A lygoje „Šiauliai“ ir „Dainava“ išsiskyrė taikiai

Dar vienas 27-ojo „TOPsport A lygos“ turo mačas įvyko Saulės mieste, kur FA „Šiauliai“ priėmė Alytaus DFK „Dainavos“ futbolininkus. Nors abi ekipos sukūrė ne vieną pavojingą momentą, dvikova baigėsi rezultatu 0:0.

9-ąją susitikimo minutę pavojingą išpuolį surengė alytiškiai, kai po Ivano Koškošo perdavimo šalia vartų smūgiavo Renatas Banevičius, kiek vėliau progą kitoje barikadų pusėje susikūrė Simonas Urbys, visgi, jo šūvis buvo blokuotas.

19-ąją minutę kamuolys dėkingai atšoko Simonui Pauliui, pastarasis, turėjęs itin gerą šansą, taiklus nebuvo, Eligijui Jankauskui iki įvarčio taip pat pritrūko taiklumo. Kiek vėliau smūgį į vartus po R. Banevičiaus perdavimo atliko Artiomas Baftalovskis, visgi, pasiekti tikslą jam sutrukdė varžovas.

Kėlinio pabaigoje itin dėkingoje situacijoje atsidūrė Danielis Romanovskis, tačiau pastarasis atliko prastą smūgį, Ode Abdullahi iš toli paleido patranką, ją sustabdė Gustas Baliutavičius.

52-ąją minutę S. Paulius surado E. Jankauską, kamuolys atšoko nuo O. Abdullahi bei pakeitė jo skriejimo kryptį, bet dainaviečiams pavyko apsiginti. Kitoje pusėje aikštės pusėje Davoras Rakičius atsidūrė vienas prieš vartininką – dvikovą laimėjo G. Baliutavičius.

„Dainavos“ puolimas ir toliau nestojo – po Artemo Bilo perdavimo O. Abdullahi smūgį galva vėl stabdė vartų sargas, Gusto Zabitos šūvis skriejo šalia vartų, o 72-ąją minutę prieš vartus vienas likęs Dmytro Mandryčenka galva smūgiavo netaikliai. O. Abdullahi dar sykį iš toli pykštelėjo į vartų plotą, 80-ąją minutę šiauliečiai atakavo pavojingai, tačiau kamuolį nuo vartų linijos išmušė bei savo ekipos vartus sausus išsaugojo G. Zabita.

Sužaidus 27-ojo turo rungtynes dzūkai savo sąskaitoje turi 29 taškus bei rikiuojasi septinti, savo ruožtu, šiauliečiai yra surinkę 30 taškų ir žengia laipteliu aukščiau. Tiesa, Mindaugo Čepo kariauna yra sužaidusi vienomis rungtynėmis mažiau.