„Jų žinios labai pravers „Foxpay“ šiuo bendrovei neeiliniu metu“, – teigia S. Galatiltis.
Anot jo, nauji akcininkai ir valdybai padės užtikrinti „Foxpay“ sugebėjimą ir toliau vykdyti veiklą. Taip pat, anot direktoriaus, nauja valdyba leis įmonei išspręsti problemas, atsiradusias dėl I. Trinkūnaitės apribotų neturtinių teisių ir bendrovę palikusių valdybos narių.
S. Galatiltis teigia, jog „Foxpay“ šiuo metu laukia Lietuvos Banko patikrinimo pabaigos bei visų kitų oficialių tyrimų išvadų, kurios atsakys įklausimus ir išsklaidys abejones dėl bendrovės ateities.
„Aktyviai bendradarbiaujame su visomis valstybės institucijomis. Bandome subalansuoti viešojo sektoriaus ir privačių klientų teisėtą lūkestį gauti paslaugas, verslo partnerių interesus bei institucijų atliekamų tyrimų veiksmus“, – nurodo S.Galatiltis.
Kaip ELTA skelbė anksčiau, konservatorės M. Navickienės sutuoktinio M. Navicko valdomą „Litlab“ ketino įsigyti skandalo epicentre atsidūrusi finansinių technologijų įmonės „Foxpay“ savininkė Ieva Trinkūnaitė. Visgi, vyriausybinė Nacionaliniam saugumui užtikrinti svarbių objektų apsaugos koordinavimo komisija neleido jai įsigyti „Litlab“. Komisijos vertinimu, investuotoja I. Trinkūnaitė neatitinka nacionalinės svarbos objektų apsaugos įstatyme keliamų reikalavimų. Vėliau portalas delfi.lt paskelbė, jog I. Trinkūnaitės aplinka turi grėsmę keliančių ryšių su užsienio valstybių institucijomis, fiziniais ir juridiniais asmenimis.
„Foxpay“ istorija jau tęsiasi keletą savaičių – Lietuvos bankas tęsia tyrimą dėl įmonės. Pranešta, jog nuspręsta apriboti dalį jos veiklos. Savo ruožtu ikiteisminį tyrimą atlieka ir Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) dėl įmonės veiklos.