Los Andželo „Lakers“ (27/31) dėl traumos vėl prarado Anthony Davisą, tačiau parodė charakterį ir nutraukė trijų pralaimėjimų seriją NBA pirmenybėse.

„Lakers“ namie 106:101 (27:27, 19:26, 25:26, 35:22) įveikė Jutos „Jazz“ (36/22), kuriai tai buo pirma nesėkmė po šešių pergalių iš eilės.

Antrojo kėlinio pabaigoje A. Davisas nusileido ant varžovo kojos ir susižeidė čiurną. Puolėjas krito skausmo perkreiptu veidu, o aikštę paliko padedamas komandos draugų ir nemindamas kojos. Kiek vėliau „Lakers“ paskelbė, kad tyrimai jokių lūžių nerado, o puolėjo sveikata dar kartą įvertinta bus po „Visų žvaigždžių“ savaitgalio.

„Jazz“ ketvirtame kėlinyje turėjo 12 taškų pranašumą, bet „Lakers“ spurtavo – vienas LeBronas Jamesas surinko 10 taškų iš eilės ir likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes šeimininkai išsiberžė į priekį 99:96.

Likus 13 sek. iki mačo pabaigos po penkių Bojano Bogdanovičiaus taškų „Jazz“ priartėjo iki 101:103.

Netrukus Russellas Westbrookas realizavo baudos metimus, o Donovano Mitchello tritaškis tikslo nepasiekė ir „Lakers“ triumfavo.

Nugalėtojams L. Jamesas pelnė 33 taškus (11/15 dvit., 3/8 trit., 2/2 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. 15 taškų jis surinko vien per ketvirtą kėlinį.

„Lakers“: L. Jamesas 33, R. Westbrookas ir A. Davisas po 17, M. Monkas 13.

„Jazz“: D. Mitchellas 37, B. Bogdanovičius 15, J. Clarksonas 13, R. O’Neale’as 10.