serie a

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „serie a“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „serie a“.

Kantrybė baigėsi: „Roma“ atleido šalies futbolo legendą

„Roma“ trečiadienį pranešė, jog iš vyriausiojo trenerio pareigų atleido Daniele De Rossi. Šis sprendimas buvo priimtas po to, kai komanda per ketverias „Serie A“ lygoje surinko vos tris taškus ir šiuo metu rikiuojasi šešioliktoje turnyrinės lentelės vietoje. „Klubas priėmė sprendimą atsižvelgdamas į komandos interesus ir siekdamas kuo greičiau grįžti į norimą kelią.
2024-09-18

Ekspertų ložė: Ivanauskas „Old Trafforde“, (ne)prisitaikymas Madride ir stilistų žodis

TV3 pristato naują laidą apie futbolą „Ekspertų ložė“, kurioje vedėjai Rytis Vyšniauskas, Ervinas Kvitkauskas ir Mantas Krasnickas kiekvieną savaitę apžvelgs stipriausių Europos lygų karščiausius savaitės įvykius, taip pat mes akį ir į Lietuvos futbolo daržą. Pirmojoje laidoje trijulė vertino laidos komplektaciją, svarstė dėl ateities atributų studijoje, o galiausiai nukeliavo ir prie futbolo temų.
2024-09-03

„Juventus“ Italijos čempionate iškovojo užtikrintą pergalę

Turino „Juventus“ klubas Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse 3:0 sutriuškino „Verona“ futbolininkus.  „Juventus“ pirmajame kėlinyje aktyviau žaidė puolime ir tai davė vaisių.
2024-08-27

Taškymasis pinigais: Anglijoje kranai prisukti, bet milijonai futbole toliau liejasi laisvai

Futbolo sezonai visoje Europoje įgauna pagreitį, o iki perėjimų lango pabaigos liko mažiau nei savaitė. Jau dabar ryškėja bendras klubų išlaidavimo mastas ir pagrindinė tendencija – pinigais nesitaškoma taip, kaip pernai, tačiau skambių ėjimų netrūksta ir dabar. „Football Transfers“ turimi duomenys rodo, kad 2023-ųjų vasarą futbolo rinkoje Anglijos klubai išleido 2,7 milijardo eurų, dabar ši suma susitraukusi iki 1,8 mlrd.
2024-08-26

Futbolo stadionuose – stipriausių Europos lygų startas

Artėja šventė futbolo gerbėjams. Šią savaitę prasideda pajėgiausių Europos lygų čempionatai – Ispanijos „La Liga“ (15 d.), Anglijos „Premier“ lygos (rugpjūčio 16 d.), Prancūzijos „Ligue 1“ (16 d.), Italijos „Serie A“ (17 d.). Šių šalių pirmenybių dvikovas rodys „Go3“ televizija.
2024-08-14

Kitą milano klubą įveikęs „Inter“ užsitikrino „Serie A“ čempionų titulą

Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygos principinėse rungtynėse svečiuose 2:1 įveikė „AC Milan“ futbolininkus ir užsitikrino čempionų titulą. Francesco Acerbi rungtynių pradžioje puikiu smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Inter“ į priekį 1:0. Abi komandos aktyviai žaidė puolime. Pavojingomis progomis pasižymėti nepasinaudojo Rafaelis Leao, Marcusas Thuramas, Davide Calabria, Henrikhas Mkhitaryanas.
2024-04-23

„Inter“ dar labiau priartėjo prie titulo Italijoje, o Ispanijoje „Atletico“ mačo pabaigoje išplėšė pergalę

Italijos „Serie A“ pirmenybėse toliau link titulo užtikrintai žygiuoja Milano „Inter“. „Inter“ klubas iškovojo jau 25-ąją pergalę per 30 rungtynių 2:0 namuose nugalėdami „Empoli“ komandą. „Inter“ labai anksti įgijo pranašumą. Aštrų perdavimą į baudos aikštelę vienu lietimu į vartus nukreipė Federico Dimarco. Po pertraukos „Inter“ užtikintai kontroliavo rungtynes, kol galiausiai pelnė ir antrąjį savo įvartį.
2024-04-02

„Barcelona“ sunkiai laimėjo prieš dešimtyje likusius varžovus, „Milan“ sutvirtino savo pozicijas Italijoje

„Barcelona“ futbolo klubas įsirašė dar vieną pergalę „La Liga“ pirmenybėse, o Italijoje „Milan“ dar labiau įsitvirtino antroje lentelės vietoje. Šeštadienį namuose žaidę Barselonos futbolininkai ne be vargo 1:0 nugalėjo „Las Palmas“. Rungtynėse „Las Palmas“ jau 24-ąją minutę liko dešimtyje. Komandos vartininkas Alvaro Vellesas bandydamas perimti kamuolį taranavo oponentą ir prieš save išvydo raudoną kortelę.
2024-03-31

Prancūzijoje PSG įmušė net šešis įvarčius, o Italijos lygoje lyderiai prarado taškus

Paryžiaus „Saint – Germain“ Prancūzijos „Ligue 1” čempionato išvykos rungtynėse 6:2 sutriuškino „Montpellier“ futbolininkus.  Šiame susitikime „hat-tricką“ pelnė rungtynes startinėje sudėtyje pradėjęs Kylianas Mbappe. PSG gretose taip pat pasižymėjo Vitinha, Kang In Lee Nuno Mendesas.
2024-03-18

Italijos Supertaurę po dramatiškos kovos iškovojo „Inter“

Milano „Inter“ komanda pirmadienį papildė savo trofėjų kolekciją. Saudo Arabijoje vykusiose Italijos Supertaurės varžybose pirmadienį buvo sužaistos finalo rungtynės. Jose „Inter“ 1:0 palaužė „Napoli“ komandą. Rungtynėse „Napoli“ sužaidus valandą liko dešimtyje. Giovannis Simeone užsidirbo dvi geltonas korteles ir paliko savo komandą rungtyniauti be vieno futbolininko. Įgijusi žaidėjo pranašumą „Inter“ pradėjo oponentų vartų apgultį, bet įvartį jiems pavyko pelnyti jau per pridėtą laiką.
2024-01-23

„Atletico“ nutraukė užsitęsusią pralaimėjimų išvykoje seriją

Pirmadienį Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse sužaistos paskutinės 21-ojo turo rungtynės. Madrido „Atletico“ komanda nutraukė savo ketverių iš eilės nesėkmių seriją išvykose bei 1:0 palaužė „Granada“. Pergalė leido jiems sugrįžti į pirmąjį ketvertą. Pirmajame kėlinyje rimtesnių progų abi komandos nesukūrė. Per visą kėlinį buvo atliktas vos vienas smūgis į vartų plotą, bet jis „Granada“ vartininkui didesnių problemų nesukėlė. Po pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė.
2024-01-23

Kantrybė baigėsi: „AS Roma“ atleido Jose Mourinho

„AS Roma“ oficialiai paskelbė, kad Jose Mourinho nedelsdamas palieka komandą. Oficialiame pareiškime klubas pranešė, kad „AS Roma“ gali patvirtinti, kad José Mourinho ir jo trenerių štabas nedelsiant palieka klubą.“ J. Mourinho buvo pristatytas kaip 60-asis Romos komandos treneris 2021 m. gegužės mėn.  Jis atvedė komandą iki 2022 m. gegužės 25 d. Tiranoje laimėtos Konferencijų lygos ir praėjusį sezoną Budapešte vykusio Europos lygos finalo.
2024-01-16

Gvidas Gineitis Italijoje liko ant suolo

Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse penktadienį saugas Gvidas Gineitis liko ant „Torino“ klubo suolo. Tuo metu jo ekipa išvykoje 0:1 nusileido „Fiorentina“ klubui, kuriam pergalingą įvartį 83 minutę pelnė gynėjas Luca Ranieri. Po šio pralaimėjimo „Torino“ eipa su 24 taškais rikiuojasi dešimtoje lygos vietoje.
2023-12-30

