espanyol

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „espanyol“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „espanyol“.

Miesto derbį laimėjusi „Barcelona“ tapo „La Liga“ pirmenybių čempionais

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse užtikrintai 4:2 nugalėjo „Espanyol“ futbolininkus ir užsitikrino čempionų titulą. Xavi auklėtiniai lygos čempionais tapo po ketverių metų pertraukos.
2023-05-15

Pirmasis įvartį praleidęs „Real“ atsitiesė ir laimėjęs priartėjo prie lygos lyderių

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 3:1 nugalėjo „Espanyol“ futbolininkus. Joselu 8-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Espanyol“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0. Viniciusas Junioras 22-ąją minutę smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir atstatė dvikovoje pusiausvyrą 1:1. Ederas Militao 39-ąją minutę puikiu smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus ir jau persvėrė rezultatą „Real“ naudai 2:1. Luka Modričius 59-ąją...
2023-03-11

„Barcelona“ namuose nesugebėjo įveikti „La Liga“ pirmenybių autsaiderių

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp „Barcelonos“ ir „Espanyol“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1. Marcosas Alonso jau 7-ąją minutę smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Barceloną“ šiose rungtynėse į priekį 1:0. Raphinha 24-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko. Robertas Lewandowskis 55-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau šį kartą kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.
2022-12-31

Lyderio dublis rungtynių pabaigoje atnešė dar vieną „Real“ pergalę Ispnijoje

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 3:1 įveikė „Espanyol“ futbolininkus. Viniciusas Junioras 12-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Real“ ekipą į priekį 1:0. Leandro Cobrera 42-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.
2022-08-29

Triuškinamai laimėjęs Madrido „Real“ 35-ą kartą tapo Ispanijos čempionu

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 4:0 sutriuškino „Espanyol“ futbolininkus ir užsitikrino čempionų titulą, nors iki sezono pabaigos dar liko keturi turai. „Real“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių čempionų titulą laimėjo 35-ąjį kartą klubo istorijoje. Rodrygo 33-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Real“ ekipą į priekį.
2022-04-30

„Real“ sutvirtino „La Liga“ pirmenybių lyderio poziciją

Madrido „Real“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Espanyol“ futbolininkus. „Karališkasis“ klubas atsiplėšė nuo antroje turnyrinės lentelės vietoje esančios „Barcelonos“ 2 taškais. Sergi Darderis jau 4-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš vartų. Karimas Benzema 36-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau šį kartą meistriškai kamuolį atrėmė vartininkas ir rezultatas išliko nepakitęs.
2020-06-29

„Atletico“ nesugebėjo įveikti „La Ligos“ autsaiderių

Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse susitikimas tarp „Espanyol“ ir Madrido „Atletico“ baigėsi lygiosiomis 1:1. Stefanas Savičius 24-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir „Espanyol“ išsiveržė į priekį 1:0. Tikslaus perdavimo sulaukęs Victoras Sanchezas 34-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Janas Oblakas.
2020-03-01

„Atletico“ namuose susitvarkė su pirmenybių autsaideriais

Madrido „Atletico“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 3:1 nugalėjo „Espanyol“ futbolininkus. Jau 16-ąją rungtynių minutę varžovus suklaidinęs Madrido ekipos puolėjas Alvaro Morata atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų. Lei Wu 21-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs.
2019-11-10

Pergalingame „Barcelona“ starte – žvaigždžių spindesys

Ispanijos futbolo lygos sezoną laimėjimu pradėjo titulą ginanti „Barcelona“. Ji namuose 3:0 (0:0) sutriuškino „Deportio Alaves“. Pergalę lėmė ryškiausių komandos žvaigždžių pasirodymas. Dublį įmušė Lionelis Messi (64, 92 minutėmis). Kai argentinietis pelnė antrąjį įvartį, jam rezultatyvų perdavimą atliko Luisas Suarezas. 82-ąją minutę kamuolį į vartus siuntė Philippe’as Coutinho. Tikslus L. Messi smūgis 64-ąją minutę tapo 6000-uoju „Barcelona“ įvarčiu Ispanijos čempionate.
2018-08-19

„Premier“ lygos apžvalga: du praėjusio sezono vidutiniokai šiemet brausis į dešimtuką?

Portalas tv3.lt tęsia pažintį su artėjančio Anglijos „Premier“ lygos sezono komandomis. Šįkart po padidinamuoju stiklu atsidūrė pavasarį 11–15 vietose finišavusios futbolo komandos. Londono „Crystal Palace“ Treneris. Roy Hodgsonas. Sudėtis. Vartininkai: Vicente Guaita, Wayne’as Hennessey, Julianas Speroni.
2018-08-08

Nieko nelėmusiame „El Clasico“ – emocingos lygiosios

„Barcelona“ dar kartą įrodė, kad šiame sezone ne veltui tapo Ispanijos futbolo čempione. Katalonai principiniame mače sekmadienį namie 2:2 (1:1) sužaidė su Madrido „Real“, nepaisant to, jog kėlinį rungtyniavo mažumoje. Susitikimo pradžioje komandos apsikeitė įvarčiais. 10-ąją minutę tikslus buvo šeimininkų puolėjas Luisas Suarezas, bet 14-ąją rezultatą išlygino Cristiano Ronaldo. Pirmosios susitikimo pusės pabaigoje „Barcelona“ situacija komplikavosi.
2018-05-06

Ispanijoje – Madrido klubų pergalės

Ispanijos futbolo lygoje pergales iškovojo trys Madrido klubai. „Atletico“ namuose 3:0 (1:0) nugalėjo Valensijos „Levante. 33-ąją minutę įvartį pelnė Angelis Correa, 48-ąją – Antoine’as Griezmannas, 77-ąją – Fernando Torresas. „Real“ svečiuose 2:1 (1:0) įveikė „Malaga“. 29-ąją minutę pasižymėjo Isco. Ispanas 63-ąją atliko rezultatyvų perdavimą, o įmušė Casemiro. 93-ąją minutę „Malaga“ viltis atgaivino Diego Rolanas.
2018-04-15

Artėja prie titulo: „Barcelona“ laimėjo lyderių mūšį

Ispanijos futbolo čempionate svarbią pergalę iškovojo lygos lyderė „Barcelona“. Ji sekmadienį savo aikštėje 1:0 (1:0) įveikė artimiausią persekiotoją Madrido „Atletico“. Katalonų pergalę lėmė ryškiausios komandos žvaigždės įvartis. 26-ąją minutę kamuolį į vartus nukreipė Lionelis Messi. „Barcelona“ (69 taškai) pirmauja lygoje, lenkdama „Atletico“ (61 tšk.) ir titulą ginantį Madrido „Real“ (54 tšk.
2018-03-04

Ispanijoje - dar vienas Madrido „Real“ futbolininkų pralaimėjimas

Dar vieną nesėkmę Ispanijos futbolo pirmenybėse patyrė karališkasis Madrido „Real“ klubas, kuris išvykoje 0:1 nusileido „Espanyol“ klubui. Vienintelį rungtynių įvartį pelnė Gerardas Moreno, pasižymėjęs jau per pridėtą antro kėlinio laiką (90+3 min.). Po šio pralaimėjimo „Real“ išliko trečias (51 tšk.), „Espanyol“ pakilo į tryliktą vietą (31 tšk.
2018-02-27

„Barcelona“ prarado taškus derbyje

Ispanijos futbolo čempionate taškus prarado lygos lyderė „Barcelona“. Ji sekmadienį svečiuose 1:1 (0:0) sužaidė su Barselonos „Espanyol“. Šeimininkai pirmieji išsiveržė į priekį. 66-ąją minutę įmušė Gerardas Moreno. „Barcelona“ rezultatą išlygino 82-ąją minutę, kai po Lionelio Messi perdavimo pasižymėjo Gerardas Pique. Kitose rungtynėse susitiko antrąją ir trečiąją vietas užimančios komandos.
2018-02-04

