09-01

Lygiosios Anglijos „Premier“ lygoje: „Man City“ panaikino 2 įvarčių deficitą

Sekmadienį įvykusios Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Newcastle United“ ir „Manchester City“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3:3. Ilkay‘us Gundoganas jau 5-ąją minutę susistabdęs kamuolį tiksliai nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Man City“ ekipą į priekį 1:0. Miguelis Almironas 28-ąją minutę tiksliai uždarė Allano Sainto-Maximino perdavimą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1. Callumas Wilsonas 39-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir jau persvėrė r...
2022-08-21

„Arsenalui“ Čempionų lygos bilietas vis sunkiau pasiekiamas: pralaimėję nukrito į penktąją vietą

Londono „Arsenal“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 0 – 2 turėjo pripažinti „Newcastle United“ futbolininkų pranašumą ir prarado svarbius tris taškus. Allanas Saintas Maximinas 36-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau Aaronas Ramsdale‘as meistriškai atrėmė kamuolį.
2022-05-17

Lengvą pergalę namuose iškovoję „Man City“ artėja prie titulo Anglijoje

„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 5:0 sutriuškino „Newcastle United“ futbolininkus ir sutvirtino lyderio poziciją. Raheemas Sterlingas 19-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Man City“ šiose rungtynėse į priekį 1:0. Chrisas Woodas 24-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė.
2022-05-08

Minimaliu rezultatu laimėjęs „Liverpool“ bent laikinai tapo Anglijos lygos lyderiu

„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 1:0 nugalėjo „Newcastle United“ futbolininkus ir laikinai pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą. Naby Keita 19-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Liverpool" ekipą į priekį 1:0.  „Newcastle United“ puolėjas Miguelis Almironas pirmojo kėlinio pabaigoje pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.
2022-04-30

Kuriozas: švęsdamas dramatišką įvartį Frankas Lampardas vos nesusilaužė plaštakos

Ketvirtadienį vienintelėse Anglios „Premier“ lygos rungtynėse Liverpulyje aistros liejosi per kraštus, o rungtynių nugalėtojas paaiškėjo tik per teisėjo pridėtą laiką 99-ą rungtynių minutę. 83-ią rungtynių minutę iš aikštės už grubų žaidimą gynyboje buvo išvarytas „Everton“ saugas brazilas Allanas, o kiekybinę persvarą įgavę svečiai visiškai perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas ir užgulė Franko Lampardo treniruojamos „Everton“ ekipos vartus.
2022-03-18

Oficialu: Kieranas Trippieras – pirmasis „Newcastle Utd“ pirkinys po perėmimo

Gynėjas Kieranas Trippieras iškeitė Madrido „Atletico“ į „Newcastle United“. Apie tai pranešė Anglijos klubo spaudos tarnyba. Su 31-ių futbolininku „Newcastle“ sudarė 2,5 metų sutartį. Tai pirmasis klubo pirkinys nuo dienos, kai jį įsigijo nauji savininkai. „Mūsų laukia dar nemažai darbo. Aš puikiai žinau Anglijos „Premier“ lygos futbolo lygį. „Newcastle“ – puikus klubas, kuriame surinkti geri futbolininkai. Labailaukiu savo debiuto“, – pakomentavo pats futbolininkas.
2022-01-07

Arabai pinigų neskaičiuoja: po „Newcastle United“ pirkimo nusižiūrėjo „Inter“

Saudo Arabijos investicinis fondas neseniai įsigijo kontrolinį „Newcastle United“ klubo akcijų paketą, o dabar nori praplėsti savo investicinį portfelį ir nusitaikė į Milano „Inter“ ekipą. Šiuo metu „Inter“ priklauso „Suning Holdings“ grupei iš Kinijos, kuri jau ilgą laiką ieško pirkėjo  ekipai. Teigiama, kad arabai už „Inter“ klubo akcinį paketą paklos apie 1 mlrd. JAV dolerių. Šiuo metu „Suning Holdings“ priklauso 68,55 proc. „Inter“ klubo akcijų. Dar 31,05 proc.
2021-12-29

