Antradienio vakarą Eurolygos aštuntajame ture akis į akį susitiko dvi Italijos komandos: Bolonijos „Virtus“ (6/2) ir Milano „AX Armani“ (2/6).

Pergalę rezultatu 86:79 (21:26, 24:14, 20:23, 21:16) šventė namuose žaidę Bolonijos krepšininkai.

Rungtynės buvo atkaklios. Nė viena ekipa neturėjo dviženklės persvaros, tačiau atsiplėšti Bolonijos klubui kiek pavyko ketvirtajame kėlinyje, kai 7 taškai be atsako leido kiek nutolti nuo varžovų (77:68).

Nepaisant tokio smūgio, svečiai atsitiesė ir likus žaisti kiek daugiau nei minutę po Shavono Shieldo tritaškio sumažino deficitą iki 2 taškų (81:79).

Lemiamu metu žodį tarė Iffe Lundbergas. Gynėjas švystelėjo tritaškį, pridėjo dar du baudų metimus ir padėjo tašką susitikime – 86:79.

„Virtus“: Iffe Lundbergas 19 (4/6 dvit., 2/3 trit., 5/5 baud., 28 n. b.), Tornike Šengelija ir Awudu Abassas (4/5 trit.) po 14, Danielis Hackettas 10 (7 rez. perd.).

„AX Armani“: Shavonas Shieldsas 21 (2/4 dvit., 5/8 trit., 2/3 baud.), Nikola Mirotičius 16 (7 atk. kam.), Maodo Lo 13 (6 rez. perd.), Johannesas Voigtmannas 11, Nicolo Melli 10.