„Barcelona“ atsirevanšavo „Espanyol“ ir žengė į pusfinalį

„Barcelona“ nekartojo Madrido „Real“ klaidų ir žengė į Ispanijos futbolo taurės turnyro pusfinalį. „Barcelona“ ketvirtadienį savo stadione 2:0 (2:0) nugalėjo to paties miesto „Espanyol“. 9-ąją minutę įvartį pelnė Luisas Suarezas, 25-ąją – Lionelis Messi. „Barcelona“ pirmąsias rungtynes svečiuose pralaimėjo 0:1. Tąkart L. Messi nerealizavo 11 metrų baudinio.
2018-01-26

Ispanijoje taškus prarado „Atletico“ ir „Valencia“

Šeštadienį netikėti rezultatai užfiksuoti Ispanijos futbolo čempionate. Sensacingą pralaimėjimą svečiuose patyrė „Valencia“. Ji 1:2 (1:1) nusileido absoliučiai pirmenybių autsaiderei „Las Palmas“. Svečius 5-ąją minutę į priekį išvedė Santi Mina, bet į tai įvarčiais atsakė Jonathanas Viera (20 minutė) ir 11 metrų baudinį realizavęs Jonathanas Calleri (53 min.
2018-01-20

„Barcelona“ užtikrintai žengė į taurės turnyro ketvirtfinalį

„Barcelona“ ketvirtadienį Ispanijos futbolo taurės rungtynėse be gailesčio sudaužė Vigo „Celta“ – 5:0 (4:0). Ši pergalė atvėrė duris į varžybų ketvirtfinalį. Mačą dubliu atidarė Lionelis Messi. Jis 13 ir 15 minutėmis įmušė po Jordi Albos perdavimų. 28-ąją futbolininkai apsikeitė vaidmenimis – L. Messi asistavo, o J. Alba pelnė įvartį. 31-ąją minutę tikslus buvo Luisas Suarezas, 87-ąją – Ivanas Rakitičius.
2018-01-12

Ispanijoje laimėjusi „Valencia“ išlaiko intrigą lentelės viršūnėje

„Valencia“ futbolininkai ir toliau demonstruoja puikų žaidimą - 2:0 įveikė „Espanyol“ klubą ir įsitvirtino antroje vietoje, keturiais taškais atsilikdami nuo „Barcelona“ komandos. Įvarčius pelnė Geoffrey Kondogbia (67 min.) ir Santi Mina (83 min.
2017-11-19

Ispanijoje – minimalios „Atletico“ ir „Barcelona“ pergalės

Šeštadienį Ispanijos lygoje pergales iškovojo šalies futbolo grandės – Madrido „Atletico“ ir „Barcelona“. „Atletico“ svečiuose 1:0 (0:0) palaužė La Korunjos „Deportivo“. Madrido komanda pergalingą įvartį pelnė pačioje rungtynių pabaigoje – 91-ąją minutę po Gabi perdavimo įmušė Thomasas Partey. „Barcelona“ savo stadione 2:1 (1:0) įveikė „Sevilla“. Šeimininkų gretose dubliu pasižymėjo Paco Alcaceras (23, 65 minutėmis). Rezultatą po Evero Banegos perdavimo buvo išlyginęs Guido Pizarro (59 min.
2017-11-05

„Real“ vargo su trečiojo diviziono klubu

„Real“ ne be vargo nugalėjo trečiojo Ispanijos diviziono „Fuenlabrada“. Madrido futbolininkai ketvirtadienį „Copa del Rey“ varžybose realizavo 11 metrų baudinius rungtynių pabaigoje ir svečiuose laimėjo 2:0 (0:0). 63-ąją minutę nuo 11 metrų žymos įmušė Marco Asensio. 72-ąją „Fuenlabrada“ į kovą metė Paco Candela. Jis 73-ąją užsidirbo pirmąją, 79-ąją – antrąją geltoną kortelę. Šeimininkai liko dešimtiese. 80-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo ir Lucasas Vazquezas.
2017-10-27