Anglijoje „Man United“ neįveikė lygos autsaiderių

Pirmadienį Anglijos „Premier“ lygoje įvyko vienos rungtynės, kuriose „Manchester United“ svečiuose 1:1 sužaidė lygiosiomis su „Newcastle United“. Šeimininkus į priekį jau 7-ą minutę išvedė Allanas Saintas-Maximinas ir po jo „Newcastle Unitd“ pirmavo iki pat 71-osios minutės, kol nepasižymėjo antrame kėlinyje į aikštelę išleistas Edinsonas Cavani. 57-ą minutę geltona kortele už šiurkštumą buvo nubaustas Cristiano Ronaldo.
2021-12-28

Londono „Arsenal“ toliau kyla – namie užtikrintai įveikė „Newcastle United“

Šeštadienį pirmosiose Anglijos „Premier“ lygos 13-ojo turo rungtynėse pergalę šventė ir į ketvirtąją vietą turnyrinėje lentelėje pakilo Londono „Arsenal“ futbolininkai. Namuose žaidę „kanonieriai“ 2:0 (0:0) įveikė „Newcastle United“ vienuolikę. Pirmajame kėlinyje kamuolio kontrolę užtikrintai savo rankose laikė Mikelio Artetos auklėtiniai (75 proc). Realią progą pasižymėti „Arsenal“ turėjo 19-ą rungtynių minutę.
2021-11-27

Oficialu: „Newcastle United“ klubo vairą perima Eddie Howe‘as

„Newcastle United“ pirmadienį oficialiai paskelbė, jog komandos naujuoju vyriausiuoju treneriu tapo Eddie Howe‘as, su kuriuo buvo pasirašytas iki 2024-ųjų metų galiosiantis kontraktas. „Man yra didelė garbė tapti tokią istoriją turinčio „Newcastle United“ klubo treneriu. Ši diena yra pilna pasididžiavimo tiek man, tiek mano šeimai“,- kalbėjo E.Howe‘as.
2021-11-08

„Newcastle Utd“ susidomėjimo sulaukęs Unai'us Emery lieka Ispanijoje

„Villarreal“ vyriausiasis treneris Unai Emery patikino, jog neplanuoja ateityje perimti „Newcastle United“ komandos vairo, nepaisant žiniasklaidoje pasirodžiusių gandų. „Villarreal“ yra mano namai ir esu 100 procentų įsipareigojęs šiam klubui. Jei atvirai, esu dėkingas už parodytą susidomėjimą iš puikaus klubo, tačiau jaučiuosi dar dėkingesnis čia likdamas.
2021-11-03

„Newcastle“ klubo vairą turėtų perimti ispanas

„Newcastle United“ vadovai, panašu, jau praktiškai baigė naujo vyriausiojo trenerio paieškas ir apsistojo ties 49-erių ispano Unai Emery kandidatūra. Netrukus 50-ąjį gimtadienį minėsiantis U.Emery šiuo metu turi galiojantį kontraktą su „Villarreal“, bet „Newcastle United“ turi užtektinai pinigų, kad sumokėtų kompensaciją. „The Guardian“ praneša, kad „Newcastle“ pasiūlė 7 mln. eurų kompensaciją, kuri, panašu, jog tenkina Ispanijos klubą.
2021-11-02

Naujieji „Newcastle“ vadovai imasi permainų – klubą palieka treneris Steve'as Bruce'as

Trečiadienį paskelbta, kad praėjus vos 13 dienų po to, kai buvo baigtas 300 mln. svarų Saudo Arabijos viešųjų investicijų fondo (PIF) sandoris su „Newcastle United“, komanda abipusiu susitarimu išsiskiria su treneriu Steve‘u Bruce‘u. Fondui, kuriam vadovauja Saudo Arabijos sosto įpėdinis princas Mohammedas bin Salmanas, buvo leista užbaigti sandorį ir išpirkti „Newcastle United“ iš Mike‘o Ashley, todėl dabar jie bando rasti būdų, kaip pakilti iš „Premier“ lygos dugno ir šiuose...
2021-10-20

Wayne'as Rooney gali tapti „Newcastle“ treneriu

Buvęs „Manchester United“ puolėjas, o dabar „Derby County“ treneris Wayne'as Rooney gali tapti „Newcastle United“ vyriausiuoju treneriu, praneša „Chronicle Live“. Pasak šaltinių, W.Rooney asmeniškai išreiškė norą užimti šias pareigas, jei klubas nuspręs atleisti Steve'ą Bruce'ą. „Derby County“ neturėjo nustebti dėl tokio W.Rooney žingsnio – jau kiek anksčiau treneris buvo perspėjęs klubo vadovus, kad ieškos aukštesnių pareigų.
2021-10-19

„Newcastle United“ nori įsigyti net keturis „Manchester United“ futbolininkus

Arabiškų pinigų injekciją gavęs „Newcastle United“ klubas dėlioja planus sausį atsidarančiam žaidėjų perėjimų „langui“. Naujieji ekipos savininkai planuoja išleisti ne vieną šimtą milijonų eurų, kad sustiprintų sudėtį, nes šiuo metu „Newcastle United“ yra vieni iš „Premier“ lygos autsaiderių. Anglijos spaudos teigimu, „Newcastle United“ sausį taikysis net į 4 „Man United“ žaidėjus.
2021-10-11

„Newcastle“ pardavimas įsiutino „Premier“ lygą – visos 19 komandų reikalauja posėdžio

Prieš 18 mėnesių prasidėjusios arabų derybos dėl „Newcastle United“ įsigijimo galiausiai baigėsi. Pats klubas oficialiai pranešė, kad investuotojų grupė įsigijo „Newcastle United“ klubo akcijas iš Mike‘o Ashley ir už tai paklojo 300 mln. svarų sterlingų (353,44 mln. eurų). Nuo šiol 80 proc. klubo akcijų priklausys fondui iš Saudo Arabijos. Anksčiau derybos buvo nutrūkusios dėl to, kad Saudo Arabijoje svarbiausios futbolo rungtynės būdavo transliuojamos nelegaliai.
2021-10-09

Arabų įsigyto „Newcastle United“ taikinyje – garsūs treneriai ir žaidėjai

Į arabų rankas patekęs „Newcastle United“ klubas artimiausiu metu ruošiasi sudrebinti futbolo rinką ir pradėti „taškytis“ milijonais. Beveik neabejojama, kad iš vyriausiojo trenerio pareigų netrukus bus atleistas Steve‘as Bruce‘as. Jis pats tikino, kad nori toliau dirbti su komanda, bet yra realistas ir supranta susiklosčiusią situaciją. Naujieji klubo vadovai jau pranešė, kad pasiruošė susitikimui su S.Bruce‘u, kuriame bus aptarta jo ateitis.
2021-10-08

„Newcastle United“ bendrasavininkė: „Norime tapti Anglijos čempionais per 5-10 metų“

„Newcastle United“ bendrasavininkė Amanda Staveley papasakojo apie komandos tikslus po to, kai klubą įsigijo Saudo Arabijos atstovai. „Žinoma, turime nemažai ambicijų... Tokių pačių kaip „Manchester City“ ir PSG. Aišku, mes norime pergalių, tačiau tam prireiks laiko. Norime tapti Anglijos čempionais per 5-10 metų. Norime metyti trofėjus. Tačiau tam prireiks investicijos, laikas, kantrybė ir komandinis darbas“, – kalbėjo A.Staveley.
2021-10-08

