Penktasis Eurolygos turas trečiadienį prasidėjo vieneriomis rungtynėmis. Savo aikštėje žaidė Belgrado „Partizan“ (2/3) krepšininkai pralaimėjo Bolonijos „Virtus“ 69:70 (20:15, 17:17, 24:25, 8:13), kurie iškovojo pirmąją pergalę šiame Eurolygos sezone.

Pirmajame ketvirtyje įgytą 5 taškų persvarą Željko Obradovičiaus auklėtiniams pavyko išlaikyti iki trečiojo ketvirčio pabaigos, o po trijų kėlinių Belgrado ekipa pirmavo 61:57.

Ketvirtas kėlinys geriau prasidėjo svečiams, kurie sėkmingai tirpdė atsilikimą.

Iki dvikovos pabaigos likus 1:50 min. svarbų tritaškį pataikė praėjusį sezoną dar „Virtus“ gretose žaidęs Iffe Lundbergas, kuris išvedė saviškius į priekį 68:66.

Kitoje atakoje Luca Banchi auklėtiniai pasižymėjo ir rezultatas tapo lygus. Per likusį laiką „Partizan“ išprovokavo baudas metimo metu, tačiau I. Lundbergas pataikė tik vieną metimą.

Priešpaskutinės atakos metu iniciatyvos ėmėsi Willas Clyburnas, kurio prasiveržimas baigėsi taškais 69:70.

Lemiamos atakos metu kamuolys vėl buvo I. Lundbergo rankose, tačiau danas neužpuolė ir kamuolys atiteko Italijos ekipai.

L. Banchi paprašė minutinės pertraukėlės, o kamuolį išsimetę „Virtus“ krepšininkai apmaudžiai klydo savo aikštės pusėje, tačiau kamuolį perėmusio Franko Ntilikinos tritaškis nelietė lanko ir rungtynių laikas ištiksėjo.

Nugalėtojams W. Clyburnas surinko net 27 taškus, I. Lundbergas pridėjo 14, o I. Cordinier – 12.

Pralaimėtojams Tyrique'as Jonesas surinko 20 taškų.

„Virtus“: Willas Clyburnas 27 (9/12 dvit., 3/10 trit.), Isaia Cordinier 12 (6/6 baud., 10 atk. kam.), Matthew Morganas 10, Tornike Šengelija 8 (1/6 dvit.), Rayjonas Tuckeris 6, Ante Žižičius 4.

„Partizan“: Tyrique‘as Jonesas 20 (6/7 dvit., 8/9 baud., 5 per. kam., 32 n. b.), Iffe Lundbergas 14, Vanja Marinkovičius 10, Sterlingas Brownas 8, Carlikas Jonesas 6, Brandonas Daviesas ir Isaacas Bonga po 4.