Smūgis Velsui: dėl vietos pasaulio čempionate kovos be ryškiausios žvaigždės

Velso futbolo rinktinė lemiamas rungtynes dėl patekimo į pasaulio čempionatą žais be ryškiausios savo žvaigždės – Garetho Bale’o. 28-erių saugas komandai nepadės dėl blauzdos traumos. G. Bale’as Velso rinktinei – milžiniška netektis. Ši komanda įnirtingai kovoja dėl vietos 2018-ųjų pasaulio čempionate Rusijoje. Velso ekipa (14 taškų) užima antrąją D grupės poziciją. Ji keturiais taškais atsilieka nuo serbų, tašku lenkia airius, penkiais – austrus.
2017-10-03

Ispanijoje – Isco dublis ir „Barca“ pergalė tuščiame stadione

Ispanijoje iš nesėkmingo namų ruožo išsikapstė šalies čempionas Madrido „Real“. Tuo metu „Barcelona“ futbolininkai iškovojo pergalę tuščiame „Camp Nou“ stadione. „Real“ savo aikštėje 2:0 (1:0) nugalėjo Barselonos „Espanyol“. Madrido komandos pergalę lėmė Isco dublis. 25-erių saugas pasižymėjo 30 ir 71 minutėmis. Tai buvo pirmasis „Real“ laimėjimas namuose šio sezono Ispanijos lygoje.
2017-10-01

UEFA Čempionų lygos trenerių 11-ukas

Antradienį startuoja antrasis Čempionų lygos turas. Jį UEFA svetainė pasitinka pristatydama iš buvusių futbolininkų, kurie dabar dirba treneriais, sudarytą vienuolikę. UEFA pasirinko šiuolaikišką 3-5-1-1 taktinę schemą. Vartininkas – Senolas Gunesas (Stambulo „Bešiktaš“) S. Gunesas, gindamas Trabzono „Trabzonspor“ vartus, šešiskart tapo Turkijos čempionu ir laimėjo tris šalies taures.
2017-09-26

„Barca“ į pergalę atvedė Leo Messi „hetrikas“

Futbolo vunderkindas Lionelis Messi užsiautė šeštadienį Barselonoje. Argentinietis įmušė tris įvarčius, o jo komanda namie 5:0 (2:0) sutriuškino to paties miesto „Espanyol“. L. Messi įvarčius mušė 26, 35 ir 67 minutėmis. Argentiniečio pradėtą darbą pratęsė ir pabaigė Gerardas Pique (87 min.) bei Luisas Suarezas (90 min.). Po du rezultatyvius perdavimus atliko Ivanas Rakitičius ir Jordi Alba, vieną – komandoje debiutavęs Ousmane’as Dembele.
2017-09-10

„Real“ antrajame ture prarado pirmuosius taškus

Madrido „Real“ futbolininkai prarado pirmuosius taškus Ispanijoje. UEFA Čempionų lygos užkariautojas ir Ispanijos čempionas sekmadienį namie 2:2 (1:1) sužaidė su „Valencia“. Prieš rungtynes „Santiago Bernabeu“ žiūrovams pristatyti pastarieji Madrido komandos trofėjai, mat šis mačas – pirmasis „Real“ Ispanijos čempionato susitikimas namie. Taures į aikštę įnešė kapitonas Sergio Ramosas, lyderis Cristiano Ronaldo ir ilgametis narys Marcelo. Du pastarieji su „Valencia“ dėl diskvalifikacijų nežaidė.
2017-08-28

„Manchester City“ simbolis pasirinko naują komandą

„Manchester City“ palikęs klubo simbolis Pablo Zabaleta pasirinko naują karjeros stotelę. 32-ejų argentinietis prisijungs prie Londono „West Ham United“, skelbia „Sky Sports“ šaltiniai. P. Zabaleta į „West Ham United“ kelsis be išpirkos – kaip laisvasis agentas. Gynėjas prie „plaktukų“ oficialiai turėtų prisijungti, kai baigsis jo sutartis su „Manchester City“ – liepos 1-ąją. Pranešama, kad argentinietis sudarys dvejų metų sutartį. Gynėjas į „Manchester City“ atvyko 2008-aisiais.
2017-05-26

Ispanijoje laimėjo ir „Barcelona“, ir „Real“, ir „Atletico“

Šeštadienį Ispanijos aukščiausioje futbolo lygoje pergales iškovojo pirmaujantys favoritai – „Barcelona“, Madrido „Real“ ir „Atletico“. „Barcelona“ laimėjo miesto derbį – varžovų stadione 3:0 (0:0) nugalėjo „Espanyol“. Favoritai pirmajame kėlinyje vargo. Viskas pasikeitė po pertraukos. 50-ąją įmušė Luisas Suarezas, 76-ąją – Ivanas Rakitičius, 87-ąją – dar kartą L. Suarezas. Madrido „Real“ namie 2:1 (1:0) įveikė „Valencia“. Šeimininkai pirmavo po 27-ąją minutę pelnyto Cristiano Ronaldo įvarčio.
2017-04-30

„Atletico“ – „Villarreal“ antausis

Antradienį Ispanijos futbolo lygos 34 ture netikėtą pralaimėjimą patyrė vienas čempionato lyderių – Madrido „Atletico“. Jis namie 0:1 (0:0) nusileido „Villarreal“. Šeimininkai smūgį į paširdžius praleido rungtynių pabaigoje – 82-ąją minutę po afrikiečio Cedrico Bakambu perdavimo įmušė italas Roberto Soriano. „Atletico“ (68 taškai), nepaisant pralaimėjimo, lieka trečiojoje „Primera“ pozicijoje.
2017-04-26

Šimtasis A.Griezmanno įvartis garantavo „Atletico“ pergalę

Čempionų lygos pusfinalį pasiekė Madrido „Atletico“ futbolininkai iškovojo labai svarbią pergalę Ispanijose čempionate, kai išvykos rungtynėse 1:0 palaužė Barselonos „Espanyol“. Vienintelį rungtynių įvartį 73-ąją minutę pelnė Antoine'as Griezmannas. Prancūzui tai buvo 100-asis įvartis Ispanijos aukščiausiame divizione.
2017-04-23

Cristiano Ronaldo atliko du rezultatyvius perdavimus, „Real“ laimėjo

Šeštadienį „La Ligos“ 28-ojo turo rungtynėse du rezultatyvius perdavimus atliko Cristiano Ronaldo. Portugalo vedama Madrido „Real“ 2:1 (1:0) svečiuose nugalėjo Bilbao „Athletic“. Pirmasis įvartis krito 25-ąją minutę. Po C. Ronaldo perdavimo kamuolį į vartus nukreipė prancūzas Karimas Benzema (1:0). Antrojo kėlinio viduryje komandos apsikeitė įvarčiais. 65-ąją minutę Raulio Garcios perdavimu pasinaudojo Aritzas Adurizas (1:1). 68-ąją minutę pergalingą „Real“ įvartį pelnė Casemiro.
2017-03-19

Ispanijoje – „Real“ ir „Barcelona“ įvarčių šou

Šeštadienį Ispanijos aukščiausiosios futbolo lygos rungtynėse įtikinamas pergales iškovojo vietos superkomandos. Madrido „Real“ svečiuose 4:1 (3:0) nugalėjo „Eibar“, o „Barcelona“ 5:0 (2:0) savo aikštėje sudaužė Vigo „Celta“. „Real“ gretose ryškiausiai spindėjo Karimas Benzema. Prancūzas įmušė du įvarčius (14, 25 minutėmis) ir atliko rezultatyvų perdavimą Jamesui Rodriguezui (29 min.). Tiesa, kolumbietis asistavo K. Benzema, kai šis mušė antrąjį įvartį. 60-ąją minutę pasižymėjo Marco Asensio.
2017-03-05

Trijose Ispanijos futbolo pirmenybių rungtynėse šeštadienį – dvidešimt įvarčių

Šeštadienį sužaistos trejos 2016–2017 metų sezono Ispanijos aukščiausiosios futbolo lygos (Primera Division) pirmojo turo rungtynės. Dvi pergales iškovojo aikščių šeimininkai, įskaitant čempionę „Barcelona“ vienuolikę, vienas mačas baigėsi lygiosiomis, o iš viso buvo įmušta 20 įvarčių: „Barcelona“ – „Real Betis“ 6:2 (3:1) „Barcelona“ – Arda Turan (6 min.), Lionel Messi (37 ir 58 min.), Luis Suarez (42, 52 bei 82 min.); „Real Betis“ – Ruben Castro (21 ir 84 min.
2016-08-21

