Turino „Juventus“ klubas Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse 3:0 sutriuškino „Verona“ futbolininkus.

„Juventus“ pirmajame kėlinyje aktyviau žaidė puolime ir tai davė vaisių. Dušanas Vlahovičius tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Juventus“ į priekį 1:0. Nicolo Savona puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

D. Vlahovičius antrojo kėlinio pradžioje sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0. Per likusį laiką „Verona“ susikūrė progų, tačiau jų išnaudoti nepavyko. Caspero Tengstedto rungtynių pabaigoje pavojingai smūgiuotą kamuolį atrėmė vartininkas ir atkurti intrigos nepavyko.

D. Vlahovičius yra daugiausiai dublių pelnęs žaidėjas „Serie A“ lygoje per pastaruosius šešis sezonus (nuo 2019/2020 m.) – 18. Tuo tarpu Lautaro Martinezas – 17, Ciro Immobile – 16.

„Juventus“ į savo sąskaitą vietiniame čempionate įsirašė antrąją pergalę iš eilės. Tuo tarpu „Verona“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą.