Penktadienio vakarą Stambule įvyko akistata tarp vietos „Anadolu Efes“ ir Vitorijos „Baskonia“ komandos.  Pergalę šiame susitikime 87:80 (17:17; 19:19; 21:24; 30:20) iškovojo Tado Sedekerskio atstovaujama „Baskonia“.

Visų rungtynių metu komandos žengė koja kojon – 17:17 sužaidus pirmąjį kėlinį, 36:36 – po dviejų, o vos 3 taškų pranašumą „Anadolu Efes“ turėjo po trisdešimties žaidimo minučių – 60:57.

Didžiausias abiejų komandų atotrūkis buvo 4–5 taškai. Viskas sprendėsi ketvirtajame ketvirtyje, kur prabėgus 3 minutėms šeimininkai išsiveržė į priekį (68:66), bet tada „Baskonia“ 2 minučių spurtas 10:0 leido įgyti apčiuopiamą pranašumą – 76:68.

Likus rungtyniauti 3 minutes baskų persvara pirmą kartą pasiekė dviženklę ribą (80:70) ir „Anadolu Efes“ išsigelbėti nebepajėgė.

T. Sedekerskis per 31 minutę įmetė 11 taškų (3/4 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo 6, perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, išprovokavo 2 pražangas, po kartą suklydo ir gavo bloką bei surinko 17 naudingumo balų.

Fantastiškas rungtynes sužaidė Codi Milleris-McIntyre‘as, kuris pelnė 14 taškų, atkovojo 9 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir surinko 26 naudingumo balus, taip likdamas per plauką nuo trigubo dublio.

„Anadolu Efes“: Shane‘as Larkinas 23 (4/11 tritaškiai, 5 atk. kam., 5 rez. perd., 25 naud. bal.), Danas Oturu 14 (7 atk. kam., 3 blk.), Elijah Bryantas, Ercanas Osmani ir Dariusas Thompsonas po 8.

„Baskonia“: Markusas Howardas 28 (5/8 tritaškiai, 23 naud. bal.), Codi Milleris-McIntyre‘as (9 atk. kam., 10 rez. perd., 26 naud. bal.) ir Vanja Marinkovičius (4/8 tritaškiai) po 14, Chima Moneke 13 (9 atk. kam.), Tadas Sedekerskis 11 (6 atk. kam.).