Kanadoje, Britų Kolumbijos provincijoje, esančio Viktorijos miesto gyventojai netveria džiaugsmu – netoliese įsikūrė princas Haris su žmona Meghan Markle ir pradėjo savo privatų gyvenimą be „Karališkųjų didenybių“ titulų.
Viktorija jau nuo seno yra mėgstamas britų karališkosios šeimos miestas. Jis buvo pavadintas karalienės Viktorijos garbei, o jame apsilankė ne vienas britų monarchas, norėdamas kurį laiką atsiriboti nuo gimtosios šalies.
Štai, ką pasakoja vietiniai:
„Manau, kad Viktorijos miestas yra labiau britiškas nei pati Britanija.“
„Kanadiečių žiniasklaida yra labai pagarbi. Mes gerbiame žmonių privatumą ir neturime didelės paparacų kultūros – skirtingai nei Didžioji Britanija.“
Būtent paparcai ir britų bulvarinė spauda buvo viena pagrindinių priežasčių, kodėl Princas Haris ir Meghan Markle nusprendė puoselėti atkirą gyvenimą nuo karališkosios šeimos.
Dabar pagal susitarimą pora nebegalės naudotis „Karališkųjų didenybių“ titulais ir mokesčių mokėtojų pinigais. Tai apmalšino aistras, tačiau vis dar liko klausimas dėl jų prekės ženklo „Sussex Royal“.
„Jie įregistravo prekės ženklą, kuriame yra žodis „karališkas“. Atsižvelgus į dabartinę situaciją, tai nėra priimtina ir jie tuo naudotis nebegali“, – sako prekės ženklų finansų ekspertas David Haigh.
Dar 2019-ųjų birželį įregistruotas prekės ženklas taikomas labai plačiai prekių kategorijai – nuo tušinukų, drabužių iki socialinių bei finansinių paslaugų. Manoma, kad būtent iš to princas Haris ir Meghan galės uždirbti daugiausia – nuo 400 milijonų iki daugiau nei milijardo eurų. Karalienė Elžbieta II-oji dar turi nuspręsti, ar pora galės naudotis „karališkuoju“ žodžiu savo prekės ženkle. Tuo metu ką išties veiks pora – dar neaišku, tačiau pasigirdo kalbų apie dokumentinių filmų, televizijos laidų ar tinklalaidžių kūrimą visame pasaulyje populiariose vaizdo transliavimo platformose.