Bronzą iškovojęs „Atletico“ sezoną baigė pergale

Šeštadienį vėlai vakare sužaistos dar dvejos Ispanijos aukščiausiosios futbolo lygos (La Liga) paskutinio – XXXVIII turo – rungtynės. Dvidešimt aštunta pergale sezoną baigė antrus metus iš eilės bronzą iškovojęs Madrido „Atletico“ (88 tšk.) klubas, savo aikštėje 2:0 (0:0) nugalėjęs į šeštąją poziciją smuktelėjusią Vigo „Celta“ (60 tšk.) ekipą. Po įvartį į svečių vartus įmušė Fernando Torresas (51 min.) ir Antoine'as Griezmannas (54 min.
2016-05-15

Ispanijos futbolo pirmenybių lyderės nesėkme pasinaudojo abu Madrido klubai

Ketvirtą pralaimėjimą Ispanijos aukščiausiosios futbolo lygos (La Liga) XXXII turo rungtynės patyrė dvidešimties komandų turnyre pirmaujanti bei čempionės titulą ginanti „Barcelona“ (76 tšk.) vienuolikė, svečiuose 0:1 (0:1) turėjusi pripažinti devintojoje pozicijoje esančių „Real Sociedad“ (41 tšk.) futbolininkų pranašumą. Pergalingo įvarčio autoriumi tapo Mikelis Oyarzabalas (5 min.
2016-04-10

Vartininkas Giedrius Arlauskis patyrė traumą

Prasidėjus Ispanijos čempionato rungtynėms Giedrius Arlauskis per 8 minutes praleido du įvarčius ir jau po pirmos mačo dalies buvo pakeistas. Lietuvio atstovaujama „Espanyol“ patyrė triuškinantį pralaimėjimą 0:5 „Real Sociedad“.  Komandos vyr.treneris Constantinas Galca po mačo teigė, kad lietuvis pats pasiprašė keitimo, nes patyrė dešinės kirkšnies traumą. Kaip tai įtakos lietuvio pasirodymą paaiškės artimiausiu metu po išsamių tyrimų.
2016-02-09

Giedrius Arlauskis „La Liga“ čempionate ir vėl nesublizgėjo

Ispanijos „La Liga“ čempionate buvo sužaistos vienos 23-io turo rungtynės. Barselonos „Espanyol“ klubas su Giedriumi Arlauskiu 0:5 (0:2) namuose nusileido San Sebastiano „Real Sociedad“ ekipai. „Power8 Stadium“ stadione vykusiose rungtynėse „Espanyol“ futbolininkai nesugebėjo rimčiau pasipriešinti savo varžovams iš San Sebastiano ekipai. Katalonų gretose esantis Lietuvos rinktinės vartininkas Giedrius Arlauskis žaidė tik pirmąjį kėlinį, o po pertraukos buvo pakeistas.
2016-02-08

Sporto komentatoriai po istorinio Giedriaus Arlauskio debiuto užjautė lietuvį ir negailėjo liaupsių

Giedrius Arlauskis debiutavo Ispanijos futbolo lygoje. Tiesa, dar net neapšilus kojų naujoje komandoje Lietuvos rinktinės vartininko laukė vienas rimčiausių karjeros išbandymų - žvaigždėmis perpildyta Madrido „Real“ ekipa.  Lietuvio atstovaujama „Espanyol“ atrodė beviltiškai ir pralaimėjo 0:6. Vos prasidėjus rungtynėms „Espanyol“ gynėjai atrodė pasimetę ir sutrikę labiau nei debiutuojantis lietuvis.
2016-02-01

Oficialu: Lietuvos futbolo rinktinės vartininkas Giedrius Arlauskis sezoną baigs Ispanijos klube