„Juventus“ Italijos čempionate iškovojo nelengvą pergalę

Italijos „Serie A“ čempionate pergalę iškovojo Turino „Juventus“. Turino futbolininkai po nelengvos kovos 2:1 palaužė „Frosinone“ komandą. Jau 12-ąją rungtynių minutę pasižymėjo progą pasirodyti startinėje sudėtyje gavęs Kenanas Yildizas. 18-metis pirmuoju savo įvarčiu pagrindinėje „Juventus“ komandoje išvedė svečius į priekį. Visgi, po pertraukos 51-ąją minutę Jaime‘is Baezas Stabile‘as išlygino rezultatą ir „Juventus“ buvo priversta ieškoti dar vieno įvarčio.
2023-12-23

Italijoje – dramatiškai suklupusi „AC Milan“, Ispanijoje taškus prarado „Real“

Italijos „Serie A“ pirmenybėse dramatišką pralaimėjimą patyrė 2:3 Bergamo „Atalanta“ ekipai nusileidęs „AC Milan“ klubas.  Pirmajame kėlinyje „Atalanta“ įsiveržė į priekį, o prieš ilgąją pertrauką „AC Milan“ rezultatą išlygino. 55-ąją minutę Ademola Lookmanas vėl išvedė šeimininkus į priekį. Tuo tarpu Luka Jovičius 80-ąją minutę vėl išlygino rezultatą, bet „Atalanta“ nepasidavė ir 95-ąją minutę šventė pergalę.
2023-12-09

Rodrygo dublis „Real“ atnešė pergalę Ispanijoje, o Italijoje lyderiai sužaidė lygiosiomis

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 3:0 sutriuškino „Cadiz“ futbolininkus. Svečius į priekį išvedė Rodrygo, kuris 14-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimesnės distancijos po puikaus reido nuginklavo vartininką. Pavojingų momentų sukūrė ir šeimininkai, bet ir svečiai antrojo kėlinio pradžioje neišnaudojo dar vieno idealaus šanso pasižymėti.
2023-11-27

„Milan“ jaunasis talentas užfiksavo „Serie A“ rekordą

„Milan“ klubo jaunasis talentas Francesco Camarda užfiksavo visų laikų „Serie A“ rekordą. Po keitimo vakar dienos rungtynėse pasirodęs futbolininkas tapo jauniausiu visų laikų „Serie A“ žaidėju. Aikštėje jis pasirodė būdamas vos 15 metų ir 260 dienų amžiaus. Kvietimą į pagrindinę „Milan“ komandą F. Camarda užsitarnavo neįtikėtinu žaidimu šios ekipos jaunimo komandose. Pranešama, jog per 89 rungtynes „Milan“ jaunimo komandose puolėjas sugebėjo pelnyti net 485 įvarčius.
2023-11-26

„Real“ prarado lyderio poziciją Ispanijoje, o Italijoje „Juventus“ pratęsė pergalių seriją

Ispanijos futbolo čempionate taškus prarado Madrido „Real“ futbolininkai. Sekmadienį namuose „Real“ namuose nesugebėjo pralaužti kitos šio miesto komandos „Rayo Vallecano“ gynybos. Susitikimas baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0. Nors „Real“ per dvikovą atliko 22 smūgius į vartus, jų atakos vaisių neatnešė. Tiesa, kartą jiems pavyko pasiųsti kamuolį į vartus, bet įvartis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės taisyklės pažeidimo.
2023-11-06

Gineitis Italijoje žaidė nuo mačo pradžios, o „Torino“ iškovojo pergalę

Lietuvos futbolo rinktinės saugas Gvidas Gineitis žaidė didžiąją mačo dalį, o jo atstovaujamas „Torino“ klubas Italijos „Serie A“ lygoje namuose 1:0 įveikė „Lecce“. G. Gineitis mačą pradėjo nuo pradžių ir buvo pakeistas 82-ąją minutę. Per šį laiką lietuvis spėjo užsidirbti geltoną kortelę. „Torino“ pergalę nulėmė 41-ąją minutę pelnytas Alessandro Buongiorno įvartis. Po šio laimėjimo „Torino“ turnyrinėje lentelėje užima 13-ąją vietą.
2023-10-28

Paaiškėjo kokią diskvalifikaciją gaus nelegaliose lažybose dalyvavęs „Juventus“ saugas