Dar vienas superklubas Anglijoje? „Newcastle United“ įsigijo arabų investuotojai

Prieš 18 mėnesių prasidėjusios arabų derybos dėl „Newcastle United“ įsigijimo galiausiai baigėsi. Pats klubas oficialiai pranešė, kad investuotojų grupė įsigijo 100 proc. „Newcastle United“ klubo akcijų iš Mike‘o Ashley ir už tai paklojo 300 mln. svarų sterlingų (353,44 mln. eurų). Saudo Arabijos investuotojai valdys 80 proc. klubo akcijų. Anksčiau derybos buvo nutrūkusios dėl to, kad Saudo Arabijoje svarbiausios futbolo rungtynės būdavo transliuojamos nelegaliai.
2021-10-07

Grįžo su fanfarom: Cristiano Ronaldo dublis nukalė „Man Utd“ pergalę

„Old Trafford“ stadionas ošė iš pasitenkinimo per komandos pristatymą, o per toliau sekusias 90 minučių galėjo mėgautis futbolo genijumi. Cristiano Ronaldo sugrįžimą į „Manchester United“ gretas pažymėjo pergale 4:1 prieš „Newcastle United“. Prieš rungtynių pradžią sausakimšas „Old Trafford“ stadionas skandavo C. Ronaldo vardą. Futbolininkas jiems atsidėkojo puikiu pasirodymu. Blankų pirmą kėlinį užbaigė būtent portugalo įvartis.
2021-09-11

Prieš Cristiano Ronaldo sugrįžimą – feminisčių protestas Mančesteryje

Cristiano Ronaldo šeštadienį sugrįš į „Manchester United“ gretas – futbolininkas buvo įtrauktas į starto vienuolikę mačui su „Newcastle United“. Tiesa, šventinę nuotaiką Mančesteryje norėtų pakeisti britų feministės. Anglijos žiniasklaida skelbia, kad feminisčių grupė „Level Up“ planuoja surengti protestą prieš C.Ronaldo ir taip išreikšti palaikymą Kathryn Mayorgai, kuri kaltina portugalą seksualine prievarta.
2021-09-11

Anglijos futbolo legendai Michaelui Owenui galvą susuko realybės šou žvaigždė: gailisi dėl siųstų savo nuogos fotografijų

„Mirror“ paviešino, kokias žinutes 41-erių Anglijos futbolo legenda Michaelas Owenas rašinėjo realybės šou „Big Brother“ išgarsėjusiai Rebeccai Jane. Nors anglas yra vedęs ir augina 4 vaikus, tai nesustabdė jo nuo pikantiškų žinučių rašinėjimo. R.Jane šias žinutes parodė savo draugams, kurie išpliurpė visą informaciją Anglijos žiniasklaidai. „Manęs laukia ilga ir nuobodi kelionė į Londoną, tai gal galėtum atsiųsti daugiau savo nuotraukų? Įvertinčiau, ar jos tinka socialiniams tinklams, ar ne.
2021-09-09

TV3 Grupė savaitgaliui siūlo pramogų įvairovę – nuo sporto iki įspūdingų šou ir naujų filmų premjerų

TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 savaitgaliui siūlo pramogų įvairovę – nuo sporto iki smagių šou, praktinių laidų ir naujų filmų premjerų. Šeštadienis (10 03) 12.00 val. per TV3 Play – laida „Būk profesionalas“. Tai laida apie profesinį mokymąsi, ji atskleis, kad profesinėse mokyklose galima mokytis ne tik techninių, bet ir kūrybinių profesijų, kad baigus mokslus, galima dirbti ne tik samdomu darbuotoju, bet ir puikiai kurti savo verslą.
2020-10-03

TV3 Grupė savaitgaliui siūlo – pramoginius šou, sportą ir laidas vaikams bei jų tėvams

Šeštadienis (09.19) 10:00 per TV3 ir 10:30 per TV3 Play – laida „Tėvų darželis“. Laida visiems, auginantiems vaikus. Šeimoje atsiradus kūdikiui, auga ne tik jis, bet ir tėveliai – kas dieną sužinodami ir išmokdami daugybę naujų dalykų. Šiame kelyje daugeliui kyla klausimų ir abejonių, norisi sužinoti kitų tėvelių patirtį ar išgirsti kvalifikuotų specialistų patarimų.
2020-09-19

