Gaubui Ispanijoje nepavyko patekti į pusfinalį

Ispanijoje vykstančiame ITF serijos vyrų teniso turnyre į pusfinalį 18-metis Vilius Gaubas (ATP-539), penktadienį per 1 valandą 52 minutes 4:6, 4:6 pralaimėjęs ispanui Alexui Martinezui (ATP-753).

V.Gaubas pirmasis laimėjo varžovo padavimų seriją ir trumpai buvo priekyje (3:1, 3:3). Deja, dešimtajame geime lietuvis savo padavimų metu atsiliko 15:40 ir A.Martinezas realizavo „set pointą“.

Antrajame sete V.Gaubo persvara buvo didesnė – jis po dviejų laimėtų varžovo padavimų serijų atitrūko 3:0. A.Martinezas į tai atsakė savo spurtu ir seto viduryje išlygino rezultatą (3:3). Vėliau pasikartojo pirmojo seto pabaigos scenarijus. V.Gaubas dešimtajame geime savo padavimų metu atsiliko 30:40, o tada ispanas laimėjo „match pointą“.

V.Gaubui už patekimą į ketvirtfinalį atiteko 3 ATP vienetų reitingo taškai ir 730 JAV dolerių. Dvejetuose jis šį kartą nežaidė.

ITF serijos vyrų teniso turnyro Ispanijoje prizų fondą sudaro 25 tūkst. JAV dolerių.