Pergalių seriją Eurolygoje pratęsė Barselonos „Barcelona“ (4-1) krepšininkai. Katalonai šį kartą namuose 90:83 (17:20, 26:24, 26:25, 21:14) pranoko Vilerbano ASVEL (2-3) komandą ir įsirašė ketvirtą pergalę paeiliui turnyre.

Visą mačą vyko nuožmi kova. Iniciatyvą aikštės šeimininkai perėmė ketvirtajame kėlinyje, kai surengė spurtą 7-0 ir persvėrė rezultatą (83:79).

Po Nando De Colo baudų metimų svarbiu metu tritaškį įleido Tomašas Satoransky (86:81). Netrukus į Nealo Sako dvitaškį tuo pačiu atsakė ir Kevinas Punteris, o likę žaisti buvo tik 28 sekundės (88:83).

Svečiai rezultatyvios atakos nesurengė, o tašką mače padėjo Dario Brizuelos dvitaškis – 90:83.

Katalonai su keturiomis pergalėmis turnyrinės lentelės viršūnėje pavijo Kauno „Žalgirį“.

„Barcelona“: Kevinas Punteris 20 (5/8 dvit., 1/3 trit., 7/8 baud.), Janas Vesely 14 (26 n. b.), Jabari Parkeris 12, Alexas Abrinesas 11, Tomašas Satoransky 9 (3/4 trit.), Juanas Nunezas 8, Chimezie Metu 6, Dario Brizuela 5.

ASVEL: Theo Maledonas 21 (3/7 dvit., 3/7 trit., 6/7 baud.), Nealas Sako 17 (9 atk. kam.), Charlesas Kahudi ir Nando De Colo po 14, Admiralas Schofieldas 6.