Arabai atsisakė įsigyti „Newcastle United“ klubą

Naujo futbolo superklubo Anglijoje, panašu, nebus. Arabai pranešė atsisakę galimybės įsigyti „Newcastle United“ klubą. Arabai planavo sumokėti už klubą 300 mln. svarų sterlingų (beveik 332 mln. eurų) ir ruošėsi negailėti milijonų garsių žaidėjų įsigijimui. Visgi, potencialūs klubo pirkėjai dėl ankstesnio savo elgesio buvo neretai kritikuojami, o sandoris strigo net keletą mėnesių. Galiausiai nuspręsta atsisakyti minties įsigyti komandą.
2020-07-30

Pochettino kelias į „Newcastle United“ – su viena sąlyga

Argentinos futbolo specialistas Mauricio Pochettino, neturintis darbo po to, kai buvo atleistas iš „Tottenham Hotspur“ trenerio pareigų, yra laikomas vienu pagrindiniu kandidatu stoti prie „Newcastle United“ vairo. Pasak „The Sun“, argentinietis sutiks imtis darbo, jei klubo vadovai sutars su brazilu Philippe Coutinho, į kurį visas teises turi „Barcelona“. Priminsime, kad netrukus paaiškės, ar „Newcastle United“ komanda turės naują savininką.
2020-05-04

Amerikietis už „Newcastle United“ pasiūlė daugiau nei arabai

„Newcastle United“ parduoti norintis klubo savininkas Mike‘as Ashley sulaukė dar vieno potencialaus pirkėjo. M.Ashley jau ilgą laiką derasi su Saudo Arabijos investiciniu fondu, kuris pasiryžęs sumokėti 300 mln. svarų sterlingų (344 mln. eurų) už klubą. Visgi, arabai dėl žmogaus teisių pažeidimų ir žiauraus elgesio su kritikais yra vertinami kontroversiškai. Pranešta, kad į kovą dėl „Newcastle United“ nusprendė stoti ir amerikietis Henry Maurissas.
2020-04-28

Po greito įvarčio atsitiesę „Liverpool“ užtikrintai įveikė „Newcastle United“

Jurgeno Kloppo vadovaujami „Liverpool“ ir toliau neklysta naujajame Anglijos „Premier“ sezone, kuriame iškovojo penktą pergalę iš tiek pat galimų. Atsitiesę po greito įvarčio jie užtikrintu rezultatu 3 – 1 įveikė „Newcastle United“.  Namų sienos „Liverpool“ nepadėjo išsaugoti „sausų“ vartų ir įvartį jie praleido labai greitai. Sužaidus vos septynias minutes, Jetro Willemsas vienas pats įveikė varžovų gynybą ir užbaigė savo reidą įvarčiu.
2019-09-14

Luizas atskleidė, ką „Arsenal“ futbolininkams reikia tobulinti labiausiai

Šią vasarą į Londono „Arsenal“ gretas persikėlęs gynėjas Davidas Luizas atskleidė, ką jam ir jo komandos draugams reikia tobulinti labiausiai. „Arsenal“ gerai pradėjo sezoną ir laimėjo pirmąsias dvejas rungtynes, tačiau šį savaitgalį patyrė pralaimėjimą prieš „Liverpool“ rezultatu 1 – 3. Brazilas tiki, kad Londono ekipa turi pagerinti savo gynybą ir sumažinti praleidžiamų įvarčių skaičių.
2019-08-26

Netikėtas antausis „Tottenham“ – pirmą pralaimėjimą patyrė namie

Londono „Tottenham“ Anglijos „Premier“ lygoje savų žiūrovų akivaizdoje netikėtai 0:1 turėjo pripažinti „Newcastle Utd“ futbolininkų pranašumą. Seanas Longstaffas 24-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau puikiai pasirodęs Hugo Llorisas atrėmė kamuolį.