Dešimtąją vietą Anglijos futbolo elite užimantis „Watford“ klubas už neskelbiamą sumą iki 2015-2016 metų sezono pabaigos Lietuvos rinktinės vartininką Giedrių Arlauskį išnuomojo Ispanijos aukščiausiosios lygos Barselonos „Espanyol“ vienuolikei. Pasak pranešimo, pasibaigus sezonui Ispanijos komanda, kurios kontrolinį akcijų paketą yra įsigijusi Kinijos „Rastar“ verslo grupė, galės išpirkti 28-erių metų lietuvio kontraktą.
2016-01-29

Cristiano Ronaldo Barselonoje pelnė 5 įvarčius, „Barcelona" nugalėjo Madrido „Atletico"

Ispanijoje, šeštadienį žaidžiamos keturios rungtynės. Madrido „Real“ futbolininkai išvykoje sutriuškino Barselonos „Espanyol“ klubą. Barselonoje susitiko vietos „Espanyol“ su karališkuoju Madrido „Real“ klubu. Triuškinamą pergalę pasiekė Madrido klubas laimėdamas 6:0. Tokio rezultato pagrindinis kaltininkas – Cristiano Ronaldo. Geriausias pasaulio futbolininkas jau per pirmąsias 20 minučių pelnė „hat-tricką“, o antrajame kėlinyje pasižymėjo du kartus.
2015-09-12

Ispanijos futbolo pirmenybes čempionas ir vicečempionas sekmadienį pradėjo skirtingai

Sekmadienį sužaistos trejos 2015-2016 metų sezono Ispanijos aukščiausiosios futbolo lygos (La Liga) dvidešimties komandų turnyro pirmojo turo rungtynės, kuriose aikščių šeimininkams nepavyko iškovoti pergalių. Čempionė „Barcelona“ vienuolikė išvykoje 1:0 (0:0) privertė pasiduoti Bilbao „Athletic“ futbolininkus. Svečių gretose Lionelis Messi (31 min.) nesugebėjo realizuoti 11 m baudinio, o pergalingo įvarčio autoriumi tapo Luisas Suarezas (54 min.
2015-08-24

Ar „Manchester City“ ir „Arsenal“ išgelbės anglų futbolo garbę?

Į UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalį gali nepatekti nė viena Anglijos komanda. Kad taip nenutiktų, reikia, kad staigmeną pateiktų „Manchester City“ ir Londono „Arsenal“ ekipos. Šiandien ir rytoj vyks ketverios atsakomosios aštuntfinalio rungtynės. Visas jas rodys „Viasat Sport Baltic“ ir TV6 kanalai. Anglijos čempionas „Manchester City“ svečiuose bandys palaužti Ispanijos čempionato lyderį „Barcelona“ klubą. Pirmasis mačas Mančesteryje baigėsi 2:1 Katalonijos komandos pergale.
2015-03-17

L. Messi realizuotas baudinys lėmė „Barcelona“ pergalę miesto derbyje

Ispanijoje šeštadienį žaidžiamos keturios "Primera" čempionato XXXI-ojo turo rungtynės. Barselonoje įvyko miesto derbis, kuriame susigrūmė dvi ne itin gerus santykius palaikančios komandos - "Espanyol" prieš "Barcelona". Minimalią pergalę mačo pabaigoje šventė Gerardo Martino auklėtiniai. Pirmajame kėlinyje dominavo "Barcos" futbolininkai, tačiau lemiamas įvartis buvo pelnytas tik antrajame kėlinyje.
2014-03-29

Madrido „Real“ namuose nesugebėjo įveikti lygos autsaiderio

Sekmadienį Ispanijos "La Liga" čempionate žaidžiamos ketverios XVI turo rungtynės. Staigmeną pateikė Madrido "Real" ekipa, kuri namuose nesugebėjo įveikti vos 19 vietą turnyro lentelėje užimančio Barselonos "Espanyol". "Santiago Bernabeu" stadiono šeimininkai pirmieji praleido įvartį: 31 minutę, suklydus "Real" gynėjams, smūgiu į tolimąjį vartų kampą pasižymėjo "Espanyol" puolėjas Sergio Garcia.
2012-12-16