Turino „Juventus“ saugas Nicolo Fagioli pasiekė susitarimą su šio miesto prokuratūra dėl jo dalyvavimo nelegaliose lažybose. Dėl statymo nelegaliose platformose įkliuvęs N. Fagioli išvengs maksimalios bausmės: bendradarbiavęs su prokuratūra jis pasiekė susitarimą dėl bausmės sumažinimo. „Sky Sports“ informuoja, kad vietoje trijų metų diskvalifikacijos jam bus skirta 7 mėnesių diskvalifikacija.
2023-10-17

Italijoje lyderis „Inter“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą

Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose 1:2 turėjo pripažinti „Sassuolo“ futbolininkų pranašumą. „Inter“  į priekį mače išvedė Denzelis Dumfriesas, kuris pirmojo kėlinio pabaigoje puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Inter“ ekipą į priekį 1:0. Bet N.Bajrami 54-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1. O, kaip vėliau paaiškėjo, pergalingą įvartį mače pelnė Domenico Berardi 63-ąją minutę.
2023-09-28

„Juventus“ patyrė netikėtą pralaimėjimą Italijoje

„Serie A“ pirmenybėse pralaimėjimą patyrė Turino „Juventus“ komanda. Penktojo turo rungtynėse jie išvykoje rezultatyvioje kovoje 2:4 nusileido „Sassuolo“ komandai. Jau 12-ąją rungtynių minutę už galvos buvo priverstas griebtis „Juventus“ vartininkas Wojciechas Szczesny. Jis nesugebėjo atremti tiesiai į jį iš toli pasiųsto Armando Lauriente smūgio. Tiesa, jau po devynių minučių nelaimė ištiko jau „Sassuolo“ žaidėją: kamuolį į savo vartus nukreipė Matiasas Vina.
2023-09-24

Milano derbyje – penkis įvarčius atseikėjusio „Inter“ dominavimas

Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose 5:1 sutriuškino „AC Milan“ futbolininkus. Henrikhas Mkhitaryanas 5-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Inter“ šiame susitikime į priekį 1:0. Federico Dimarco 26-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų.
2023-09-16

„Inter“ Italijos čempionate iškovojo antrąją pergalę

Milano „Inter“ klubas pirmadienį įvykusiose Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse 2:0 nugalėjo „Cagliari“ futbolininkus. Denzelis Dumfriesas 21-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir išvedė „Inter“ ekipą į priekį 1:0. Tikslaus perdavimo sulaukęs Nahitanas Nandezas 24-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas.
2023-08-29

Skaudžios bausmės: „Juventus“ pašalinta iš UEFA Konferencijų lygos, „Chelsea“ skirta milijoninė bauda

Penktadienį atskirais UEFA sprendimais dėl finansinių taisyklių pažeidimų Turino „Juventus“ pašalintas iš kito sezono UEFA Europos Konferencijų lygos varžybų, o „Chelsea“ skirta 10 mln. eurų bauda. Jau anksčiau buvo tikėtasi, kad „Juventus“ bus pašalintas iš trečiojo lygio Europos konferencijų lygos dėl klaidingos apskaitos bylos, dėl kurios iš dukart Europos čempionų jau buvo atimta 10 taškų „Serie A“ lygoje. Dėl šios nuobaudos „Juventus“ iškrito ir iš Čempionų lygos atrankos.
2023-07-29

Gineičio sugrįžimas į „Torino“ jaunimo ekipą nebuvo pergalingas

Pasibaigus Italijos „Serie A“ lygos sezonui Gvidas Gineitis sugrįžo padėti „Torino“ U-19 ekipai, kuri vakar žaidė „Primavera“ čempionato pusfinalyje prieš „Fiorentina“ U-19 ekipą. Nors G.Gineitis žaidė visas rungtynes, jo sugrįžimas į jaunimo komandą pergalės neatnešė. „Torino“ jaunimas namuose 0:1 pralaimėjo „Fiorentina“ talentams ir pasitraukė iš kovos dėl čempionų titulo. Dėl „Primavera“ čempionų titulo finale susirems „Fiorentina“ ir „Lecce“ klubų jaunimo komandos.
2023-06-07

Apie karjeros pabaigą paskelbęs Ibrahimovičius nesulaikė ašarų

Zlatanas Ibrahimovičius būdamas 41-erių metų amžiaus paskelbė apie savo karjeros pabaigą. Puolėjas šią žinią pranešė „AC Milan“ gerbėjams po komandos sekmadienį sužaistų paskutinių rungtynių prieš „Verona“ Italijos „Serie A“ lygoje šiame sezone. Atsisveikindamas švedas nesulaikė ašarų. „Pirmą kartą, kai atvykome į Milaną, jūs suteikėte man laimę, antrą kartą – meilę. Noriu iš širdies padėkoti jums, gerbėjai. Jūs mane priėmėte išskėstomis rankomis, privertėte jaustis kaip namuose.
2023-06-05

Čempionų titulą su „Napoli“ Italijoje laimėjęs Spalletti paliks klubą

„Napoli“ vyriausiasis treneris Luciano Spalletti kitą sezoną nebevadovaus Italijos komandai. 64 metų strategas dirba „Napoli“ klube nuo 2021 metų liepos mėnesio ir dar turi dar vienerius metus galiojantį kontraktą po to, kai padėjo „Napoli“ po 33 metų pertraukos iškovoti „Serie A“ lygos titulą. „Iš pagarbos klubui iš karto pasakiau De Laurentiis, kad man reikia metų pertraukos. Esu šiek tiek pavargęs ir noriu leisti laiką su savo dukra Matilde“, – savo sprendimą paaiškino strategas.
2023-05-30

„Juventus" įveikęs „AC Milan“ klubas užsitikrino vietą Čempionų lygoje

„AC Milan“ Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 nugalėjo Turino „Juventus“ futbolininkus ir užsitikrino vietą tarp keturių geriausių čempionato komandų. Juanas Cuadrado 14-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau Mike‘as Maignanas meistriškai atrėmė kamuolį. Moise‘as Keanas 32-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau M.Maignanas sėkmingai apgynė saugomus vartus.
2023-05-29

„Juventus" svečiuose krito prieš „Empoli" futbolininkus

Turino „Juventus“ klubas Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse 1:4 turėjo pripažinti „Empoli“ futbolininkų pranašumą. Francesco Caputo 18-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Empoli“ ekipą į priekį 1:0. Pastarasis 21-ąją minutę dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus ir padvigubino pranašumą 2:0. Filipas Kostičius 42-ąją minute atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.
2023-05-23

Italijoje – minimali „Juventus“ pergalė namuose

Turino „Juventus“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose 2:0 nugalėjo „Cremonese“ futbolininkus. Arkadiušas Milikas 30-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas Marco Carnesecchi. Bremeris 32-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys atsidūrė vartų sargo rankose. Tikslaus perdavimo sulaukęs Federico Chiesa 48-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš vartų.
2023-05-15

Kova dėl Čempionų lygos aštrėja: pergales šventė abu Milano klubai

Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse užtikrintai 2:0 nugalėjo „AS Roma“ futbolininkus.  „Inter“ į priekį išvedė Federico Dimarco, pasižymėjęs 34-ąją minutę.
2023-05-06

„Napoli“ neketina šią vasarą parduoti rezultatyviausio žaidėjo

„Napoli“ prezidentas Aurelio De Laurentiis pareiškė, jog Italijos komanda neketina šią vasarą parduoti lyderio Victoro Osimheno ir taip pat atskleidė, jog laukia vyriausiojo trenerio Luciano Spalletti sutikimo pratęsti kontraktą.  „Neparduosiu V.Osimheno šią vasarą, jokiais būdais. Tuo tarpu treneris L.Spalletti yra legenda. Jis yra puikus lyderis. Pasinaudojau kontrakte numatyta sąlyga atnaujinti kontraktą, dabar jam belieka pasakyti žodį.
2023-05-06

3 įvarčius rungtynių pabaigoje pelnęs „Inter“ nugalėjo „Lazio"

Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose 3:1 nugalėjo „Lazio“ futbolininkus. Tikslaus perdavimo sulaukęs Henrikhas Mkhitaryanas 22-ąją minutę atliko smūgį, tačiau Ivanas Provedelis atrėmė kamuolį. Joaquinas Correa 24-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko. H. Mkhitaryanas 26-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas po VAR peržiūros užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.
2023-04-30

Paskutinėmis minutėmis pelnytas įvartis leido „Napoli“ dar labiau sustiprinti pozicijas Italijoje

Sekmadienį dramatišką pergalę Italijos „Serie A“ pirmenybėse iškovojo „Napoli“ ekipa, kuri svečiuose 1:0 palaužė Turino „Juventus“ ir priartėjo prie Italijos čempionų titulo. 83-ią minutę Angelis Di Maria pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau dėl pražangos įvartis buvo panaikintas. Kai jau atrodė, kad rungtynės baigsis lygiosiomis 0:0, 3-ią pridėto laiko minutę Giacomo Raspadori įmušė pergalingą įvartį. „Napoli“ tai buvo antroji pergalė šiame sezone prieš „Juventus“ ekipą.
2023-04-24

Gineitis solidžiai žaidė „Serie A“ lygoje, tačiau jo atstovaujama „Torino“ ekipa patyrė nesėkmę

Šeštadienį Italijos „Serie A“ lygoje dar vieno savojo šanso sulaukė aštuoniolikmetis Gvidas Gineitis, kurį rungtynėse stebėjo Lietuvos rinktinės treneris Edgaras Jankauskas. Lietuvos rinktinės saugas buvo įtrauktas į startinę „Torino“ klubo sudėtį rungtynėms prieš „Roma“. Šįkart G. Gineitis žaidė visas 90 minučių ir tai buvo pirmasis kartas lietuvio karjeroje, kuomet jis žaidė visas Italijos „Serie A“ lygos rungtynes.
2023-04-08

„Praeitis, dabartis ir ateitis“ – Ibrahimovičius grįžo į Švedijos rinktinę po kelio traumos

Švedija antradienį prieš Europos čempionato atrankos varžybas rinktinėje pasveikino kelio traumą patyrusį Zlataną Ibrahimovičių. 41-erių futbolininkas neseniai grįžo po traumos, dėl kurios nežaidė 14 mėnesių, ir pataikė 11 metrų baudinį „AC Milan“ komandai prieš „Udinese“. Taip jis tapo vyriausiu žaidėju, kada nors įmušusiu įvartį Italijos „Serie A“. Dabar jis planuoja dalyvauti penktadienį Stokholme prasidėsiančiose Europos čempionato atrankos rungtynėse ​su Belgija.
2023-03-21

„Serie A“ lygoje – minimali „Juventus“ pergalė prieš „Inter“

Turino „Juventus“ klubas Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse 1:0 nugalėjo Milano „Inter“ futbolininkus. Nicolo Barella 3-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos į kairįjį vartų kampą, tačiau Wojciechas Szczesny atrėmė kamuolį. Filipas Kostičius 23-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Juventus“ šiame susitikime į priekį 1:0. Tikslaus perdavimo sulaukęs Marcelo Brozovičius 49-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų.
2023-03-20

Panevėžyje žaidęs talentingas saugas išvyko į Italiją

Artėjančiame „Optibet A lygos“ sezone futbolo klubo „Panevėžys“ gretose nebematysime atakuojančio žaidėjo Martino Perveinio. 19-metis futbolininkas sėkmingai dalyvavo peržiūroje bei sukirto rankomis su „Salernitana“ klubu. Pastaroji ekipa varžosi „Serie A“ pirmenybėse – M. Perveinis atstovaus jaunimo komandai. Iš Pabradės kilęs puolėjas praėjusiame sezone buvo pasiskolintas iš Baltijos futbolo akademijos, o šiemet taip pat pradėjo pasirengimą su „Panevėžiu“ bei žaidė kontrolinėse rungtynėse.
2023-03-01

„Inter“ svečiuose nesugebėjo įveikti „Serie A“ lygos autsaiderių

Italijos „Serie A“ lygos rungtynės tarp „Sampdoria“ ir Milano „Inter“ komandų baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0. Romelu Lukaku 2-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau Emilis Audero sėkmingai atrėmė kamuolį. Matteo Darmianas 20-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš skersinio ir pasižymėti nepavyko. Tikslaus perdavimo sulaukęs Federico Dimarco 54-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.
2023-02-14

Istorinis Gineičio debiutas Italijos „Serie A“ lygoje pažymėtas nesėkme prieš „Milan“

