Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kitaip sakant nusimazino :DDDD žiuri kad jau vienus krečia zinoji kad ir jos eile gali ateiti :DDD
Pardavė savo asmenines akcijas, bet pasiliko tas, kurias jos vardu turi Nausėda. Bandė tas akcijas perrašyti savo tėvo vardu, bet dabar FNTT yra stebima ne tik jos veikla per Registų centrą, bet ir per Notarų rūmus. Todėl nepastebimai atsikratyti Nausėdos akcijų tapo nebeįmanoma. Beje, apie Nausėdos ir Trinkūno bendrus verslus yra rašoma kaimyninės Latvijos spaudoje. Lietuvoje tylima, nes visa "nepriklausoma" žiniasklaida išties yra prokremliška ir pavaldi vietiniams, prokremliškiems partiniams klanams.
@Vasileuskas O nerasoma ten apie Simsonus, iš kur tos fantazijos. Rusijos propagandistu metodika - melas 95% su biški tiesos
@Vasileuskas siaip esi eilinis glusas, tokiu cia netruksta. teoriskai nieko tokio, nes net nesamoningi komentarai sulaukia kitu komentaru, todel clicku skaicius daugeja, ir tevetrys dziaugasi. o komentuotojai issilieja, tai cia kaip ir psichoterapija:):)) bet uz sita komentara , jei teisesauga butu normali, galetum susilaukti ir skambucio i duris. o gal ir daugiau veliau. nes cia elementarus smeiztas.
Lapių ir lapinų kontora
Vadinasi pardave patikimiems ir kaip valde, taip ir toliau valdys
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų