Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahče“ (3-2) Eurolygoje po atkaklios kovos namuose 76:81 (15:21, 20:25, 19:16, 22:19) pralaimėjo čempionams Atėnų „Panathinaikos“ (3-2) krepšininkams.

Atėnų klubo gretose nežaidė nugaros skausmus jaučiantis Marius Grigonis.

PAO rungtynes pradėjo kur kas geriau ir užtikrintai buvo priekyje 25:15. Trečiajame kėlinyje svečiai vis dar buvo priekyje (52:39), bet šeimininkai nesudėjo ginklų ir ketvirtajame kėlinyje surengė spurtą.

Vienu metu jie visiškai stabdė visas „Panathinaikos“ atakas, patys spurtavo 14-0 ir persvėrė rezultatą (70:65).

Likus žaisti 2 minutes „Fenerbahče“ dar pirmavo (73:70), bet netrukus taškus pelnė Kostas Sloukas (73:72). Po turkų klaidos tas pats K.Sloukas smeigė tritaškį ir suteikė persvarą svečiams (73:75). Aikštės šeimininkai dar kartą klydo, o Mathiasas Lessortas už tai nedovanojo ir pelnė dvitaškį (73:77).

Gyvybės dar įnešė Nicolo Melli tritaškis. Likus žaisti 11 sekundžių komandas skyrė tik 2 taškai (76:78). Bet čia pat „Fenerbahče“ prasižengė, Kendrickas Nunnas pataikė pirmą baudos metimą, o netaiklų antrą taisė M.Lessortas, galutinai įtvirtinęs pergalę – 76:81.

Beje, jau kitą savaitę Š.Jasikevičius ir „Fenerbahče“ atvyks į Kauną, kur dėl saugumo žais rungtynes su Roko Jokubaičio atstovaujama Tel Avivo „Maccabi“.

„Fenerbahče“: Tarikas Biberovičius 16 (1/1 dvit., 3/6 trit., 5/7 baud.), Wade‘as Baldwinas 14, Bonzie Colsonas 11, Marko Guduričius 9, Nicolo Melli 8, Devonas Hallas 7, Skylaras Maysas ir Khemas Birchas po 4.

„Panathinaikos“: Kendrickas Nunnas 15 (3/8 dvit., 2/5 trit., 3/4 baud.), Mathiasas Lessortas 14 (3 per. kam.), Kostas Sloukas 13 (3/4 trit.), Lorenzo Brownas (5 rez. perd.) ir Omeras Yurtsevenas po 12, Jerianas Grantas 9.