Italijos „Serie A“ lygoje penktadienio ebiutavo lietuvis Gvidas Gineitis. „Torino“ klubui priklausantis 18-metis saugas buvo įtrauktas į startinę komandos sudėtį išvykos rungtynėse prieš AC „Milan“. „San Siro“ stadione G.Gineitis žaidė tik kėlinį, nes po pertraukos „Torino“ treneris Ivanas Juričius pakeitė jaunąjį lietuvį. Tiesa, 25 minutę G.Gineitis buvo įspėtas geltona kortele, todėl laikyti jauną žaidėją aikštėje buvo rizikinga ir tos rizikos I.Juričius priimti nesiryžo.
2023-02-11

Martinezo pelnytas įvartis padovanojo „Inter" pergalę prieš „AC Milan"

Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose 1:0 nugalėjo „AC Milan“ futbolininkus.  Lautaro Martinezas 6-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Ciprianas Tatarusanu sėkmingai atrėmė kamuolį. Nico Barella 18-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.
2023-02-06

„Serie A" lyderis „Napoli“ nuo kelio nušlavė „Juventus"

„Napoli“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose net 5:1 sutriuškino Turino „Juventus“ futbolininkus. Victoras Osimhenas 14-ąją minutę smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „Napoli“ ekipą į priekį 1:0. Khvicha Kvaratskhelia 39-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0. Angelis Di Maria 42-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą 1:2. Amiras Rrahmani 55-ąją minutę smūgiu ...
2023-01-13

„Serie A“ „Napoli“ patyrė pirmajį pralaimėjimą

Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Napoli“ futbolininkus. Tikslaus perdavimo sulaukęs Federico Dimarco 4-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų. Romelu Lukaku 41-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų.
2023-01-05

„Juventus“ klubas „Serie A“ lygoje iškovojo šeštąją pergalę iš eilės, „AC Milan“ išsigelbėjo mačo pabaigoje

Turino „Juventus“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose 3 – 0 nugalėjo „Lazio“ futbolininkus. Arkadiušas Milikas 19-ąją minutę iš tolimesnės distancijos atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo visiškai greta varžovų vartų. Moise‘as Keanas 43-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė „Juventus“ ekipą į priekį 1:0. Filipas Kostičius 54-ąją mintuę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Ivanas Provedelas meistriškai atrėmė kamuolį.
2022-11-14

„Juventus“ Italijos čempionate iškovojo antrąją pergalę

Turino „Juventus“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose 2 – 0 įveikė „Spezia“ futbolininkus. Dušanas Vlahovičius 9-ąją minutę nuostabiu baudos smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Juventus“ ekipą į priekį 1:0. Emmanuelis Gyasi 16-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė. Moise‘as Keanas 46-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.
2022-09-01

„Juventus“ prarado taškus Italijoje, „Roma“ šventė pergalę

Turino „Juventus“ komanda Italijos „Serie A“ lygos pirmadienį įvykusias rungtynes su „Sampdoria“ baigė be įvarčių 0:0. Mehdi Pascalis Mercelis Lerisas 7-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją. Juanas Cuadrado 15-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Emilis Audero sėkmingai atrėmė kamuolį. Adrienas Rabiotas 65-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas pasinaudojęs VAR užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.
2022-08-23

Italijoje – Milano klubų pergalingas startas

Naująjį Italijos „Serie A“ sezoną pergalingai pradėjo Milano „Inter“, kuri svečiuose 2:1 įveikė „Lecce“ ekipą. Įspūdingai sugrįžimą į „Inter“ gretas pradėjo Romelu Lukaku, kuris jau 9-ąją sekundę pelnė pirmąjį savo įvartį.
2022-08-14

Viena geriausių Lietuvos futbolininkių keičia klubą Italijoje

Geriausia Lietuvos metų futbolininkė Liucija Vaitukaitytė keičia klubą Italijoje. 22-ejų metų saugė paliko „Pomigliano“ komandos gretas ir prisijungė prie „Serie A“ lygos naujokės „Parma“ ekipos. Praėjusiame sezone lietuvė su „Pomigliano“ komanda užėmė aštuntą vietą iš dvylikos. Pati L.Vaitukaitytė sužaidė 11 rungtynių ir pelnė 1 įvartį.