Vos vieną sezoną Anglijos „Premier“ lygoje pabuvojusi „Burnley“ ekipa kitą sezoną bus priverstą grįžti į „Championship“ lygą.

Tai paaiškėjo po 36 turo rungtynių, kuriame Vincento Kompany auklėtiniai 2:1 nusileido Londono „Tottenham“ ir nebeturi šansų turnyrinėje lentelėje aplenkti „Nottingham Forest“

Nors pirmieji 25-ą minutę įvartį mušė „Burnley“, bet į tai Londono klubas atsakė tiksliais Pedro Porro ir Micky van de Veno smūgiais.

Lemiamą mūšį pralaimėjo ir „Luton“ futbolininkai, 3:1 nusileidę Londono „West Ham“. Lygos debiutantai taip pat nebeturi galimybių pakilti iš turnyrinės lentelės dugno.

Nors pirmieji šeštą minutę pasižymėjo Luton, vėliau sekė Jameso Wardo-Prowse'o, Tomašo Součeko ir George'o Earthy įvarčiai.

Paskutinę vietą jau anksčiau užsitikrino „Sheffield United“.

Jau aišku, kad į „Premier“ po metų pertraukos grįš „Championship“ sezono nugalėtojais tapę „Leicester“ futbolininkai ir antri likę „Ipswich Town“.