Olimpinį vyrų breiko turnyrą laimėjo kanadietis Philas Wizardas B-Boy. Finale 27-erių sportininkui reikėjo įveikti ne tik varžovą, bet ir didžiulės minios palaikymą varžantis su prancūzu Dany Dannu B-Boy.

Finale kanadietis laimėjo visus tris raundus ir gavo net 23 teisėjų balus iš 27-ių. Kanadientis taip pat yra 2022-ųjų pasaulio breiko čempionas.

Bronza atiteko JAV breikeriui Victorui Montalvo B-Boy.

„Buvo labai didelis spaudimas ir daug lūkesčių. Džiaugiuosi, kad galėjau juos pateisinti. Labiau už viską džiaugiuosi, kad tiesiog mėgavausi akimirka. Šiandien man tikrai buvo labai smagu“, – po finalo sakė iš Vankuverio kilęs naujasis olimpinis čempionas.

Priminsime, kad Paryžiaus olimpinių žaidynių moterų breiko varžybose sidabrą iškovojo lietuvė Dominika Banevič - Bgirl Nicka.

Varžybų įrašą žiūrėkite straipsnio viršuje.