L. Messi vedama „Barcelona“ įveikė „Zaragoza“ vienuolikę

Šeštadienį Ispanijoje komandos žaidė XII turo „Primera“ lygos varžybas. Eilinę pergalę iškovojo „Barcelona“ klubas, kuris savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 3-1 palaužė „Zaragoza“ ekipą. Šiose rungtynėse ir vėl žibėjo katalonų lyderis Lionelis Messi, kuris ir pelnė pirmą mačo įvartį. Argentinietis pasižymėjo 16 mačo minutę. Visgi „Zaragoza“ po septynių minučių išlygino rezultatą. Po pakelto kampinio „Barca“ nesėkmingai išmušė kamuolį ir įvartį stipriu smūgiu pelnė Paco Montanesas.
2012-11-17

„La Liga“: „Granada“ išsaugojo vietą aukščiausiame šalies divizione

Antradienį trejomis rungtynėmis pradėtas 36-asis Ispanijos „La Liga“ pirmenybių turas. Namuose svarbią pergalę, leidusią nutolti nuo iškritimo zonos ir užsitikrinti vietą ir kitų metų „La Liga“ pirmenybėse, iškovojo „Granada“ klubas, kuris namuose rezultatu 2:1 įveikė „Espanyol“ ekipą. Nieko nelemiančiose rungtynėse taikiai 1:1 išsiskyrė Madrido „Getafe“ ir Santandero „Racing“ komandos.
2012-05-01

„Espanyol“ dublerių puolėjas kulnu per save pelnė neįtikėtiną įvartį

Ketvirto Ispanijos futbolo diviziono mače „Espanyol B“ puolėjas Bubacar Njie Kamba į „Montanesa“ vartus įmušė neįtikėtiną įvartį. Jam pavyko smūgiu kairės kojos kulniuku per save nuginkluoti varžovų vartininką. Bubacaras šį sezoną sužaidė tik vieną mačą už „Espanyol B“ ekipą, tačiau po šio įvarčio jis gali sulaukti daugiau šansų.
2012-04-20

„Real“ sutriuškino „Espanyol“ futbolininkus

Ispanijos futbolo čempionate sekmadienį lyderė Madrido „Real“ komanda namuose 5:0 (2:0) sutriuškino „Espanyol“ futbolininkus ir išsaugojo dešimties taškų persvarą prieš antrąją vietą užimančius „FC Barcelona“ futbolininkus. Du įvarčius įmušė Gonzalo Higuainas (47 ir 78 min.), po vieną - Cristiano Ronaldo (23 min.), Sami Khedira (38 min.) ir Kaka (66 min.). „Real“ po 25 rungtynių turi 67 taškus. Antrąją vietą užimanti „FC Barcelona“ surinko 57 taškus.
2012-03-05

Ispanijos pirmenybėse kaista kova dėl ketvirtosios pozicijos

Šeštadienį sužaistose Ispanijos „Liga BBVA“ pirmenybių XXV turo rungtynėse vėl apie save priminė sezono pradžios išsišokėlė - Valensijos „Levante“. Juan Ignacio Martinezo auklėtiniai išvykoje rezultatu 1-2 įveikė Barselonos „Espanyol“ futbolininkus ir bent jau vienai dienai pakilo į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą. Į kovą dėl šios „Čempionų lygos pozicijos“ įsijungė ir „Malaga“ savų žiūrovų akivaizdoje 5-1 sutriuškinusi absoliučią lygos autsaiderę, „Zaragoza“ komandą.
2012-02-26

Ispanijoje „Real“ ir „Barcelona“ tenkinosi minimaliomis pergalėmis

Šeštadienį sužaistose Ispanijos „Liga BBVA“ pirmenybių XXII turo rungtynėse pergalėmis minimaliais skirtumais tenkinosi Madrido „Real“ ir „Barcelona“ klubai. Turnyrinėje lentelėje pirmaujantys Jose Mourinho auklėtiniai išvykoje 0-1 palaužė pastaruoju metu gerą sportinę formą demonstravusią „Getafe“ vienuolikę. Tuo tarpu katalonai be kelių pagrindinės sudėties žaidėjų savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 2-1 įveikė San Sebastiano „Sociedad“ ekipą.